ګزارش مطالعه ی ګروهی بچه های بیوتکنولوزی(به بیشنهاد ادمین)

biotech25

New member
سلام به دوستان عزیزم
به بیشنهاد ادمین(مدیرسایت)میخواهیم اینجا مطالعه ی جمعی راه بندازیم تا هممون با هم امسال بهترین جا قبول شیم
من این هفته اسکلت سلولی رو دارم میخونم اګه کسی هم بامن هم برنامه ست من در خدمتم
شما هم منو کمک کنید:a2d3:

mahdieh

New member
مرسی بیوتک
والله من اول میگم بچه های بیوتکنو تو این انجمن بیان ببینیم در کل چند نفر هستیم ؟

storm

New member
سلام ، من اگرچه امسال کنکور ندارم اما چون دارم بیولوژی سلولی ملکولی رو می خونم این یه درس رو هستم .راستی بهتر نیست یه گروه دسته جمعی واسه این کار درست کنین؟ به علاوه اینکه با هم پیش بریم تو این بخش میشه مباحثی رو هم که مشکل داریم از بقیه دوستان بپرسیم ...در هر صورت پیشنهادتون خیلی خوبه البته اگه بچه ها همکاری کنن ..:a2d3:.

آخرین ویرایش:

zanbagh

New member
این بستگی بکسی داره ک فقط واسه بهداشت وقت بذاره اماکسی ک علوم هم میخادشرکت کنه خب اوضاش فرق داره؛بنظرمن این پیشنهادوبعدازامتحان علوم عملی کنیم؛ویه برنامه هماهنگ باهم بریزیم مثلابگیم امروزکدوم درسو چندفصلوبخونیم آخرهفته بیام پیشرفتا+مشکلاتمونوبگیم؛مهدیه هم راست میگه بایدیه آمارازکسای ک بیوتک قراره بدن داشته باشیم وبیان اینجااسمشونوثبت کنن وپیشنهادبدن برای پیشبرد هدفامون

biotech25

New member
خوب فعلا ما چهارتا کافی هستیم!!
من خودم دارم واسه علومم میخونم ولی میتونیم تو درسای مشترکمون باهم به یک جمع بندی برسیم(مث سلول ومیکروب وزبان)البته من توشیمی آلی هم در خدمتم
میکروب:الان فصل نایسریاها واسبیروکت ها رو میخونم وهفته آینده ریکتزیاها آخرهفته با جمع بندی میګم که کدوم قسمتا ومطالب مهمترن شما هم کمکم کنید:smilies-azardl (113
مثلا محیط کشت مننګوک ها فاقدsps(سدیم بلی آنتول سولفات) که ویژګیهاش تو کتاب من نیست اما تو سوالای کنکور اومده:33:

biotech25

New member
لطفا شما هم همکاری کنید
هرکدومتون آخرهفته ها مطالب مهم وسوالاتتون ومطرح کنید آخه هرروز سرزدن با این سرعت اینترنت خیلی سخته!!!!
همه با هم تا کنکور۹۱

mahdieh

New member
با بیوتک موافقم برنامه هفتگی برای ما خیلی بهتره روزانه امکانش نیست واقعا
ولی تا آزمون علوم واقعا هماهنگ کردن برنامه ها مشکله.. چون گرایش بچه ها متفاوت و از طرفی یه سری جلوتر و یه سری عقب ترن و لی خب حالا میتونیم سوالایی که داریم از هم بپرسیم
ولی من تاکیدم رویه زبانه اول بگیم چه منابعی رو میخونید سوالی هم باشه حداقل تو زبان هماهنگ عمل کنیم تا انشالله ار اسفند برنامه هایه وزارت بهداشت رو هماهنگ تر پیش ببریم
ومن یه خواهش دوستانه هم دارم این کاری رو که شروع میکنیم رو جدی بگیریم واگر حوصله شون رو نداریم از همین الان اعلام کنید
و بعد هم به شدت موج+++++++++++++++++ بفرستید ..و حرف های ناامید کننده هم نزنیم و ایشالله همگی خیلی عالی پیش بریم

