اعتراض براي برگرداندن تاريخ برگزاري آزمون ارشد پزشكي 93 به روال عادي هر سال

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

admin

Active member
پرسنل مدیریت
درود
ديدم بچه هايي كه امسال براي آزمون ارشد امسال آماده مي شن به اومدن تاريخ آزمون به اوايل خرداد، استرس گرفتند. خوب اين كه كاري نداره مثل آزمون ليسانس به پزشكي كه همه يكپارچه اعتراض كردند شما هم اعتراض كنيد. روزي چندبار به مركز سنجش پزشكي زنگ بزنيد تا يكم تحت فشار قرار بگيرند.
از يكي از پرسنل مركز سنجش وزارتخونه علت جلو كشيدن آزمون 93 رو پرسيدم بهم گفت پارسال كه به علت انتخابات رياست جمهوري، تاريخ برگزاري هشتم و نهم شده بود، انگار خيلي از پرسنل تابستون رو تعطيلات رفتند و بهشون خوش گذشته! امسال هم از تصميم گيران درخواست كرديم تاريخ همون اوايل خرداد بمونه
كسانيكه مي تونند حضوري برند دريغ نكنند و كساييكه شهرستان هستند به شماره تلفن مركز سنجش و تلفن معاونت آموزشي زنگ بزنند كه اوناييكه براشون مهمه هماهنگ با هم اعتراض كنند
پيروز باشيد
وزارت بهداشت اسمشو گذاشت بدلیل تداخل زمانی با دانشگاه آزاد ولی من و شما اسمشو می ذاریم بدلیل اعتراض هماهنگ بچه های انجمن :28:
و مثل همیشه پرچم اینجا بالاست... :auizz3ffy9vla57584x

Leyli002

New member
خوب بابا به فکر ما هم باشین که یونی میریم.اینطوری واسه ما امتحان ارشد میفته قبل امتحانات که راحت میتونیم مرورمونو انجام بدیم. وگرنه ما تا 2 تیر امتحان داریم...:black_eyed:البته اگه منم فارغ التحصیل بودم شاید مث شما ها میخواستم امتحان عقبتربیفته...

karshenasgh

New member
منم با نظر ادمین موافقم...
بچه ها بیایین با هم هماهنگ بشیم و اعتراض کنیم تا زمان کنکور رو برگردونن به همون آخر خرداد... من که وقتی دیدم تاریخ کنکور رو دوباره گذاشتند اول خرداد، شکه شدم... اینا واقعاً دارن در حق ما ظلم میکنن...

آخرین ویرایش:

Ana67

New member
من از دیروز چندین بار ایمیل فرستادم.شماره تماس سنجش پزشکی هم پیدا کنم حتما زنگ میزنم و اعتراض میکنم

bioshimi93

New member
سلام
ممنون جناب ادمین گرامی:rose:
بچه هایی که تهران هستین حتما حضوری برای اعتراض به سازمان سنجش پزشکی تشریف ببرید و دوستان شهرستانی و تهرانی هم حتما تلفنی اعتراض خودشونو به گوش مسئولین برسونن
اگه آزمون ارشد 8 و9 خرداد باشه خیلی بد میشه چون ما امسال دانشجوی سال آخر هستیم و خرداد ماه امتحانات ترم آخر ما هستش از طرفی استرس امتحانات پایان ترم و از طرفی کنکور ارشد....
امیدوارم تاریخ آزمون سرجای اولش برگرده

آخرین ویرایش:

popo

New member
منم موافقم
هرکسی می تونه این کارو انجام بده
اینجوری خیلی ها ضرر می کنن

نوتر

New member
دوستانی که میخواند اعتراضات خودشون رو به این مرکز برسونند فقط سعی کنند زودتر این کار رو بکنند.
یعنی هر چقدر بیشتر از این قضیه بگذره احتمال عملی شدنش کمتر میشه.
می تونید تا قبل از ثبت نام آزمون با تماس ها و ایمیل های خودتون این وزارت محترم رو تحت فشار قرار بدید.

منتظر تماس بقیه یا مراجعه حضوری دوستان تهرانی نباشید. خودتون اقدام کنید و تماس بگیرید

البته طبیعی هست که بعد از تماس های مکرر شما تلفن های این سازمان به شکل موقتی قطع بشه ولی دست از تلاش نکشید

آخرین ویرایش:

maxin

Well-known member
راستی یه سوال فارق التحصیلی دقیقا چ زمانی حاصل میشه
ینی میگم اونوختی ک آخرین نمره امتحانات ثبت نهایی میشه ینی فارق التحصیل شدی؟؟؟؟

bioshimi93

New member
راستی یه سوال فارق التحصیلی دقیقا چ زمانی حاصل میشه
ینی میگم اونوختی ک آخرین نمره امتحانات ثبت نهایی میشه ینی فارق التحصیل شدی؟؟؟؟

فارغ تحصیلی معمولا بعد از آزمون ارشد هستش نگران این نباشین

Hosein S

New member
هیچ چیز قابل برنامه ریزی نیست خدا رو شکر تو این مملکت
آقا ما به کجا باید ایمیل بزنمیم ؟:mad_majidonline:

ketabsabz

Well-known member
خیلی خوب میشه تاریخ کنکور برگرده سر جای اولش البته اگه این اعتراضات براشون اهمیت داشته باشه
بچه ها لطف کنید همه همکاری کنید

melinaa

New member
وووووووووووووووووووووووووووووووووووووااااااااااااااااااااااااااااااییییییییییییییییییییییییییییییییییی منننننننننننننننننننننننممممممممممممممممممممم هستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتمممممممممممم بچچچچچچچچچچهههههههههه ههههههههههههههههههههههههااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

pashmak

New member
سلام دوستان
ممنون ادمین خان
بچه ها تو رو خدا یه فکری کنید من نمیرسم خیلی نامردیه پارسال انتخابات بود امسال که خبری نیست

pashmak

New member
این ایمیل باز نمیشه تهرانی ها برید هماهنگ تو یک ساعت اعتراض کنید ماهم زنگ میزنیم

popo

New member
بچه ها
هر کی می تونه انجامش بده
اگه حضوری می تونین برید و اگه تلفنی می تونید حتما زنگ بزنید
خیلی مهمه

sanaz alizadeh

New member
پیشنهاد خیلی خوبی بود....منم ایمیل زدم حالا شنبه حتما زنگ میزنم ..یه سوال بچه ها ...برای کنکور لیسانس به پزشکی که اعتراض کردند کسی خبر نداره که تاریخشو براشون تغییر دادند یا نه..میخوام بدونم میشه امیدوار بود که برا ما هم تغییر بدن یا نه..؟؟
ایشالا که برگرده به روال عادی...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا