یکی بود ، یکی نبود... من موندم و اون نموند

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hebe.nurse

New member
عه. آره پارک ساعی خیلی دلنشینه محیطش هم خیلی مناسبتره. آرومیش منو کشته. ما با هم اتاقیا بیشتر اوقات شام رو که میخوریم تا 11 12 شب اونجاییم و پیاده روی.
آره احتمالا همینطوری بوده :ad54ad:

آره از نظر زیبایی و صفا که خیلی خوبه بخصوص به قول شما شبها. منم همون یه بار که رفتم تا 9 شب اونجا بودم برگشتنی میگفتم کاش الان میومدم.:auizz3ffy9vla57584x
فضای خوبی درست کردن.

خوش به حالتون. من واقعا شبا بیرون رفتنو دوس دارم. چرا خوابگاه ها انقد تبعیض بین دختر و پسر قائل میشن آخه :(( از همتون متنفررررررررم :p7977cujr38iyymsu8::mad_majidonline:

alireza-ja

New member
خوش به حالتون. من واقعا شبا بیرون رفتنو دوس دارم. چرا خوابگاه ها انقد تبعیض بین دختر و پسر قائل میشن آخه :(( از همتون متنفررررررررم :p7977cujr38iyymsu8::mad_majidonline:

این جوریاس دیگه. خب لاید باید باشه . مسئولین خوابگاتون حتما صلاحتونو میخوان. باهاشون همکاری کنید.:tsimuzpzwoap1t9y3o7

hebe.nurse

New member
ینی چن شب پیش تو ترافیک تهران گیر کردم به جای 9، 10 رسیدم خوابگا. بعد اونقد خسته بودم حال نداشتم برم دفتر حضوری بزنم.خورده بودمم زمین تموم بدنم درد میکرد. گفتم میرم اتاق لباسمو عوض میکنم یکمم دست و صورتمو میشورم حالم جا بیاد میرم دفتر. نمی دونید دراین حین چه اتفاقی افتاد. مسئولمون اومد طبقه 4 آنچنان دادوبیداد راه انداخته بود ازونورم پیجر نگهبانی مدام اسممو صدا میکرد. رفتم پایین گفتم با من کار دارید چرا انقد شلوغش کردید؟ دیگه منو گرف به باد فحش. زنای عقده ایه نفهم. انقد عصبی شدم گفتم چه خبره تونه. مگه با دزد طرفید خب یکم صبر میکردید میومدم پایین حضوری مو میزدم. والا آدم با دزدم این همه شلوغش نمیکنه. ینی وقتی دیر میرسی جوری نگات میکنن انگار با ی .... طرفن. خاک بر سر مملکتمون کنن. اه اه اه:sad:

prinses

New member
ینی چن شب پیش تو ترافیک تهران گیر کردم به جای 9، 10 رسیدم خوابگا. بعد اونقد خسته بودم حال نداشتم برم دفتر حضوری بزنم.خورده بودمم زمین تموم بدنم درد میکرد. گفتم میرم اتاق لباسمو عوض میکنم یکمم دست و صورتمو میشورم حالم جا بیاد میرم دفتر. نمی دونید دراین حین چه اتفاقی افتاد. مسئولمون اومد طبقه 4 آنچنان دادوبیداد راه انداخته بود ازونورم پیجر نگهبانی مدام اسممو صدا میکرد. رفتم پایین گفتم با من کار دارید چرا انقد شلوغش کردید؟ دیگه منو گرف به باد فحش. زنای عقده ایه نفهم. انقد عصبی شدم گفتم چه خبره تونه. مگه با دزد طرفید خب یکم صبر میکردید میومدم پایین حضوری مو میزدم. والا آدم با دزدم این همه شلوغش نمیکنه. ینی وقتی دیر میرسی جوری نگات میکنن انگار با ی .... طرفن. خاک بر سر مملکتمون کنن. اه اه اه:sad:

وای چ افتضاح کدوم خوابگاهی؟ کدوم دانشگاه؟ جممج عقده ای هستن

- - - Updated - - -

hebe.nurse

New member

- - - Updated - - -

دانشگاه ایران. خوابگاه .......
ینی از ساعت مقرر دو دقیقه دیر بیای اسمت مستقیم میره رو میز آقایون بالایی حراست :|
همه خوابگاها اینجوریه. نه فقط خوابگاه ما. کلا خوابگاه دخترا زندانه .

arezou.mehrabi

New member
ینی از ساعت مقرر دو دقیقه دیر بیای اسمت مستقیم میره رو میز آقایون بالایی حراست :|

ولی خوابگاه ما اینطوری نبود

- - - Updated - - -

ولی خوابگاه ما اینطوری نبود

marynas

New member

خابگاه مام گیر میدنا اما تو هر ترم بار سوم ک دیر بیای میفرستن حراست !مام آخرای ترم میریم 10_11میایم :p
یکی دوبارم دیرمون شد الکی رفتیم دکتر یکیمون خودشو ب مریضی زد با نامه دکتر رفتیم هیچی نگفتن بهمون!یبارم دکتره ازبس باسواد بود ب دوستم پنی سیلین داد :25r30wi:

hebe.nurse

New member
چرا ساعت 9/5 میبایست خوابگاه میبودیم

خب همون دیگه.اگه تعداد ساعات دیر اومدنتون از ی حدی بیشتر میشد اسمتون میره حراست. به خودت که چیزی نمیگن. دیگه اگه خیلی تکرار شه حراست حضورا خودتم می طلبه که توضیح بدی. وگرنه اینجوری نشون نمیدن. میگن ی رزومه خوشگلم برات درست میکنن موقع استخدامی تاثیر میدن......... :)