خودم برای زبان رو شروع میکنم که منابع من لزگی و تافل بارنز هست

Boloor

New member
من هم دوست دارم که با این برنامه گروهی پیش بیام. پیشنهاد خوبیه. ولی از اونجایی که من اصلا وزارت علوم رو دوست ندارم و ترجیح میدم تمام انرژیم رو برا بهداشت بذارم، 1 پایه میخام که اونم مثل خودم هدفش بهداشت باشه تا بتونیم هماهنگ با هم پیش بریم. :smilies-azardl (181 تا حالا هم من 1 دور میکروبو خوندم و میخام دور دومم رو شروع کنم(زینسر)، برا زبان لزگی و 504 رو میخونم. شیمی تازه شروع کردم و فصل سومشم از جلد اولش. سلولی مولکولی رو پراکنده خوندم تا حالا و میخام از اولش شروع کنم دوباره، منابع برا این درسم: سلولی مولکولی برای کنکور و رسول صالحی.

حالا کسی هست که پایه باشه(از حالا برا بهداشت، فقط بهداشت)؟؟؟ :ad54ad:

hirkania

New member
سلام به همه دوستان گرامي
منم ميخوام امسال بيوتكنولو***ژي پزشكي شركت كنم لطفا چندتا از منابع رو بهم معرفي كنين
من در حال حاضر سربازم در حين خدمت دارم ميخونم ...
ممنون از لطفتون

mahdieh

New member
من هم دوست دارم که با این برنامه گروهی پیش بیام. پیشنهاد خوبیه. ولی از اونجایی که من اصلا وزارت علوم رو دوست ندارم و ترجیح میدم تمام انرژیم رو برا بهداشت بذارم، 1 پایه میخام که اونم مثل خودم هدفش بهداشت باشه تا بتونیم هماهنگ با هم پیش بریم. :smilies-azardl (181 تا حالا هم من 1 دور میکروبو خوندم و میخام دور دومم رو شروع کنم(زینسر)، برا زبان لزگی و 504 رو میخونم. شیمی تازه شروع کردم و فصل سومشم از جلد اولش. سلولی مولکولی رو پراکنده خوندم تا حالا و میخام از اولش شروع کنم دوباره، منابع برا این درسم: سلولی مولکولی برای کنکور و رسول صالحی.

من پایه تم عزیزم

خب زیست رو من غشا و نقل و انتقالات در غشا رو خوندم ولی هفته بعد مرور دارم وحالا اگر میخوایم همراه باشیم من مرور و تستش رو باید بزنم و بعد از اینها اندامک ها رو شروع کنیم
برای میکرو هم تاریخچه و ساختمان پروکاریوتها وبعد ژنتیک و متابولیسم
برای شیمی هم پنج فصل اول
و لزگی رو نمیدونم برنامه ات چه جوریه ولی من چون تازه شروع کردم درس سومم و بارنز هم خیلی جلوام ولی برا هماهنگ بودن مشکلی ندارم

mahdieh

New member
سلام به همه دوستان گرامي
منم ميخوام امسال بيوتكنولو***ژي پزشكي شركت كنم لطفا چندتا از منابع رو بهم معرفي كنين
من در حال حاضر سربازم در حين خدمت دارم ميخونم ...
ممنون از لطفتون
سلام خیلی خوش اومدید
زبان که لزگی میخونن وبعضی ها بارنز و بعضی ها هم 504 ولی لزگی حتمیه

زیست هم منابعی که بچه ها میگن الان بلور جان بهش اشاره کردن
برای میکرو واکر
و برای شیمی هم مورتیمر

mahdieh

New member
بعد الان اینقددددددده این حس رقابته در من بالا زده دلم میخواد موفق ترین انجمن باشیم:دیییییییییییی

mahdieh

New member

بلور جان اگر موافقی و یا چیز دیگه ای میخوای اضافه کنی بگو ودیگر اینکه اخر هفته بعد پنجشنبه یا جمعه برنامه هامون رو با هم چک کنیم؟ هوم؟

Boloor

New member
بلور جان اگر موافقی و یا چیز دیگه ای میخوای اضافه کنی بگو ودیگر اینکه اخر هفته بعد پنجشنبه یا جمعه برنامه هامون رو با هم چک کنیم؟ هوم؟

پس شروع به خوندنمون میشه از همین الان، بزن بریم که داره دیر میشه. :smilies-azardl (113 بچه ها اگه زودتر اعلام آمادگی کنین ممنون میشیم، خیلی خوب میشه اگه شما هم بیایید.
به امید موفقیت همگی :28:

آخرین ویرایش:

Boloor

New member
من پایه تم عزیزم

خب زیست رو من غشا و نقل و انتقالات در غشا رو خوندم ولی هفته بعد مرور دارم وحالا اگر میخوایم همراه باشیم من مرور و تستش رو باید بزنم و بعد از اینها اندامک ها رو شروع کنیم
برای میکرو هم تاریخچه و ساختمان پروکاریوتها وبعد ژنتیک و متابولیسم
برای شیمی هم پنج فصل اول
و لزگی رو نمیدونم برنامه ات چه جوریه ولی من چون تازه شروع کردم درس سومم و بارنز هم خیلی جلوام ولی برا هماهنگ بودن مشکلی ندارم

مرسی عزیزم، خوشحالم که هستی :28:
باشه منم تا آخر هفته دیگه یعنی تا تاریخ 9 دی ماه، غشاو...+ اندامک ها رو میخونم. لزگی رو هم تا آخر درس 6 میخونم. شیمی تا آخر فصل 5. میکروب رو هم تا آخر متابولیسم باکتری ها.

آخرین ویرایش:

zanbagh

New member
ماکه واسه علوم هم میخونیم مشکل داریم؛پس من فعلاانصراف میدم تابعد؛موفق باشین

kimiaaa

New member
سلام به همه ی دوستان عزیز و علاقه مند به بیوتکنو.راستش اینجور که من نظرات شما رو خوندم و فهمیدم خوب برنامه ای ریختید ولی اشکال اینجاست که برنامه درسی مشخصی رو در این ها من نمیبینم هرکس امده جیز هایی که خودش خونده رو نوشته ولی کسی با کسی هماهنگ نیست.
من میگم هرکس هرجی رو خونده بزاره کنار و همه از اول شروع کنیم که با هم بیش بریم و هماهنگ.هرکسی هم موافق هست میتونه برنامه کلیش رو اینجا بنویسه واسه هر هفته هرکس که بیشنهاد بهتری داد برنامه اون رو عملی میکنیم.
هرکس با این جیزی که من گفتم موافق هست سریع جواب + خودش رو اعلام کنه تا شروع کنیم.

kimiaaa

New member
الان من استرس کرفتم بلور جان و مهدیه جان از اول بگید جی میخواید بخونید تا من هم هماهنگ بشم با شما البته نظر قبلیم هم که نوشتم یادتون نره بای

mahdieh

New member
سلاااااااااااام
خیلی خوشحالم که بچه ها استقبال میکنن مرسی
کیمیا جان و بلور جان برنامه رو به این صورت پیش میبریم
زیست: غشا ...نقل و انتقالات غشا و اندامک ها البته اندامک ها مقدارش زیاده این هفته اگر دوستان موافق با شبکه اندوپلاسمی و گلژی و میکروبادی ها که شامل لیزوزوم و پراکسیزوم و گلی اکسیزوم و اسفروزوم و حفرههای ترشحیه شرو.ع کنیمتا هفته بعدتر
میکرو: تاریخچه و ساختمان پروکاریوت ها و ژنتیک باکتری و متابولیسم باکتری
لزگی تا درس 6
حالا اینجا بچه هایی که 504 میخونن یا بارنز اعلام کنن که اونم هماهنگ باشیم
شیمی : ت پنج فصل اول از جلد اول

mahdieh

New member
بعد دقت کنید برنامه هفتگیه
یعنی قرار نیست روزانه گزارش کار بدین اخر هفته ها میایم و میگیم برنامه به چه صورت
من فقط یه خواهش دارم بچه ها منابع تستیشونم بگن
که اونم برنامه اش جور باشه
چون بدون تست که فایده نداره خوندن

بالا