گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mw.ashel

New member
منم امروز اصلا شرایط خوبی نداشتم وفقط زبان خوندم
512917_bawl.gif
5ساعت

سلام چشمک جون.خسته نباشی.ناراحت نباش ، همینکه میدونی باید بخونی خودش کلیه.:tsimuzpzwoap1t9y3o7

منم هر روز برنامه ریزی میکنم که تا 10 ساعت رو حتما بخونم ولی اتفاقات پیش بینی نشده ای پیش میاد که آدم نمیتونه بخونه و در نهایت آخر شب عذاب وجدان میگیره که چرا نتونستم مثل برنامه ریزیم دقیق پیش برم.
:13: :sad:

cheshmak

New member
سلام چشمک جون.خسته نباشی.ناراحت نباش ، همینکه میدونی باید بخونی خودش کلیه.:tsimuzpzwoap1t9y3o7منم هر روز برنامه ریزی میکنم که تا 10 ساعت رو حتما بخونم ولی اتفاقات پیش بینی نشده ای پیش میاد که آدم نمیتونه بخونه و در نهایت آخر شب عذاب وجدان میگیره که چرا نتونستم مثل برنامه ریزیم دقیق پیش برم.:13: :sad:
سلام عزیزم مررسی!!!آره گفتی امان ازین شرایط پیش بینی نشده!!!

darya63

New member
خدا روشکر دیروز تونستم بعد از 2روز وبعد از طی شدن مشکلم درس بخونم.7 ساعت خوندم
امروز هم 3:30خوندم و دیگه نمیتونم بخونم.چون باید با شوهر و دوستای خانوادگی مون باید برم ویلای خارج از شهر و فردا شب میاییم
دلم پیش درسامه اما خوش به حال اونایی که میتونن بخونن. همگی خوب بخونید جای منم ...خالی بخونید:thumbsupsmileyanim:

آخرین ویرایش:

mw.ashel

New member
سلام دوستای خوبم.
من امروز 5 ساعت خوندم.
همگی موفق باشید.

super nova

New member
سلام من امروز فقط تست وحل تشریحی خوندم
به نظرتون خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mamai86

New member
روزای تعطیل همه اینجورین...من خودمم چیزی نخوندم دوستان..غمتون نباشه:4d564ad6::a2d3:

fate

New member
سلام به همگي خدا قوت و همگي موفق باشيد من اين دو روز رفته بودم مسافرت تو راه كلي از دسهامو دوره كردم . ولي آنچنان نتونستم بخونم خدا رو شكر داره يكي از درسهاي مديريت تموم ميشه ( واگر ) .
ولي كد اصلا نخوندم زبان هم دارم ميخونم . خدا رو شكر راضيم با اين وقت كمي كه دارم احتمالا من براي كنكور 94 آماده بشم . ولي درس خوندن چه حس خوبيه ..... تو رو خدا اونهايي كه مي تونن از وقتشون خوب استفاده كنن . همگي موفق باشيد .

skyy

New member
سلام به دوستای خوبم. انشا... همه تون موفق می شید. من خیلیدوست دارم بخونم ولی هرروز یک کاری برام پیش میاد که نمیرسم !!!! من باید امسال هرطور شده قبول شم ولی تا الان به طور جدی نخوندم. کم کم دارم امیدمو از دست میدم! دیگه تمرکز حواسی برام نمونده! از بس برنامه ریختم و اجرا نکردم چند وقتی هست دیگه برنامه نمی نویسم. من از همه تون میخام که بهم کمک کنید.

ویدا چه برنامه ای داری و چجوری میخوای بخونی؟

asal 92

New member
سلام بچه ها خسته نباشید
پوست روهم خوندم تموم شد 120 تست پوست هم زدم :a2d3:
هنوز خیلی مونده امان از دست این داخلی جراحی تموم بشو نیست باید تااواخر نیمه بهمن تموم بشه :65d6a5d6s:
504 هم درس 27 هستم تااخر بهمن باید تمومش کنم چون بعد اون میخام لزگی بخونم
:1dco2x0p1lilzhfpg1t

خداااااااااااااممنونتتتتم
یادتون باشه هممون قبولیم......

sanam_b

New member
سلام بچه ها، خیلی خوشحالم که می بینم همه دارن انقدر خوب میخونن! من امروز 7 ساعت خوندم، راضی ام. فردا بیشترش می کنم:smilies:

scarlet

New member
saalam , chera dir dir miyayn bacheh! man emroz hamash 6 saat khondam , narahatam , yeki biad deldarim bede :sad: natonestam khob bekhonam

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا