کارنامه های ارشد ژنتیک انسانی

mahnam

New member
از قبول شدگان ارشد ژنتیک انسانی در این سال وسال های قبل خواهشمندم رتبه ،درصدها و نمره ی خود را در اینجا بنویسند (با ذکر سال امتحان)

mahnam

New member
اگه کسی تو وزارت علومم قبول شده کارنامه ی اونم بذااره که بدونیم خییلی خوب میشه

مینا*

New member
مهناااااااااااااااااااااااااااااام
مرسیییییییییییییییییییییییی
من کلی دنبال این سوال بودم ک پرسیدی:applause:

mahnam

New member
مهناااااااااااااااااااااااااااااام
مرسیییییییییییییییییییییییی
من کلی دنبال این سوال بودم ک پرسیدی:applause:

خواهش عزیزم :riz304:
هر چه قدر صبر کردم کسی این تاپیک رو وا نکرد دیگه خودم دست به کار شدم :smiliess (3):

hiva6747

New member
:smiliess (4):به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران؛ دکتر محمدعلی محققی با اعلام اینکه امسال 5100 نفر در آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی پذیرفته شدند که درصدد هستیم این ظرفیت را دوبرابر کنیم.

وی افزود: هماهنگی هایی انجام شده است که با موافقت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی 6000 دانشجوی دیگر ارشد در دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور پذیرفته شوند.

دکتر محققی اظهار داشت: در کنکور ارشد پزشکی امسال 70 هزار نفر شرکت کردند که 65000 نفر پشت خط ماندند، قانونگذار به ما اختیار پذیرش دانشجو بیش از ظرفیت ها را به صورت شهریه ای داده است که می توان از این رهگذر تعداد بیشتری دانشجو را پذیرش کرد.

وی با اشاره به اینکه پایان نامه های دانشجویی طبق مصوبات قبلی باید بتواند یکی از مشکلات نظام سلامت را بررسی و حل کند، گفت: با این ظرفیت جدید علاوه بر افزایش تولیدات علمی بسیاری از مشکلات نظام سلامت هم حل می شود./ح

hiva6747

New member
تهران / واحد مرکزی خبر / علمی و فرهنگی 1391/07/12
معاون آموزشی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از پذیرش دانشجو در مـقطع کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی به صورت نوبت دوم (شبانه) خبر داد.
به گزارش خبرنگار ما، دکتر محمد علی محققی در همایش معاونان آمـــــوزشی دانشگاه *ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور افزود: ظرفیت دوره های نوبت دوم (شبانه) حدود شش هزار نفر است و پذیرفته شدگان باید شهریه پرداخت کنند.
وی گفت: افراد پذیرفته شده از از نیم سال دوم تحصیلی امسال مشغول به تحصیل خواهند شد.
محققی افزود: بر اساس قانون برنامه پنجم توسعه کشور دانشگاه*ها می*توانند علاوه بر ظرفیت عــــادی و مـــرسوم که از طریق امکانات و تسهیلات آموزش رایگان، دانشجو می*پذیرند با هماهنگی وزارت بــهداشت و شورای هماهنگی دانشگاه*ها و رعایت مقررات، دانشجو پذیرش کنند.
وی با اشاره به ظرفیت مناسب آموزش عالی برای پذیرش دانشجو در رشته های پزشکی گفت:
شاخص استاد به دانشجو در دانشگاه*های علوم پزشکی یک به 9 است که این عدد در مقایسه با دیگر دانشگاه ها بسیار خوب است.
محققی در بخش دیگری از سخنانش افزود: از نظر مالی، بودجه آموزشی امسال بیشترین بودجه در سه دهه اخیر بوده است.
وی با اشـــاره به زلزله اخیر در استان آذربایجان شرقی اضافه کرد: یکی از وجوه و امتیازات بیمارستان *های تبریز تقویت طب اورژانس در آنهاست که توانست در زلزله اخیر به خوبی به امداد رسانی بپردازد.
معاون وزیر بهداشت افزود: بخش پزشکی ما در دوران دفاع مقدس دستاوردهای بزرگی داشته و لازم است که دانشجویان رشته های پزشکی با آنها آشنا شوند و همچنین این دســـتاوردها مستندسازی شود.

hirkania

New member
من که رتبه و درصدای نفر اول و دیدم امیدوار شدم ........میشه تک رقمی آورد .....

S

sheri

Guest
من که رتبه و درصدای نفر اول و دیدم امیدوار شدم ........میشه تک رقمی آورد .....
دوست عزیز قصد نا امید کردن شما را ندارم اما رقابت در وزارت بهداشت بسیار بالاست تفاوت افراد در رتبه بیشتر اوقات در حد یک سوال نزده ست و حتی در برخی از موارد افراد نمراتی شبیه هم دارن!!

hirkania

New member
بله متوجه هستم من سومین ساله که دارم ارشد ژنتیک انسانی امتحان میدم ...........منتهی وقتم خیلی پر بود که قبول نشدم

arash909

New member
sale 90
tehran genetic pezeshki mikhunam:
gen 75
bio 80
cell 86
zaban 60
rotbe 5
nomre fek konam 348 bood

armin van buuren

New member
بله متوجه هستم من سومین ساله که دارم ارشد ژنتیک انسانی امتحان میدم ...........منتهی وقتم خیلی پر بود که قبول نشدم
بابا چ حوصله ای داری شما حاجی؟من یبار دادم گفتم قبول نشم دیگه حوصلشو ندارم ک قبول شدم امیدوارم نفر اول بشی :riz303:

hirkania

New member
آرمین جان وقتی مجبور باشی و راه دیگه ای نداشته باشی 3 بار که هیچی 30 بارم امتحان میدی....ممنون ان شااله

najma

New member
آرمین جان وقتی مجبور باشی و راه دیگه ای نداشته باشی 3 بار که هیچی 30 بارم امتحان میدی....ممنون ان شااله

آفرین به پشت کارت ولی اگر من جای شما باشم به جای اینکه فکر کنم به تک رقمی آوردن به افزایش سوادم فکر میکنم و تکمیل اطلاعاتم . به طوری که انشاءالله با دست پر و طوری که شایسته یک دانشجوی ارشده وارد مقطع بعدی بشم . :thumbsupsmileyanim:

آخرین ویرایش:

mahnam

New member
نجما جان ، فاطمه جان و .... ما منتظر دیدن درصداتون هستیماااا!!
چرا هیچ کی درصد نمی ذاره پس؟؟!

najma

New member
دوستان هر کس قبلا به من پیام داده درصد هام رو گفتم (اکثرتون هم پیام خصوصی گذاشته بودید برام و جواب دادم !)ولی به چند دلیل لزومی نمیبینم توی تاپیک مطرح کنم .

آخرین ویرایش:
بالا