یه کیسه ارد در یخچال

mahsa.

New member

یک کیسه آرد در یخچال خود نگه دارید
حیرت آوره!!! چطور تا به حال راجع به آن چیزی نشنیده بودیم؟ من همیشه آنرا زیر شیر آب سرد می گرفتم.تجربه ی یک خانم با سوختگی هاچندی پیش هنگام پختن ذرت، چنگالم را در آب جوش کردم تا ببینم که ذرت هاآماده هستند یا خیر... ولی اشتباها دستم در آب جوش رفت... همان طور کهداشتم جیغ و فریاد می کردم، یکی از دوستانم که یک دامپزشک ویتنامی استوارد خانه شد و پرسید که مقداری آرد ساده دارم یا نه؟ من کیسه را آوردم واو دست مرا در آن فرو برد و به من گفت که دستم را به مدت 10 دقیقه در آنآرد نگه دارم... و من هم همینکار را کردم...او به من گفت که در ویتنام،مردی آتش گرفته بود و آنها در حالی که ترسیده بودند، برای خاموش کردن اوکیسه ای آرد بر سر و تن او پاشیده بودند، و در کمال تعجب دیده بودند کهنه تنها آن آرد آتش را خاموش کرده است، بلکه باعث شده بود که او حتی یکتاول هم نزندخلاصه ....من دستم را به مدت 10 دقیقه در کیسه ی آرد نگه داشتم و آن رابیرون آوردم و دیدم که حتی یک رد قرمز و یا تاولی روی آن وجود ندارد و ازهمه مهمتر، به هیچ عنوان دردی هم ندارد. از آن زمان، من یک کیسه آرد برایزمان هایی که خودم را می سوزانم، در یخچال نگهداری می کنم. آرد سرد تأثیربیشتری نسبت به آرد با دمای اتاق دارد. من از آرد استفاده کرده ام و تابه حال یک لک سوختگی قرمز و یا تاول نداشته ام. حتی یک بار زبانم راسوزاندم و آرد را بهمدت 10 دقیقه روی آن گذاشتم... درد آن ناپدید شد و سوختگی آن هم برطرف شدآن را امتحان کنید.... معجزه را تجزبه کنید!! یک کیسه آرد در یخچال خودنگه دارید و از این کار خوشحال خواهید شددر ضمن باید اشاره کنم که محدوده ی سوخته شده را اول زیر آب سردنگیرید.... آن را مستقیما در آرد قرار داده و 10 دقیقه نگه داری

آخرین ویرایش:

behnaz.h

New member
دوستان روغن حیوانی هم همین تاثیر رو داره من یه بار یه قابلمه روغن داغ رو رو خودم ریختم و سوختگی باروغن هم واقعا وحشتناکه مامانم زود روغن حیوانی (کره ی آب شده) زد رو سوختگیام واقعا هیچ سوزش و تاول و... نداشتم انگار نه انگار که اون روغن به دستای من خورده واقعا معجزه کرد

!SeCreT!

New member
مرسی مهسایی از مطلب مفیدت اتفاقا من امروز دستم سوخت ازآرد استفاده کردم واقعآ تاثیر داشت....

nanaz

New member
:thanks: مرسی جالب بود . الان گذاشتم تو یخچال :riz303::whistle:

nokte besyar jelebi bara oonae ke moghe ashpazi adat daran khodeshuno misuzunan
albate man aslan injoor nistamaa
:riz303::motat:

آخرین ویرایش:

mahsa.

New member
دوستان روغن حیوانی هم همین تاثیر رو داره من یه بار یه قابلمه روغن داغ رو رو خودم ریختم و سوختگی باروغن هم واقعا وحشتناکه مامانم زود روغن حیوانی (کره ی آب شده) زد رو سوختگیام واقعا هیچ سوزش و تاول و... نداشتم انگار نه انگار که اون روغن به دستای من خورده واقعا معجزه کرد

ممنونم....................

DNA

New member
عالی بود

راستی سیب زمینی رنده شده هم برای قسمتهای سوختگی معجزه میکنه

taksetareh

New member
بچه ها چیزی راجع به پمادگل سرخ شنیدید ؟ اونم همین اثر را داره

بالا