2 تا سوال درباره ی کنکور ارشد بالینی وزارت بهداشت

NAB

New member
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان به خصوص دوستان کنکوری
من 2 تا سوال دارم:
1-من ترم 6 روانشناسی هستم.تازه الان میخوام برنامه ریزی کنم و شروع به خوندن کنم واسه بالینی وزارت بهداشت،تا الانم هیچی نخوندم.به نظر شما زمان لازم رو دارم؟
2-با توجه به اینکه من نمیتونم به کتابهای خلاصه،جزوه و... اکتفا کنم و درس رو باید مفهومی بخونم،به نظر شما تنها خوندن کتابهای اصلی که حدود 15 تایی هست و زدن تستهای کنکورای گذشته با توجه به زمان من کار درستی هست و جواب میده؟

psychology123

New member
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان به خصوص دوستان کنکوری
من 2 تا سوال دارم:
1-من ترم 6 روانشناسی هستم.تازه الان میخوام برنامه ریزی کنم و شروع به خوندن کنم واسه بالینی وزارت بهداشت،تا الانم هیچی نخوندم.به نظر شما زمان لازم رو دارم؟
2-با توجه به اینکه من نمیتونم به کتابهای خلاصه،جزوه و... اکتفا کنم و درس رو باید مفهومی بخونم،به نظر شما تنها خوندن کتابهای اصلی که حدود 15 تایی هست و زدن تستهای کنکورای گذشته با توجه به زمان من کار درستی هست و جواب میده؟
به نظر من می تونی مخصوصا اگه یه برنامه ریزی خوبی داشته باشی.
بلاخره باید از یه جایی شروع کرد.
اما فقط یه نکته که در موردش مطمعا" نیستم و بهتره پرس و جو کنی اینکه هنگام ثبت نام اسکن مدرک فارق التحصیلی و یا نامه ای که نشون می ده(البته نمی دونم تاریخش باید کی باشه)تا فلان تاریخ فارق التحصیل هستین, می خوان.
اما در هر صورت خوبه که از الان شروع کنی.حتما روی آمار و زبان سرمایه گذاری کن که خیلی موثر هستن.
موفق باشین

بالا