کلیه دوستانی که درس شیمی عمومی مورتیمر جز منابع امتحانی آنهاست لطفا کمک کنند

Gilda

New member
سلام دوستان
اگر هر کسی که برای آزمون پارسال 2 جلد کتاب مورتیمر را کامل خونده بوده,بیاد اینجا و بگه با کامل خوندن هر 2 جلد چند درصد شیمی زده بوده,خیلی خوب میشه
میخام یه برآوردی بشه تا بتونیم برای کنکور امسال بهتر و درست تر این درس را بخونیم
با تشکر فراوان
خواهش میکنم کمک کنید چون من از بچه های همینجا شنیدم که کلا این کتاب برای آزمون کافی نیست پس همکاری کنید تا به یه نتیجه خوب برسیم

koray77

New member
سلام دوستان
اگر هر کسی که برای آزمون پارسال 2 جلد کتاب مورتیمر را کامل خونده بوده,بیاد اینجا و بگه با کامل خوندن هر 2 جلد چند درصد شیمی زده بوده,خیلی خوب میشه
میخام یه برآوردی بشه تا بتونیم برای کنکور امسال بهتر و درست تر این درس را بخونیم
با تشکر فراوان
خواهش میکنم کمک کنید چون من از بچه های همینجا شنیدم که کلا این کتاب برای آزمون کافی نیست پس همکاری کنید تا به یه نتیجه خوب برسیم

من خودم رشته کارشناسی ام شیمی بود اگه بخوایین شیمی رو بالای پنجاه بزنی کتابی هست مال انتشارات دانش پژوهان که تست های شیمی از سال68 به اینورو داره اسمش "کتاب شیمی" جلد دوم هستش کاملترین منبع تست شیمیه بقیه فقط برای پول در اوردن چاپ شدن و هیچ ارزش علمی ندارن

mahdieh

New member
گیلدا جان شما هم که فقط نظر افراد با تجربه را میخواهی.. ماهم بی تجربه:smiliess (3):
ولی کلا مورتیمر خواندن بنا بر شواهد گویا جواب قطعی نمیدهد.. چرا؟ چون روند سوالات تغییر کرده
ولی باز با توجه به سوالات میشود امیدوار بود به 50 درصد
چون بیس سوالات از مورتیمر است و طراحان برایه تنوع از منابع نامعلوم دیگری هم سوال طرح میکنن!!!

رامین50

New member
شیمی مورتیمر کتاب مرجعه تامیتونی تمام تمیراناشو حل کن تابتونه به سوالات کنکور جواب بدی درغیراین صورت........

saye

New member
برای رشته بیوشیمی بالینی فقط جلد 1 مورتیمر کافیه .
اگه به سوالای آزمون پارسال نگاه کنید میبینید که اصلا اینطور نیست و برای بیو بالینی هم باید 2جلد خونده بشه..به خصوص جلد 2 که حفظیاتش بیشتره

saye

New member
بچه ها پس کجایید؟هیچ کس نمیخاد کمک کنه؟اگر این 2 جلدو کامل خونده بودین برا امتحان پارسال,فقط بگید چند درصد تونستید بزنید؟اصلا اگر 1 جلدشم خونده بودین,بیایید بگید که چقدر زدید؟خیلی سخته؟یا شایدم فکر میکنید درصدتونو بگید آبروتون میره یا چشمتون میکنن؟
من 80%جلد یک رو خوندم و با توجه به اینکه سوالای شیمی بیوشیمی بالینی پارسال سخت بود 38% زدم

biomar

New member
وایی این مورتیمر اصلا به درد نمیخوره تو آزمون سنا که هیچکدوم از سوالا توی مورتیمر نبود
آزمون سالهای قبلم نگاه کردم
برخلاف نظر بچه ها انگار جلد دو مهم تره! سوالا بیشتر بیوشیمی و شیمی آلی و واکنش و ...! تا شیمی عمومی!
باوجودی که مورتیمرو خوندم و توی شیمی هم ضعیف نیستم هیچ سوالی آشنا نبود!
واقعا نمیدونم چی باید خوندددد!؟؟!؟

nori

New member
سلام. بنده دو جلد را پارسال خواندم و 60 زدم. چون بقیه درسا را خوب نخونده بودم قبول نشدم. البته باید بیس شیمی تون قوی باشه این واقعا تاثیر گذاره. من سه هفته شیمی های دبیرستان را از کتابهای مهندس بازرگان( مبتکران) خوندم. بعد رفتم سراغ مورتیمر. شاید کتاب بهتری هم باشه برای عمومی ولی من نمیشناسم!

بالا