- - - Updated - - -

چرا ساعت 9/5 میبایست خوابگاه میبودیم

خب همون دیگه.اگه تعداد ساعات دیر اومدنتون از ی حدی بیشتر میشد اسمتون میره حراست. به خودت که چیزی نمیگن. دیگه اگه خیلی تکرار شه حراست حضورا خودتم می طلبه که توضیح بدی. وگرنه اینجوری نشون نمیدن. میگن ی رزومه خوشگلم برات درست میکنن موقع استخدامی تاثیر میدن......... :)

alireza-ja

New member
واقعا که :smiliess (7)::smiliess (7)::smiliess (7):

خب چرا ناراحت میشید. خوابگاهای دخدرانه همشون نظارتشون بالاس. البته نه به شکلی که شما گفتی. این دیگه نوبرشه.

ولی خوابگاه ما مسئولش خیلی با ما همکاری میکنه قشنگ توجیهش کردیم حیطه وظایفش کاملا مشخصه. مشکلی با همدیگه نداریم. خیلی دوسش داریم.

alireza-ja

New member
خابگاه مام گیر میدنا اما تو هر ترم بار سوم ک دیر بیای میفرستن حراست !مام آخرای ترم میریم 10_11میایم :p
یکی دوبارم دیرمون شد الکی رفتیم دکتر یکیمون خودشو ب مریضی زد با نامه دکتر رفتیم هیچی نگفتن بهمون!یبارم دکتره ازبس باسواد بود ب دوستم پنی سیلین داد :25r30wi:

خخخخخخخخخخخخخ.

hebe.nurse

New member
خب چرا ناراحت میشید. خوابگاهای دخدرانه همشون نظارتشون بالاس. البته نه به شکلی که شما گفتی. این دیگه نوبرشه.

ولی خوابگاه ما مسئولش خیلی با ما همکاری میکنه قشنگ توجیهش کردیم حیطه وظایفش کاملا مشخصه. مشکلی با همدیگه نداریم. خیلی دوسش داریم.

مسئولای شما نیاز به توجیه کردنم دارن مگه؟؟ خداوکیلی مسئول خوابگاه پسرا دقیقا وجودشون اونجا چه مزیتی داره من نمی فهمم خخخخخخ
بایدم دوسش داشته باشید :smiliess (5):

- - - Updated - - -

مسئولای شما نیاز به توجیه کردنم دارن مگه؟؟ خداوکیلی مسئول خوابگاه پسرا دقیقا وجودشون اونجا چه مزیتی داره من نمی فهمم خخخخخخ

alireza-ja

New member

- - - Updated - - -

اوایل داشتن ولی الان نه دیگه ندارن. حقیقتا فقط تنها مزیتش نظافتشه.

آخه مسئول خوابگاه ما خونشون همون توی حیاط خوابگامونه با زن و بچه اونجان در حقیقت زندگی مسالمت آمیز داریم اونجا با همدیگه.

آخرین ویرایش:

mahii

New member
خب ماهم تا ساعت ۹ باید باشیم خوابگاه شام می‌گرفتیم گاهی میرفتیم پارک بقلی ساعت ۸ شام میخوردیم خخخخ و بزور ۹ میرسیدینم خوابگاه
البته یبار دوستمو بردیم دکتر ساعت حدود ۱۲ شب برگشتیم هیشکی نگفت تالان کجا بودی ?البته میدونستن قراره بریم دکتر اما اگه دروغ میگفتیم چی خخخ

- - - Updated - - -

خب ماهم تا ساعت ۹ باید باشیم خوابگاه شام می‌گرفتیم گاهی میرفتیم پارک بقلی ساعت ۸ شام میخوردیم خخخخ و بزور ۹ میرسیدینم خوابگاه
البته یبار دوستمو بردیم دکتر ساعت حدود ۱۲ شب برگشتیم هیشکی نگفت تالان کجا بودی ?البته میدونستن قراره بریم دکتر اما اگه دروغ میگفتیم چی خخخ

IL-2

Well-known member
کرهانی عزیزم
باید سعی کنی تنها نباشی تو خونه
شب ها هم برو پیش خواهرت یا مامانت بخوابه
سعی کن طول روز نخوابی که شب ها زودتر بخوابی
کلا همه آدما شبها احساسی ترن.نشنیدی میگن شب شعر نمیگم صبح شعر

بابت حرف های دیشب هم معذرت میخوام گلم ببخش

The Guy

Well-known member
آخی تو هم محمد؟؟؟ نازی نازی :tsimuzpzwoap1t9y3o7 تو که انقد خوب تقلید میکنی خب خودتو شبیه پسره آلمانی میکردی والاااااا ایشششش ناامیدم کردی [emoji14]
ولـــــــــش محمد تو لیاقتت بیش ازیناس باور کن :)))) چقدم احساساتی نوشتی اوووف چه حرفا :image170:

:)))
اخه قیافه منو ببین
چجوری خودمو شبیه المانیا کنم
من شبیه امریکاییام :)))

آره میدونم. من با لیاقت ترین پسر دنیا هستم
اصلا کیس مناسب من هنوز از مادر زاییده نشده :))

IL-2

Well-known member
باور کن کرهانی یکی دوماه دیگه که حالت میشه مثل همیشه به این حرفها و حال و روزت میخندی .
اینو مطمئن بااااش:a2d3:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا