کلوب بچه های ژنتیک

patris

New member
ما هم یه کلوب تشکیل میدیم:smilies-azardl (113 از بچه های ژنتیک خواهش میکنم بیان و با هم در مورد موضوعاتی که دوست دارن که البته راجع به ژنتیک هست تبادل نظر کنن.مرسی:rose:

patris

New member
با تشکر فراوان از بچه های ژنتیک معلومه خیلی اکتیو بودین و من نمیدونستم:21: بابا ترکوندین اینجارو :j58r36j3gcr4suxymup حالا واسه دادن نظرا وپیشنهاداتون اینقدام عجله نکنین هستیم حالا:dadad4:

patris

New member
من هیچ کتاب تستی راجع به ژنتیک نمیشناسم که به درد بخور باشه اگه کسی پیشنهادی داره لطف کنه عنوان کنه.مرسی

nila

New member
منم همین مشکلو دارم اگه کسی میتونه یه راهنمایی بده.واسه بیوشیمی چی میخونین غیر از رفرنس؟

negin_f_k

New member
سلام بچه ها
منم با بیوشیمی مشکل دارم :( چی بخونم نتیجه بهتری میگیرم؟؟؟؟

leiliyebidel

New member
سلام دوستای عزیز
ببخشید بی اجازه وارد شدم!
یکی از دوستام ک پارسال علوم آزمایشگاهی میخوند امسال ژنتیک اصفهان قبول شد..
منابعی ک خونده بود رو ازش پرسیدم گفتم شاید ب دردتون بخوره...
تعجب نکنید!!!واقعا فقط همینا رو خونده...!:1dco2x0p1lilzhfpg1t
بیوشیمی:کتاب جیبی!!امیره نجات شکوهی
ژنتیک:چکیده!! Mra نجات شکوهی
سلولی:2 جلد لودیش(اونی ک جلدش مشکیه)+گیتی امتیازی
زبان:فقط تافل!!
تست:فقط mmm انتشارات میر!!(سوالات وزارت بهداشت)
درصداش:
زبان 70%......بیوشیمی 60%........سلولی 89%..........ژنتیک 60%.........
رتبه اش:35 (سهمیه منطقه1 )
چون ترم آخر بوده و کارورزی ام داشته روزی 7-6 ساعت میخونده...البته از مرداد شروع ب خوندن کرده ولی تابستون روزی 4-3 ساعت میخونده!
از مرداد تا اردیبهشت هم رسیده 3 دور بخونه!از اردیبهشت هم تست زده...(البته همزمان با درس خوندن تست هم میزده ها...)
ببینید واقعا اصن سخت نیس دوستای گلم...انقد ب خودتون استرس وارد نکنید...:tsimuzpzwoap1t9y3o7
هی منابعو میبینید استرستون بیشتر میشه...ب نظرم منابعو خوندن مهم نیس!!مهم اینه ک چیزی رو ک میخونید خوب خوب یاد بگیرید(ینی سرفصلا رو از جایی بخونید ک ساده و قابل فهم توضیح داده) و حتما حتما حتما دوره کنید...
یادتون باشه:دوره ی مطالب خونده شده بهتر از خوندن مطالب جدیده!و اگه 60% مطالب رو با دوره بخونید خیلیییییییییی بهتر از اینه ک 100% مطالب رو بدون مرور کردن خونده باشید...
امیدوارم همتون امسال موفق بشید...:28:
وا3 برو بچه های مامایی هم دعا کنید:riz304:

patris

New member
مرسی لیلی عزیز بابت اینکه چیزی رو که میدونستی به ما انتقال دادی حتما مورد استفاده خیلی از بچه ها از جمله خودم قرار میگیره.امیدوارم موفق باشی عزیزم

طاها

New member
سلام بچه ها
منم با بیوشیمی مشکل دارم :( چی بخونم نتیجه بهتری میگیرم؟؟؟؟

نجات شکوهی - نجات شکوهی و بازم نجات شکوهی!
این کتاب بیوشیمی رو کوتاه مختصر و مفید گفته. توپه توپه.:thumbsupsmileyanim:

patris

New member
سلام بچه ها.میشه کسانی که از منابع کامل اطلاع دارن یه راهنمایی کنن که کدوم سرفصلای ژنتیک مهمتره و سوال بیشتری ازشون میاد؟یا کدوم فصلا اهمیت کمتری دارن که وقتمونو که کمم هست روشون نذاریم.راستی سوالم واسه کنکور وزارت علومه فعلا:rolleyessmileyanim:ممنون میشم راهنمایی کنین.فک کنم به درد خیلیا بخوره

hirkania

New member
سلام خوبين؟
كتاب ژنتيك پزشكي دكتر محمد رضا نوري ....سلولي مولكولي مجد.....زبان امير لزگي.....بيوشيمي استراير
كه ميشه از كتاباي براي كنكور برا بيوشيمي استفاده كرد و از كتاب مجيد مهدوي برا سلولي و مولكولي

elahe

New member
سلام بچه ها.میشه کسانی که از منابع کامل اطلاع دارن یه راهنمایی کنن که کدوم سرفصلای ژنتیک مهمتره و سوال بیشتری ازشون میاد؟یا کدوم فصلا اهمیت کمتری دارن که وقتمونو که کمم هست روشون نذاریم.راستی سوالم واسه کنکور وزارت علومه فعلا:rolleyessmileyanim:ممنون میشم راهنمایی کنین.فک کنم به درد خیلیا بخوره
دوست عزیز من در مورد وزارت علوم اطلاعات زیادی ندارم ولی فکر میکنم مباحث linkage study, اپیستازی، ژنتیک جمعیت، سیتوژنتیک، ترانسپوزون ها،ژنتیک میکروارگانیسم ها مهم باشن

dilak

New member
لیلی جان واقعا ازت ممنون که روحیه دادی نازی
منم ترم آخر هستم و می خوام از بهمن شروع کنم برا خوندن یعنی ماه بعد ولی خیلی استرس دارم می ترسم موفق نشم

بالا