خواهش میکنم این موضوع رو حذف نکنید.خواهش میکنم!

شهاب

New member
بچه ها من این تاپیک رو نذاشتم که اعصابتون خرد بشه.فقط واسه اینکه یه کاری کنیم و در حد خودمون تغییری ایجاد کنیم گذاشتم.همین.با خرد شدن اعصابتون نه تنها کار اون مریضا راه نمیفته بلکه کیفیت کار خودتون هم پایین میاد و خودتون هم شاید دچار استرس بشید.پس یاد بگیرید چطور آروم و شاد باشید.موفق باشید دوستان.

ariyana

New member
یه اقایی خانمش رو میبره پیش یه جراح تو شهرمون (که البته دوست خونوادگیشونم بوده و همیشه پیش اون میرفتن)
بعد اینکه کار خانمش تموم میشه میگه والا اقای دکتر منم از دیروز زبونم یه جوش دراورده یه نگا میندازی
جراح محترم هم میگه خوب ببینم چیه بعد معاینه میگه این که چیزی نیست بذار همین حالا واست عملش میکنم و اونو عمل میکنه و بعد چون خیلیم با هم راحت بودن جراح دست تو جیب مریضی که زبونش پانسمانه میکنه و کل پول تو جیبشو در میاره و میشماره 50 تومنو ور میداره و بقیه شو تو جیبش میذاره(البته به شوخیای بینشون کاری نداریم).....
اقای داستان ما بر میگرده خونه و صبح که حالش خیلی بد میشه دیگه نمیتونه تحمل کنه میره(اگه اشتباه نکنم یا تبریز یا تهران متاسفانه اونو یادم نیست الانم در دسترس نیستن که بپرسم)
خلاصه میره یه شهر دیگه و اونجا میگن اون جوش متاسفانه سرطانی بوده و باید کل زبونتو قطع کنیم چون قابل کنترل نیست
مرد بیچاره در عرض 24 ساعت زبانیو که با اون حرف میزد از دست میده.......
نتیجه اخلاقی: هر جوشیو هر جا بود بدون ازمایشات لازم وردارید اگه سرطانی بود که کمک کردی طرف زیاد درد نکشه و پول بیخودیم خرج نکنه اگرم سرطانی نبود که کار خیلی عالی کردی...
در هر حال عالیههههه......

برام جالبه که بدونم شما تو کدوم شهرستان زندگی میکنید که اینقد اوضاع افتضاحه!!!!!!!!!!! و انگار یه آدم با سواد اونجا پیدا نمیشههههههههه......تمام مواردتون تعجب آوره

sakar

New member
برام جالبه که بدونم شما تو کدوم شهرستان زندگی میکنید که اینقد اوضاع افتضاحه!!!!!!!!!!! و انگار یه آدم با سواد اونجا پیدا نمیشههههههههه......تمام مواردتون تعجب آوره
بوکان
اتفاقا شهرمون بیش از حد با سواد داره ،مشکل یه جای دیگست
تازه همین جراح عمومی یه پسوندم داره به اسم دیونه

نتیجه اخلاقی: وقتی یکی کارشو اشتباه انجام داد بگید بیسواده ، تقصیره استادشه که یادش نداده والا خودش بیچاره خیلیم مسولیتپذیره

جالب بود نه پس اینو بشنوید که همین جراح عمومی یه نفرو با عمل آپاندیس کشت والان ساهاست که داره هنوز واسه مردمش خدمت میکنه.
فک کنم شما تو اسمونا باشید

شهاب

New member
مرد حسابی مجلس عزا برای امام حسین(ع) گرفتی یا جشن راه انداختی؟!
جناب آقای x یه سوال از شما دارم.شما مجلس عزا بر پا کردی یا جشن گرفتی؟!ببینم یعنی فقط فرقشون توی عبارتهاست؟یعنی رقص نور هم برای عزا استفاده میشه؟میگم میخوای یه دوبس دوبس هم راه بندازی؟پس بیخود نیست بعضیا میگن حسین پارتی.میدونی تو و امثال تو باعث شدن!
اربعین شهادت سرافرازانه امام حسین(ع) رو به همه ی دوستداران ایشان تسلیت میگم.

بانو

New member
عزیزم در مورد اون الفاظ زشت که گفتی خب اگه شما خودت شنیدی که من واقعا واسه اون ماما متاسفم
و اما در مورد خونریزی اون مریض که در موردش داری صحبت می کنی ، مطمعا باش اگه یه مریض تو بخش زایمان براش مشکلی پیش بیاد کل زندگی اون ماما به هم میریزه پس اون ماما به خاطر زندگی خودش هم که شده می دونه باید چیکار کنه چون بخش زنان زیر ذره بینه و کافیه اتفاقی بیوفته.........پس اگه بی محلی بکنه زندگی خودش رو نابود کرده... متاسفانه من نمیدونم چرا افرادی که تو کادر درمان نیستن اینقد برداشت های غیر علمی میکنن بدون اینکه بدونن مشکل مریض در واقع چی بوده!!!!!!! شما فقط خونریزی رو دیدی و ما هزار تا چیز دیکه رو کنارش میبینیم. دقیقا همین مورد بارها تو شیفت خودم اتفاق افتاده مریض خونریزی داره ولی شما از مشکلات دیگه اون با خبر نیستی و من الان تو این سایت نمیتونم توضیح بدم جاش نیست. لطفا بدون علم در مورد چیزی اینقد صراحتا قضاوت نکنید. این جرو قضاوت کردن ها رو فقط در مورد همراه بیمارا دیدم که چون از چیزی خبر ندارن متاسفانه فقط برداشت های بد میکنن.

