کسی میدونه از کجا باید عکس و آواتارم رو انتخاب کنم؟

m.maleki

New member

سلام کسی میدونه از کجا باید عکس و آواتارم رو انتخاب کنم؟
عکس با آواتار چه فرقی داره؟ کدومش موقع گذاشتن پست زیر نام کاربری نشون داده میشه؟ عکس یا آواتار؟:smilingsmiley:

pedram1986

New member

سلام کسی میدونه از کجا باید عکس و آواتارم رو انتخاب کنم؟
عکس با آواتار چه فرقی داره؟ کدومش موقع گذاشتن پست زیر نام کاربری نشون داده میشه؟ عکس یا آواتار؟:smilingsmiley:

تصویری که هنگام مطلب گذاشتن توی انجمن به همه نشون داده میشه آواتار هست. ولی عکس فقط وقتی کسی روی نام کاربری شما کلیک کنه قابل مشاهده است. برای همین آواتار مهم تر از عکس هست.

نحوه انتخاب یا ویرایش آواتار و عکس:
اون بالای بالای صفحه یک عبارتی تحت عنوان کنترل پنل شما نوشته اگه روی اون کلیک کنی یه صفحه باز می شه که در کنار اون صفحه با زدن گزینه انتخاب/ویرایش آواتار می تونی آواتار خودتو از بین عکسایی که توی سایت موجود هست انتخاب کنی... حتی می تونی یه عکس از کامپیوتر خودت توی سایت آپلود کنی که اختصاصی خودت باشه مثل آواتار من!

m.maleki

New member
سلام آقا پدرم مرسی از اینکه راهنمایی کردید فقط عکس ها خیلی زیاد بودن انتخاب سخت بود !

laleh20

New member
سلام. یه پیشنهاد برا مدیران سایت البته اگه خونده بشه، تواین سایت دانشجوهای رشته آموزش بهداشت یانمیان افراد کمی هم که میان وقتی میبینن درباره آموزش بهداشت منابع افرادبرتر مصاحبه ومشاوره و تست و.... چیزی ننوشته اید طبعا دلسرد میشن لطفا یه فکری هم به حال رشته ما بکنید کلی تو سایت سوال پرسیدم اما جوای نیومد منتظر جوابتونم.:apologetic:

skyy

New member
مرسی از راهنماییت اما چرا هر چیزی رو می خوام اپلود کنم failed میشه؟!
حتی تو پیج pdf که می خوام آپلود کنم نمیشه...

بالا