گوشی موبایلت چیه؟ مدل واگه عکسشو داری بذار تا بخندیم

@parisa

New member
من خودم خیلی دنبال سیستم عامل نیستم
جاوا
سیمبین
اندروید
جلیبین
بادا
همشون خوبن تفاوت تو اپیلیکیشناس که هرکس دنبال یه چیزه
شما یه بارم که شده سامسونگ ویو رو امتحان بکن با سیستم عامل بادا من که خیلی حال میکنم
کاوه نزن این حرفو همه اهمیت گوشی به سیستم عاملشه عین ویندوز کامپوتر من که اصلا از بادا خوشم نمیاد!

kaveh1316

New member
کاوه نزن این حرفو همه اهمیت گوشی به سیستم عاملشه عین ویندوز کامپوتر من که اصلا از بادا خوشم نمیاد!
سامسونگ ویو رو امتحان کن ببین چطوریه!!!!!!!!
البته که سیستم عامل مهمه ولی همه چیز نیست

nanaz

New member
سلام این تاپیکو گذاشتم برای اینکه بهانه ای باشه واسه آشنایی
2.شاید از رو نوع گوشی بشه راجب روحیات همدیگه قضاوت کنیم(ببین من نگفتم شخصیت یا چیز دیگه ها گفتم روحیات فردا کسی معترض نشه ها!!!!!!!!!!!!!)

ببخشید داداش امیدوارم از حرفم ناراحت نشده باشی. :riz513:
" بهانه ای برای آشنایی" ... خوبه ، عالیه . :riz304:
به نظرم اگر هرکس بهترین مزیت ها یا بدترین عیب های گوشیش را هم بگه بهتره. حداقل اگر کسی میخواد گوشی جدید بخره یه کم این تاپیک کمکش کنه .

!SeCreT!

New member
فکر کنم شماها تصمیم گرفتین منو سکته بدینا .من اینارو که دیدم اول فکر کردم اومدم نمایشگاه موبایل .میخریدی دوتا گوشیه دیگه چرا رودر وایسی میکنی.مرفه مرفه
سختی ندیده...................... من اولین گوشیمو که خریدم تا 3ماه بجای 3 وعده غذا 2 وعده میخوردم تازه دلم نمی اومد روش سیم کارت بزارم
حالا هی برو گوشی بخر
در ضمن اگه خواستی اینارو بندازی دور آدرس میدم برا من پستشون کن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نه بابا دور از جون ...زود از گوشی خسته میشم ،بعدشم من خودم فقط n81وxperia ray رو خودم خریدم !
بقیه گوشیا رو برام خریدن...
:riz304:

bahar.zr93

New member
2 ساله دارمش... دیگه داره اذیت میکنه. اما خب 110 تومان خریده بودم خداییش جون کنده تا الانشم!!! اون نقره ای مال منه!

lg_kp500.jpg

kaveh1316

New member
نه بابا دور از جون ...زود از گوشی خسته میشم ،بعدشم من خودم فقط n81وxperia ray رو خودم خریدم !
بقیه گوشیا رو برام خریدن...
:riz304:
منم زود از گوشی خسته میشم ولی به خسته شدنم دارم عادت میکنم چون چاره دیگه ای ندارم

padide

New member
من که تا حالا هیچ کدوم از گوشیامو خودم نخریدم. همشو از پول بابام خریدم.

mj1919

New member
می بینم، بساط خنده ی دوستان لنگ شده!
گفتم عکس گوشیمو بذارم، دل ملتی شاد بشه!

sonyericsson-k800.jpg

mj1919

New member
حق دارم برم سوت که هیچی شیپور بزنم دلم به شما خوش بود اونم شماهم ناامیدم کردی............

واسه من که در حد 1100 کار می کنه! فعلا بدجوری اسمارت فون تو مخم رفته! اندروید، یا ویندوز فون! (فکر ای او اس رو که از کلمون باید بیرون کنیم: $$ )

دکتر ی جور میگفتین سوت بزنم که آدم فک میکرد حالا 3310 میذاری . بابا کجاش بده ؟؟؟

کار راه بندازه! بد نیست.
ولی باید سیستم عامل داشته باشه ، که اونم نداره!

آخرین ویرایش:

am-ml

New member
چقدر اسپما زیاد شده ؛کاشکی همراهش راجع به مدلا توضیح میدادین ؛البته من یه گوشی رو تا جایی که دیگه نشه باهاش به جایی زنگ بزنی و یا جواب کسی رو بدی دارم .
گوشی اولم رو 6 ماه بعد از شروع طرحم و با پول خودم خریدم و تا قبل از اون هم گوشی نداشتم ؛تا همین حدودای 6 - 7 ماه پیش هم داشتمش و حتی یکبار هم تعمیر نیازپیدا نکرد ولی یه قطعه ایش که مبوط به آنتن دهی می شد خراب شد وسط مکالمه آنتنش می رفت یا هنگ می کرد و سرچ میزد. باید میبردم موبایل فروشی های سر داریوش شاید گیر بیاد اینه که منم از خیر تعمیرش گذشتم و یه نو خریدم.

ولی هنوزم بعنوان زاپاس کار خیلی ها رو راه میندازه ؛اینم مدلش (SONY ERICSSON W910i )

d2674f9e-8f23-11e2-9e70-123143013573.jpg

آخرین ویرایش:
بالا