کسی رو میشناسید که دانشگهاه آزاد لیسانس گرفته باشه و ارشد هماتو مجاز شه؟؟

mosaferkocholo

New member
سلام دوستان من یه چیزی از کسی شنیدم که کمی نگرانم کرده
البته امیدوارم شایعه باشه
کسی رو میشناسید که دانشگهاه آزاد لیسانس گرفته باشه و ارشد هماتو وزارت بهداشت مجاز شه؟؟

foroozan

New member
کسی رو میشناسید که دانشگهاه آزاد لیسانس گرفته باشه و ارشد هماتو وزارت بهداشت مجاز شه؟؟

سلام ببخشید منظورتون اینه که کساییکه دانشگاه آزاد تحصیل کردن هرگز نمیتونن وارد رشته های ارشد وزارت بهداشت بشن؟
ینی واستون جای تعجب داره؟

merinos

New member
سلام ببخشید منظورتون اینه که کساییکه دانشگاه آزاد تحصیل کردن هرگز نمیتونن وارد رشته های ارشد وزارت بهداشت بشن؟
ینی واستون جای تعجب داره؟

سلام فروزان جان والا منم همچین استرسی رو دارم که شاید دانشجوی آزاد نتونه ارشد سراسری قبول بشه:sadsmiley:

jo-boy

New member
سلام
آزمون رقابته نه گزینش.امسال یکی از قبولیهای کلاس ما لیسانس آزاد بوده.

نه حقيقت نداره امسال يكي از دوستام با رتبه 19 بيوشيمي باليني همدان قبول شد ليسانسشو ازاد گرفته بود
حتي نفر اول امسال بيوشيمي باليني ليسانس ازاد بوده

fayegh

New member

سلام دوست عزیز
چرا نمیشه
من کارشناسی دانشگاه ازاد بودم . الان دارم ارشد وزارت بهداشت می خونم با رتبه 25
پس میشه . اگه بخوای می تونی

foroozan

New member
سلام فروزان جان والا منم همچین استرسی رو دارم که شاید دانشجوی آزاد نتونه ارشد سراسری قبول بشه:sadsmiley:

نه عزیزدلم استرست کاملا بیهودس.اصلا کنکور به این چیزا ربطی نداره.چه بسا بچه هایی که دانشگاه ازاد درس خوندن امار قبولیشون تو ارشد سراسری بیشتر بوده.امسال دوتااز قبولیای ژنتیک پزشکی همکلاسیای خودم تو دانشگاه ازاد بودن.یکیشون رتبه 9دانشگاه تهران شده واونیکی دانشگاه اصفهان قبول شده.یکی دیگه از دوستامم ژنتیک مولکولیه یزد قبول شده.پس ببین اصلا چیز تعجب اوری نیست.همه چیز به سعی وتلاش ادم بستگی داره این دوستای منم باتلاش وکوشش تونستن تواین دانشگاههای تراز اول قبول شن.
ایشالا که هم شما هم من وهم تمام پشت کنکوریای امسال قبول شن تورشته موردعلاقشون.:bunnyearsmiley:

miladp1372

New member
بچه ها من که هماتو می خوام و تو چارت درسیم اصلا هماتو نیست باید چی کار کنم چقدر جالب رشته ای رو که برای ارشد هست و می تونی شرکت کنی درسش تو چارت دروس نیست بعد برای ما مشکلی پیش نمیاد؟؟

destiny

New member
سلام.کاملا بیربطه.من کارشناسی میکروب آزاد بودم ارشد میکروب پزشکی دانشگاه تهران قبول شدم.رتبه 1 هم از آزاد سنندج و چندتا دیگه هم فقط تهران قبول شدن.من اگه هماتو هم شرکت میکردم شک نداشتم تهران قبول میشم.شما با خوندن متناسب هر رشته ای از رشته های آزمایشگاهی که بخواید قبول میشید جانم

بالا