من بی علم ....آره. اما این حرف رو دکتر آشنامون که تو بیمارستان بود و جزوه کادر اونجا بود زد نه من ....من اصلا وقتی حالش بد شد نبودم پس .....

فعلا که گافشونو از کادر خودشون گفته . پس شمام بدون اینکه بدونید من چطوری و از کجا این حرفو زدم توهین نفرمایید.

ariyana

New member
من بی علم ....آره. اما این حرف رو دکتر آشنامون که تو بیمارستان بود و جزوه کادر اونجا بود زد نه من ....من اصلا وقتی حالش بد شد نبودم پس .....

فعلا که گافشونو از کادر خودشون گفته . پس شمام بدون اینکه بدونید من چطوری و از کجا این حرفو زدم توهین نفرمایید.

عزیز دل من دکتر دیدم پشت همکار خودش حرف هایی زده تاریخی، پس یاد گرفتم تا خودم نباشم حرفی رو باور نکنم چون با این مسائل خیلی وقته درگیرم....اینکه من گفتم شما علم این مسئله رو ندارید کجاش توهینه؟؟؟ منم علم رشته شما رو ندارم این که عجیب نیست!!

بانو

New member
عزیز دل من دکتر دیدم پشت همکار خودش حرف هایی زده تاریخی، پس یاد گرفتم تا خودم نباشم حرفی رو باور نکنم چون با این مسائل خیلی وقته درگیرم....اینکه من گفتم شما علم این مسئله رو ندارید کجاش توهینه؟؟؟ منم علم رشته شما رو ندارم این که عجیب نیست!!

درست میفرمایید .....:smiliess (3):

شهاب

New member
رفته بودم یه سایت.نوشته بود چین در ساخت ابر رایانه از آمریکا پیشی میگیرد.

جای نظر دادن داشت.

منم نظر دادم.نوشتم چرا از آمریکا پیشی میگیرد.ما انقده تو محلمون پیشی داریم.چرا از ما پیشی نمیگیره؟

چیکار کنم دیگه؟گوله نمکم ماشالا.

raha 24

New member
دیگه هنک کردم . اما بچه ها از این مشکلات در همه ی رشته ها به وجود می یاد. مثلا یه معلم با کم کاری باعث تضعیف پایه درسی دانش آموز میشه، مهندس با کم کاری باعث سست شدن بنیان خونه میشه ،....
در هر رشته ای هستن آدمهایی که با وجدان کار ندارن. حتی تو خونواده ها هم هستن بچه هایی که با پدر و مادر خودشون بد رفتارن و وجدانشون تعطیله....
نباید همه رو با یه چوب زد. بخدا من خودم وقتی این حرفای ساکار رو خوندم خیلی براش ناراحت شدم چون خودمم اگه جای اون بودم همچین حسی بهم دست می داد اما عزیزم بخدا ما هم دوست نداریم همچین اتفاقایی بیفته . همه ی ما (اکثرا) وقتی روپوش سفیدمونو تن می کنیم آرزومون اینه که درد مریضمونو دوا کنیم . با درد کشیدن مریض درد می کشیم . اینو که می گم عین حقیقته . اما گاهی پیش می یاد که مریضا هم در حق ما کم لطفی می کنن.

شهاب

New member
به نقل از رامبد جوان:
((یه روز یه کشتی غرق میشه.یکی از مسافرا شنا میکنه به سمت ساحل و بالاخره موفق میشه خودشو به ساحل برسونه.وقتی به ساحل میرسه یه نفس راحتی میکشه و میگه آخیش!خودمو نجات دادم.حالا برم بقیه رو نجات بدم.))
چیه؟من انقد ننوشتم که بگی بیمزه ها!یالا بخند ببینم!

parnia

New member
سر کار خانوم negar91 مدیر محترم توی یکی از موضوعها نوشتن:
((دوستان هدف از گذاشتن قسمت سرگرمی اینه که در کنار فعالیت در بخش علمی تالار این بخش سرگرمی به عنوان زنگ تفریح باشه اما متاسفانه ما هنوز فرهنگ استفاده از دنیای مجازی رو نداریم من پست های بعضی از کاربران رو کنترل کردم باور نکردنیه که بعضی ها حتی 1 پست در بخش علمی نداشتن و تمام فعالیتشون در قسمت سرگرمی بوده
جناب آقا یا خانمی که از روی لج بازی با مدیران سایت این تاپیک رو باز کردی فکر میکنید بستن یا حذف کردن تاپیک و حتی بن کردن شما چقدر طول میکشه که اقدام به ایجاد یک تاپیک مجدد و بدون مجتوا کردین
نه تنها بسته میشه بلکه بعد از 24 ساعت حذف هم میشه))
به جان خودم اگه زودتر این موضوع سرگرمی رو توضیح میدادید من یه جور دیگه رفتار میکردم تازه فهمیدم قضیه چیه و رفتارم رو تغییر میدم.البته سو تفاهم نشه.ایشون با من نبودن.
ببخشید میشه سرگرمی رو برا ما هم توضیح بدین؟؟؟ شما اگه در جریان نبودین پس چرا موضوعتون با" خواهش میکنم حذفش نکنید" شروع میشه؟؟؟ برادر من نکن این کارو...

parnia

New member
در جریان امکان حذف شدنش که بودم که.برام سوال بود چرا وقتی خود سایت بخش سرگرمی رو گذاشته ایشون زیاد تمایلی به اون ندارن که حالا جوابمو گرفتم.اینکه میفرمایید نکن این کارو منظورتون کدوم کاره؟
هیچی داداش...منم الان جوابمو گرفتم.بیخیال.

sakar

New member
دیگه هنک کردم . اما بچه ها از این مشکلات در همه ی رشته ها به وجود می یاد. مثلا یه معلم با کم کاری باعث تضعیف پایه درسی دانش آموز میشه، مهندس با کم کاری باعث سست شدن بنیان خونه میشه ،....
در هر رشته ای هستن آدمهایی که با وجدان کار ندارن. حتی تو خونواده ها هم هستن بچه هایی که با پدر و مادر خودشون بد رفتارن و وجدانشون تعطیله....
نباید همه رو با یه چوب زد. بخدا من خودم وقتی این حرفای ساکار رو خوندم خیلی براش ناراحت شدم چون خودمم اگه جای اون بودم همچین حسی بهم دست می داد اما عزیزم بخدا ما هم دوست نداریم همچین اتفاقایی بیفته . همه ی ما (اکثرا) وقتی روپوش سفیدمونو تن می کنیم آرزومون اینه که درد مریضمونو دوا کنیم . با درد کشیدن مریض درد می کشیم . اینو که می گم عین حقیقته . اما گاهی پیش می یاد که مریضا هم در حق ما کم لطفی می کنن.

من همه رو با یه چوب نزدم
اینایی که گفتم داستانای واقعی بوده که رخ داده و میبینید که گفتم یه متخصص یا یه پرستار یا یه ....... نگفتم همه ی .......

نتیجه گیری اخلاقی : قضیه ی کشتی و مسافرش بود که جای خودشو سوراخ میکرد ....... اشتباهه .هرکسی هر کار بی مسولییتانه ایم انجام بده فقط ضررش به خودش برمیگرده نه جامعه پس تا میتونیم بی مسولیتانه رفتار کنیم در هر پست و مقامی که بودید چه معلم چه کادر در مانی چه مهندس چه .........

شهاب

New member
کی میگه مرد گریه نمیکنه؟
شنیدید میگن مرد گریه نمیکنه؟

اما من میگم چرا.مرد گریه میکنه خوبم گریه میکنه.مگه مرد آدم نیست؟مرد هم آدمه خوب.شاید پنهانی گریه کنه اما گریه میکنه.

Tarsa

New member
اصولا خانم ها گریه میکنن تا آروم شن ولی احساس میکنم مردا درد دارن و درد میکشن وقتی گریه میکنن...

Tarsa

New member
سلام
تولد حس قشنگیه تولدتون مبارک
خیلی خیلی:4d564ad6:

zErOOn3

Well-known member
سلام ...

آقــا (آجــی) دو صفـــه رو خونــدیــم ...

دوباره رفتیـــن تــو نخــــ گیــر میــر و کــ ...

دوــا کــه نکردیــن ...

آفریـــن ... با هم مهربون باشیــن ....

مرحبـــا بــ شمــا ...

دســـتــــون درد نکنـــه ...

دیگه ...

چیزی جامونده بگیــن تا بگیــم ....

......................

خــداحــافظ همگـــی ...

راضیه

New member
آیا فکر میکنیم؟ چرا بعضی ها گول میخورند و اجازه میدهند تا عده ای سودجو از فرصت استفاد

نمی دونم استاد رائفی پور رو چقدر میشناسید؟
ایشون همیشه میگن دو قوم هستند که به آمدن منجی و اتفاقات خدایی و شیطانی اعتقاد کامل دارند،یکی مسلمانان بخصوص شیعیان و دیگری یهودی ها بخصوص..
می خوام بگم اونایی این کتابارو می نوسیند معلومه از کدم قماشند ، اونا بیشتر از من و تو بچه شیعی به وجود خدا اعتقاد دارن ولی از اونجایی که خدا در قران گفته دشمن آشکار انسان شیطانه،با این کارها میخوان بی خیال خدا بشیم و با این دشمن آشکار پیوند دوستی ببندیم.
:rose:

بالا