در انتظار 12 شهریور...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

OMID2010

New member
الان ساعت 14:40 دقیقه روز 7/6/91

:65d6a5d6s: روز شماری میکنم که اون روز برسه و از این بلاتکلیفی در بیاییم.... :65d6a5d6s:
بچه ها پیشنهاد بدید تا اون روز چطوری خودمونو سرگرم کنیم..

pariya

New member
اندکی صبر سحر نزدیک است........
ایشالا با قبول شدن همتوون مزد این صبر و تلاشتونو میگیرید.

parsa90

New member
ما که مهمون داریم و وقتم پر میشه وبه بقیه پیشنهاد میکنم کتاب بخونید
کتاب به ادم (حداقل به من) آرامش میده

پرستاری86

New member
منم شبا تا صبح tv نگاه میکنم و ظهر برای نهار بیدار میشم بعد از ظهر میام اینجا و میچرخم داخل سایتا:ahi5slcgm04mi8jqqkl

عصرم اوج استرسمه و به خاطر همین میرم بیرون تا از کلم بپره :motat:و همین روال 2 ماهه دارم.

فکر کنم تا جوابا بیاد همین کار کنم:black_eyed:

دوستان شما چکار میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوش به حال اونایی که سر کارن و وقت براشون زود میگزره.:riz303:

soso26

New member
پیشنهاد من اینه که انگری برد بازی کنید:4d564ad6::tsimuzpzwoap1t9y3o7:shocked:

SHAHRZAD66

New member
من فقط دارم می خورم فکر کنم به 3 کیلو تو همین دو روز زیاد کردم

negar62

New member
ایول به شما! منم عصرا سرکارم . شب TV ، صبح سریال ، نقاشی ، نت ، همین!! :ahi5slcgm04mi8jqqkl تازه 5شنبه هم عروسی دعوتم!!:applause:
فکرکنم درست و درمون این 5 روزو باهم بگذرونیم تا لااقل بدونیم از هفته بعد چیکاره ایم! :thumbsupsmileyanim:

samar.sh

New member
بنده حقیرتا11ظهر خوابم بعد میام اینجا بعد ناهار خواب عصر میرم تو فیس بوک وقتی نگا ساعت میکنم 1-2شبه دقیقا مثه علافا.شما اینکاررا رو نکنینالله رسولی

mohammad59

New member
با سلام
میدونم همه اعصابا داغونه اما یه سوال گنده تو ذهنم هست؟
میگم این اجلاس سران فقط جلو درب وزارت بهداشت برگزار میشه آخه امروز سازمان سنجش سایتش فعال بود و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی رو فعال کرده شایدم اونا تهران نیستن یا کاردانی به کارشناسی مهمتره یاشایدم پرسنل سنجش وزارت بهداشت اونجا دعوتن احتمالا" آخری درسته!!!

n.b.m

New member
امیدوارم خدا به همتون صبر بده .....!
اول کنکور بعد انتظار نتایج کنکور....
خدایا ایشالا که همه تو اون رشته هایی که دوست دارن قبول شن!!!

jupiter_sps

New member
بگم؟ ایا در امان خواهم بود؟ ..... کسی حمله نمیکنه؟
t5.gif

کتاب بخونیم!
301.gif
تازه یه کتاب جالبم سراغ دارم ...م...ک....ی...ا..ل...ا...ل...م...ک...ا...ر....م!

najma

New member
بچه ها من همش مریضم ! تا میخوام اراده کنم برم بیرون یه چیزیم میشه نمیتونم برم .
همش خوااااااااااااابم .
با خودم قرار گذاشتم بعد 6 شهریور برگردم به زندگی پرانرژی سابقم ولی نشد دیگه ...
چند تا کتاب جالب معرفی کنید بخونیم ....
ژوپی کتاب تو چی بوووود ؟؟

jupiter_sps

New member
بچه ها من همش مریضم ! تا میخوام اراده کنم برم بیرون یه چیزیم میشه نمیتونم برم .
همش خوااااااااااااابم .
با خودم قرار گذاشتم بعد 6 شهریور برگردم به زندگی پرانرژی سابقم ولی نشد دیگه ...
چند تا کتاب جالب معرفی کنید بخونیم ....
ژوپی کتاب تو چی بوووود ؟؟

خدا بد نده! ان شالله زودی خوب شی نجما! کتاب......> مکیال المکارم!(راجع به امام زمان عج هست ...مطالبش خیلی جالب و شیرین ان!)

sangre

New member
I don't mean to end my life
I know it sn't right
I can't even sleep at night
Can't get it off my mind
I need to get out of sight
Before I end up behind bars

What started out as a simple altercation
Turned into a real sticky situation
Me just thinking on the time that I'm facing
Makes me wanna cry

لی لا 62

New member
خوش بحال همتون!

صدای من رو از جهنم میشنوید!

اینجا اینقدر هوا گرم و شرجی هست که نه میشه بیرون رفت و نه نایی برات می مونه...صبح ظهر شب، فقط رویت روی ماه دیوارخونمون شده نصیب من...:65d6a5d6s:

تنها کاری که تونستم بکنم این بود که تقویمو نبینمو ندونم 12شهریور چند شنبه س که انتظار اون روزو بکشم.چون وقتی بدونی چند شنبه س منتظر همون روز میشی. ولی تاریخ رو من توجه نمیکنم که امروز مثلا چندمه....

خلاصه اینکه این روزهای گرم توانی برام نذاشته بود، شبیخون مرضیه جون بدتر ترش کرد...:65d6a5d6s:

bumin

New member
من تا عصر سركارم بعد يه چرتي ميزنم با اينترنت و تلوزيون خودمو سرگرم ميكنم بهد شام و ساعت 11 شب به بعد ميرم بيرون تا ساعت 1-2 ميگرديم با دوستان و ميام ميخوابم و روز از نو روزي از نو

mahsa.

New member
شیطون میگه عروسی کنم 4شبانه روز به بچه های سایت مهمونی بدم هم با هم از نزدیک آشنا شیم هم این 4 روز بگذره .
موافقین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///دوستان موافق اگر لایکها به حد نصاب رسید کارت عروسی پخش میکنم.

mino90

New member
من چون اول مهر یا باید برم طرح یا اگه قبول بشم باید برم دانشگاه در نتیجه دیگه تا 2سال آینده اینقدر وقت آزاد پیدا نمیکنم برای همین تصمیم گرفتم توی این مدت دوستان قدیمی ام رابیشتر ببینم ، به کسانی که فکر میکنم از دیدنم خوشحال میشن یا میتونم بهشون کمک کنم بیشتر سر بزنم

jo-boy

New member
من چون اول مهر یا باید برم طرح یا اگه قبول بشم باید برم دانشگاه در نتیجه دیگه تا 2سال آینده اینقدر وقت آزاد پیدا نمیکنم برای همین تصمیم گرفتم توی این مدت دوستان قدیمی ام رابیشتر ببینم ، به کسانی که فکر میکنم از دیدنم خوشحال میشن یا میتونم بهشون کمک کنم بیشتر سر بزنم

قراره بری طرح یا ارشد خوب خدای نکرده جای دیگه که نمیخوای بری اینجوری تسویه حساب میکنی!!
اون 2 سالم خیلی کارا میشه کرد/زندگی مثل قبل میمونه و تغییر نمیکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا