یک هفته زمان..... یه عالمه حرف نگفته.... یه عالمه کار نکرده.....

حسان

Well-known member
سلام....
تنها یک هفته تا نیمه ی شعبان زمان داریم....
تو این تاپیک خیلی خودمونی یه سری کارها و حرف ها رو فقط وفقط برای رضایت امام زمان که میخوای تو این یه هفته انجام بدی رو بگو

یک هفته فقط و فقط برای امام زمان نه هیچ کس دیگه

..
اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم​

آخرین ویرایش:

حسان

Well-known member
%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1%20%D8%AF%D8%B9%D8%A7%DB%8C%20%D9%81%D8%B1%D8%AC%2014.jpg

Delaram92

New member
یا صاحب الزمان هیچ وقت مارو فراموش نکن شفاعت مارو پیش خدا بکن.بیا که دنیا بدون تو معنی نداره بیا و جهان را از این همه بدی نجات بده.

حسان

Well-known member
یا صاحب الزمان تو این یه هفته میخوام با برادرم اصلا دعوا نکنم فقطو فقط به خاطر شما...

حسان

Well-known member
یا مهدی فاطمه یه هفته قول میدم نماز هامو سر وقت بخونم فقطو فقط به خاطر شما...

rotbeyek92

New member
جا نمیشه حرفام..
خلاصش می کنم..
تو رو به بزرگی خدا زودتر بیا، دنیا دیگه قشنگ نیست، نفسامون به سختی بالا میاد، دانسته و ندانسته همه بدجوری منتظرتیم... بیا..

rahil

New member
باید امتحان خون 4 ام ماکس بشم خدایا پلیز هتـــــــــــــــــــــــــــپ می:1dco2x0p1lilzhfpg1t

taksetareh

New member
قول میدم سعی کنم بشناسمت تو هم واسطه ی من شو پیش خدا که بهم توفیقشو بده سعی میکنم کمتر دلتو بشکونم

حسان

Well-known member
فقط به خاطر شما قول میدم همه ی سعی ام رو بکنم که غیبت کسی و نکنم....

هورمون

New member
دلم خیلی گرفته......چون توی این دنیا ادم های خوب و پاک هیچ ارزشی ندارند چون دروغ و حیله و کلک بلد نیستند اون وقت دیگران فکر می کنن که اونا......... امام زمان ازت می خوام اگه توی این دنیا حتی اگر یه نفر یه دل پاک داره و الوده نشده به کثیفی های این دنیا هواشو داشته باشی......

بالا