ژنتیک انسانی بهتره یا هماتولوژی ؟ از همه لحاظ لطفا کمک کنین

mahbub r

New member
کسی هست از الان بخواد شروع کنه

کسی هست از الان بخواد شروع کنه؟ دیر نشده؟

آخرین ویرایش:

mahtaby

New member
با سلام بله من هنوز شروع نکردم
در واقع برازبان اصلاًنمیدونم چی بخونم میشه شما منبع معرفی کنین؟؟

supercoil

New member
سلام بچه ها
من ارشد ژنتیک انسانی دانشگاه تهران قبول شدم هر سوالی داشتید خوشحال میشم بتونم کمکی کنم

mahtaby

New member
سلام بچه ها
من ارشد ژنتیک انسانی دانشگاه تهران قبول شدم هر سوالی داشتید خوشحال میشم بتونم کمکی کنم
سلام تبریک میگم
میشه در مورد نحوه درس خوندنتون یه کم توضیح بدین؟
تقویتی میرفتین؟برنامه ریزیتون به چه شکلی بود؟؟
باتشکر

shida

New member
سلام. من خودم خیلی به ژنتیک علاقه دارم هر چند بعضی دوستام در مورد رشته و بازار کار کم ژنتیک میگن و من یه کم ناراحت میشم و تو ذوقم میخوره ولی خوب من دوست دارم . کارش که کجاها گیر میاد واسم مهم نیس مهم ادامه دادن رشته ای هس که دوس دارم و مطمئنم که با ادامه دادنش به یه جایی میشه رسید البته با امکاناتی که تو این رشته میخواد و تو کشور ما باید باشه.

eeeeeeehsan

New member
سلام تبریک میگم
میشه در مورد نحوه درس خوندنتون یه کم توضیح بدین؟
تقویتی میرفتین؟برنامه ریزیتون به چه شکلی بود؟؟
باتشکر
این Supercoil میاد پیشنهاد کمک میده بعد جا میذاره میره و دیگه نمیاد!!! :smiliess (5):

سلام. من خودم خیلی به ژنتیک علاقه دارم هر چند بعضی دوستام در مورد رشته و بازار کار کم ژنتیک میگن و من یه کم ناراحت میشم و تو ذوقم میخوره ولی خوب من دوست دارم . کارش که کجاها گیر میاد واسم مهم نیس مهم ادامه دادن رشته ای هس که دوس دارم و مطمئنم که با ادامه دادنش به یه جایی میشه رسید البته با امکاناتی که تو این رشته میخواد و تو کشور ما باید باشه.
به نظر من اتفاقاً ژنتیک بازار کارش بیشتره تا رشته های دیگه مثل ایمونو!!

mf2009

New member
این Supercoil میاد پیشنهاد کمک میده بعد جا میذاره میره و دیگه نمیاد!!!

دوست عزیز زود قضاوت نکن شاید حواسش به این تایپک نبوده

supercoil

New member
این Supercoil میاد پیشنهاد کمک میده بعد جا میذاره میره و دیگه نمیاد!!! :smiliess (5):

به نظر من اتفاقاً ژنتیک بازار کارش بیشتره تا رشته های دیگه مثل ایمونو!!

ما که همیشه در خدمت همه هستیم

آخرین ویرایش:

supercoil

New member

shida جان من حواسم به این تاپیک نبود وگرنه زودتر از اینا به سوالتون پاسخ میدادم.
مهم علاقست، شما هم اگه این رشته رو دوس داری حتما میتونی موفق بشی، من شنیدم که رشته ژنتیک بازار کار خوبی داره.

آخرین ویرایش:

melinaa

New member
تبریک تبریک.یه سوال خیلی مهم داشتم و اونم این بود که با مدرک دکترای ژنتیک پزشکی میشه چه کارایی کرد؟؟؟منظورم به تنهایی نه با همکاری دکتراهایی از رشته های مختلف؟؟؟میشه با تنهایی آزمایشگاه تاسیس کرد؟؟؟؟؟اگه ممکنه زود جوابمو بدین...ممنوننننننننننننننن:riz304:

hirkania

New member
سلام دوست عزیز
الان دیگه نمیشه چون تصویب کردن که دکتری ژنتیک پزشکی نمیتونن آزمایشگاه بزنن مگر اینکه پزشکی خونده باشن و تخصص ژنتیک پزشکی بگیرن
البته فکرنکنین که اینکار خیلی راحت باشه تاسیس آزمایشگاه میلیارد ها تومان خرج بر میداره و از عهده یک نفر بر نمیاد . .....

melinaa

New member
مگه لغو نشد اینی که تصویبش کردن؟؟؟؟؟اخه پزشکیا چه ربطی به تخصص ژنتیک دارن؟؟؟اخه این چه وضعیه؟؟؟واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا