بالاخره شرایط کنکور91 اعلام شد-خدایا شکرت میتونیم کنکور بدیم

ice flower

New member
بند4-در خصوص گذراندن طرح نیروی انسانی به اطلاع فارالتحصیلان گروه پیرا پزشکی می رساند قبل از گذراندن طرح فقط یک بار میتواننددر ازمون شرکت کنند
منبع سایت سنجش پزشکیsanjeshp.ir

RBC!

New member
یعنی اگه شک داریم امسال اونجایی که دوست داریم قبول میشیم یا نه، شرکت نکنیم ؟

ahmadali

New member
یعنی چیییییییییی؟
من امسال کارورزی هستم.......دارم واسه ارشد میخونم..........اگه امسال قبول نشم.......تا 2 سال نمیتونم شرکت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

negar91

New member
این قوانین واسه ما بچه های تغذیه هم هست؟ با توجه به اینکه طرح ما اختیاریه

s.ezzati

New member
li96kz57wa34a2npme7k.gif

دانلود اطلاعیه اول کنکور ارشد 91 وزارت بهداشت ز این لینک: http://sanjeshp.ir/arshad_91/apx/Arshad91_et1.pdf

آخرین ویرایش:

simin69

New member
خوبه همین یه بار رو گذاشتن وگرنه باید میمردمممممممممممم

RBC!

New member
شرایط من هم مثل ِ شماست دوست عزیز..

با این وضع فک کنم فقط امسال رو فرصت داریم..

راستی اگه کسی بخواد آزمایشی شرکت کنه هم نمیتونه ؟ (اخر شهریور 91 همه واحدهاش رو پاس نکرده باشه _ پایان ترم 6)

aftaabmahtaab

New member
salam

salam man terme6 hastam alan emsal chon hanooz terme 8ro be payan naresoondam nemitoonam arshad bedam?
age na ...mitoonam azmayeshi emtehan bedam emsal????
va chon ghabool nemisham yani bayad badesh tarh beram va dge nemitoonam emtehan bedam?!

اكارينو

New member
جوك 91 رسيد

بچه ها این بند بالاییش هم یجوریه!
li96kz57wa34a2npme7k.gif

پس کارشناسی ؟ :|

دانلود اطلاعیه اول کنکور ارشد 91 وزارت بهداشت ز این لینک: http://sanjeshp.ir/arshad_91/apx/Arshad91_et1.pdf

اگه ارشد رشته آموزش پزشكي براي كارشناس ارشد ها و دكترهاي محترمه چرا اسم مقطعش دكتراي تخصصي نيست.ما اين همه براي امسال برنامه ريزي كرديم ومنابع عتيقشو پيدا كرديم چرا كاراي اين وزارتخونه اينقدر مضحكه

طاها

New member
با اینکه شک دارم بتونم سال اول قبول شم اما بازم خدارو شکر . یه مو از خرس کندنه....

خداییش وزارت بهداشت توی آزار دادن بچه های علوم پزشکی تکه -یدونس!:New (6):

jo-boy

New member
خیلی متاسفم
برای خودم بیشتر که تو این سیستم کثیف دارم درس میخونم
یکی نیست بگه مگه بازیه که میگین"فقط یه بار" آخه منطقتون کجاس
یکی مثه من که خواب و خوراکو از خودش گرفته تا 7 ترمه تموم کنه که امسال ارشد بده آخه چرا باید با ریسک ارشد بده؟
واقعا نمیشه چیزی گفت
توروخدا اگه از کسی کاری بر میاد انجام بده

baran

New member
افسوس

دوستای عزیزم فرصتو از دست ندید، خوش به حالتون که حداقل 1 بار میتونین امتحان بدین ، امیدوارم که همتون قبول بشید ، نه مثل من و دوستام که با اختلاف 2و3 نمره فبول نشدیم و دیگه نمیتونیم کنکور بدیم ، متاسفانه بازار طرح انقدر خرابه که 6 ماهه دنباله طرحم ولی کارم درست نمیشه و فکر نمیکنم بتونم تا 3و4 ساله دیگه ارشد شرکت کنم، من یکی که هیچ وقت وزیر بهداشت یا هر کسی که این قانونو گذاشته رو نمیبخشم ، اگه قراره ما که مثلا جزئی از خانواده بهداشت و درمان هستیم وضعمون این باشه ( همه افسرده و دلسرد ، یکیمون مبتلا به ms ،یکی دیگه لوپوس و ... ) ، پس وای به حال بقیه مردم ، خیلی حرفهای دیگه دارم ولی گریه امونمو بریده ، نمیتونم ادامه بدم ......، آرزوی موفقیت برای تک تکتون

RBC!

New member
این قانون تازه امسال وضع شده.. ربطی به سال های قبل نداره.. اگه قرار بود محدودیتی ایجاد کنه باید تو یه بند می نوشتن!!!

من فکر می کنم منظورشون این بود از امسال به بعد فقط یکبار میشه شرکت کرد. وگرنه تکلیف اونایی که پارسال ازمایشی دادن چی میشه ؟

Anesthesia

Member
این قانون تازه امسال وضع شده.. ربطی به سال های قبل نداره.. اگه قرار بود محدودیتی ایجاد کنه باید تو یه بند می نوشتن!!!

من فکر می کنم منظورشون این بود از امسال به بعد فقط یکبار میشه شرکت کرد. وگرنه تکلیف اونایی که پارسال ازمایشی دادن چی میشه ؟
rbc مگه تو وزارت بهداشت هم میشه آزمایشی شرکت کرد؟

RBC!

New member
خب.. فک کنم بشه..

چون طرف فقط داره کنکور میده.. یعنی فقط میره میشینه سر جلسه.. انتخاب شهر که نمیکنه.. پس اگرم رتبه بیاره چون دانشگاهی رو انتخاب نکرده مثل افراد مردود به حساب میاد.
مثل خیلی ها که پارسال همه ی شهرها رو نزدن در صورتی که رتبه شون میرسید.. و قبول هم نشدن!

123

New member
من یه سئوالی داشتم : تو اطلاعیه وزارتخانه زده فقط رشته های پیرا پزشکی یه بار می تونند شرکت کنند نه طرح اجباری . خوب الان من که پرستاریم می تونم یا نه ؟

shosha

New member
بچه هایی که پارسال شرکت کردن، حالا دوباره امثال می خوان شرکت کنن چی ؟؟؟
این قانون مزخرف امسال گذاشته شده پس یعنی ربطی به پارسال نداره دیگه؟؟؟ ما هم می تونیم امثال شرکت کنیم یا نه؟؟؟
اگه کسی مطمئن هست جواب بده لطفا ممنون

123 جان رشته پرستاری جز رشته های پیراپزشکی میشه که طرح اجباری دارن!! یعنی شما هم 1 بار می تونی شرکت کنی مشکلی نداره، مشکل من اینه که پارسال امتحانی شرکت کردم تا فقط ببینم چطوریه که واس امسال بخونم حالا نمی دونم این قانون شامل ما که یبار پارسال دادیمم میشه یا اینکه از امسال اجرا میشه و ربطی به پارسالیا نداره چون چیزی که توی اطلاعیشون نزدن!!!!!

shosha

New member
همه باید برن اعتراض کنن و نذارن این قانون اجرا شه
بخصوص بچه هایی که تهرانن، اگه کاری نکنیم به ضرر همه میشه :13:

بالا