قبولی های دانشگاه آزاد

OMID2010

New member
با تبریک خدمت دوستانی که پذیرفته شدند
لطفا اینجا اعلام کنید

پرستاری86

New member
:smiliess (8)::smiliess (8):من رشته پرستاری دانشگاه ازاد اصفهان(خوراسگان) رتبه در انتخاب 1 از 27 نفر قبولی:smiliess (8)::smiliess (8):

delnavaz

New member
منم رشته خودم کولوژی دریا دانشگاه خودمون تهران شمال قبول شدم

چقد بد! امیدمو برای سراسری دارم از دست میدم

آخرین ویرایش:

scarlet

New member
salam , tabrik migam, mishe chanta soalamo javab bedin? man hichkodomo ghabol nashodam , shoma chetor khondin ke ghabol shodin? az nazare zamani az key shoro kardin? va rozi chand saat mikhondin? kar ham mikardin hamzaman ba dar khondaneton? kheyli narahata m ke na sarasari ghabol shodam na azad, mishe ketabaii ke khondid ro ham begin? mamnon misham
:smiliess (8)::smiliess (8):من رشته پرستاری دانشگاه ازاد اصفهان(خوراسگان) رتبه در انتخاب 1 از 27 نفر قبولی:smiliess (8)::smiliess (8):

ariya21

New member
مبارکه دوستان ایشالا به سلامتی موفق باشیدددددد و پاینده

sokot206

New member

[

:p

سلام من 37 اوردم.دعا کنین تکمیل ظرفیت قبول بشم.رشتم میکروبیولوژی هست

sanazmohandes

New member

[

:p

سلام من 37 اوردم.دعا کنین تکمیل ظرفیت قبول بشم.رشتم میکروبیولوژی هست
یه چیز میپرسم جوابمو بدین. یکی از دوستام ارشد بهداشت محیط شهید بهشتی قبول شده همین شخص تو کنکور ازاد مردود شده چه طور ممکنه یعنی از اردیبهشت تا تیر خوکشی کرده با کتاب؟

soso26

New member
من قبول نشدم .علوم تحقیقات تهران شرکت کردم رتبم 1165:sadsmiley::5:به تکمیل ظرفیت امیددارم

skafild

New member
منم سم شناسی دانشگاه آزاد (از طریق آزمون وزارت بهداشت)

پرستاری86

New member
salam , tabrik migam, mishe chanta soalamo javab bedin? man hichkodomo ghabol nashodam , shoma chetor khondin ke ghabol shodin? az nazare zamani az key shoro kardin? va rozi chand saat mikhondin? kar ham mikardin hamzaman ba dar khondaneton? kheyli narahata m ke na sarasari ghabol shodam na azad, mishe ketabaii ke khondid ro ham begin? mamnon misham
سلام عزیز
پیغام میدم بهت.

zibaz71

New member
سلام من تهران قبول شدم ولي دوست داشتم ويزه بخونمو شايد صبر كنم برا سال بعد

bacillus.bs

New member
منم 40 شدم اما قبول نشدم/اما نه رشته ی خودم/ژنتیک زدم/حالا شاید تو تکمیل ظرفیت شدم/بچه ها کسی میدونه برای رزرو دانشگاه ازاد هر ترم چقدر هزینه میگیرند؟و این که تکمیل ظرفیت کی هست؟امسال باید خودمون بکنیم؟

par_pe

New member
QUOTE=mhaibati;70137]سلام" من مهندس پزشکی نجف آباد قبول شدم .رتبم 13 شد.[/QUOTE]

سلام والا تا اون جایی که من اطلاع دارم مگه نجف آباد مهندسی* پزشکی* داشت ؟؟؟ اشتباه نمی*کنید ؟؟؟ :dadad4:

بالا