بدو بدو لزگی اومده (پست اول را بخوانید )

mf2009

New member
مهرت چهارو با برنامه زیپ گرفتم ولی باز نمیشه..آخه چیکار کنم...
دوستان مگر چه اشکال داره برای خودتونم مروز میشه کلماتی که از مهارت چهار در رفع اشکال نوشتم جواب بدین....
ـآخه من باید در عرض یه هفته تمام کارهای یه مهارتو انجام بدم..چون آذر و دی و آبان وقتم به کارهای فارغ التحصیلیمه.....میخام از نهایت فرصتم در این روزها استفاده کنم

من نه اینکه میخام مسیولیت گفتن و جواب کلمه رو به دوش کسی بیندازم..نه ..معتقدم وقتی خودم دنبال یه کلمه از هر منبعی میرم همیشه تو ذهنم میمونه ولی در مهارتهای که کار کردم و هر مهارت 5 صفحه پشت و رو در آوردم فقط کلماتی که در رفع اشکال لزگی مینویسم مشکل دارم.....
ممنون میشم جوابم بدهید....
از آن طرف دیکشنری معرفی میکنید میدانم زحمت میکشید ولی تا بخام پیدا کنم و راه حل سرچشو کلی طول میکشه
از آن طرف حتی پست 1 همینجا مهارت های 4 لزگی گذاشته ولی با زیپ باز میکنم ولی باز نمیشه...باور کنید مشکلات زیاده و اینکه همیشه دسترسی ندارم...پس اگر دوستانی هستند که به زبان بیش از حد واردند و اینکه لغات جلوتر هستند ممنون میشم کمک کنند...
جتی اگر ببینید بعضی کلماتی که نوشتم چون هم پسوند داره هم پیشوند حتی با دیکشنری نمیشه پیدا کرد و من میخام حتی از یه کلمه مهارت هم نگزرم .....

پس محبت کنید کمک کنی

دوست عزیز پاسختون رو پخ کردم

love virology

New member
ایوووووووووووووووولاااااااااااااااااااااا دمت گررررررررررررررررررم خدا رو کولت

rezvan.s

New member
سلااااام
خدا قوت. مرررررسی بابت زحمتی که می کشین.من اگه خودم بخوام بخونم همش تنبلی می کنم ولی اینجوری خیلی خوبه.
روزی 30 تا از لزگی، 20 تا از 504
راستی لغات تافل رو نداشتین؟ (خوب توقع آدم بالا می ره دیگه :دی )

mf2009

New member
سلااااام
خدا قوت. مرررررسی بابت زحمتی که می کشین.من اگه خودم بخوام بخونم همش تنبلی می کنم ولی اینجوری خیلی خوبه.
روزی 30 تا از لزگی، 20 تا از 504
راستی لغات تافل رو نداشتین؟ (خوب توقع آدم بالا می ره دیگه :دی )
نه متاسفانه اگه دوستان بخان اضافه میشه

sabergenetic

New member
داداش این برنامه مهارت 7 رو باز نمیکنه. میگهclose program .بقیه مهارتا رو میاره:smiliess (12):

maryam fr

New member
واقعااااااا ممنوننن از زحماتتون ، لطف بزرگی کردیدددد MF جااان:rose:

ارم

New member
سلام mf 2009 من نسخه جدید برنامه دارای جعبه لایتنر مخصوص ویندوز 8 رو گرفتم اما وقتی میخوام باز کنم ایر خطا رو میده

to run this application you first must install one of the following versions of the net
framework;v4.0.30319

ویندوز کامپیوترم 7 هست

وقتی هم میخوام depositfile رو دانلود کنم و بعد regular رو میزنم فقط یه نوشته یه خطی میاد فکر کنم واسم فیلتر هست

آخرین ویرایش:

ارم

New member
This file does not exist, the access to the following file is limited or it has been removed due to infringement of copyright.

این همون نوشته هست که بعد از کلیک regular میاد .

ببخش اون که گفتی بعد از وارد شدن به depositfile یه قسمت هم برای اعضا در پایین صفحه هست برای من چیزی نبود که از ان طریق دانلود کنم

برای دانلود بعضی قسمت های دیگه مثلا همین که اول همین صفحه قرار دادی ارسال گزارش تخلف میده و نمیتونم دانلود کنم

فقط قسمت اموزش لزگی رو دانلود و دیدم.

ببخش که این همه سوال دارم اما ممنون میشم جواب بدی

آخرین ویرایش:
بالا