چی از خودت توی ذهنم به جا گذاشتی؟

شهاب

New member
خومون باشیم و خوب باشیم.
بچه ها ازتون میخوام برای سلامتی استاد گرامی جناب آقای دکتر شریفی باکتری شناس دانشگاه علوم پزشکی قزوین دعا کنید.

شهاب

New member
بچه ها برای شادی روح جناب آقای حمید نقوی استاد زیست شناسی سلولی مولکولی دعا کنیم.ممنون.:riz304:

hosseini

New member
دوسته عزیزم شیرین
به یادت می افتم دل تنگ میشم:rose:
من همیشه عاشقانه و عمیق دوست داشتم هر چند می دونستم برام دردسر سازی

hosseini

New member
آقای رحیمی(استاد پرستاری کودکان) دوس ندارم هیچ وقت مثل شما بشم
هیچ وقت

hosseini

New member
فرشااد عزیزم از اینکه تو زندگیمون این همه با گذشتی ازت ممنونم
هانیه همیشه دوست داره

hosseini

New member
جناب دکتر اعتمادی فر شما بهترین و مفیدترین الگو برای زندگیه من هستید
هیچ وقت زحماتتون رو فراموش نمی کنم:rose:

hosseini

New member
سرکار خانم اشرفی سرپرستار مهربانم برای شما و خانواده محترمتان هموار آرزوی سعادت و سلامت می کنم:rose:

hosseini

New member
نه.تموم شده رفته.من کینه ندارم و . . .
اما این چیزا رو مینویسم تا اونایی که اینجوری رفتار میکنن بدونن که چی ازشون میمونه.اینکه چه جوری بودن.یه وخ فکر نکنن وقتی دورش تموم شد ما یه لبخند شیک میزنیم و میگیم آخی یادش به خیر.
اینا رو واسه این چیزاشه که مینویسم.وگرنه کینه ندارم ازش.
اوکی
ولی به نظرم بدترین تصویرها تو ذهن بقیه رو آدم های دورو و ریاکار می سازن
وقتی ماهیتشون لو میره
وقتی آدم یادشون می افته دلش میخاد انکار کنه همه چیز رو و همه ی نشانه های اون طرف رو نابود کنه
کاش گذر کسی به این جور موجودات نیفته...............آمین

aaram

New member
خومون باشیم و خوب باشیم.
بچه ها ازتون میخوام برای سلامتی استاد گرامی جناب آقای دکتر شریفی باکتری شناس دانشگاه علوم پزشکی قزوین دعا کنید.

سلاام.وای خدای من مگه چشون شده؟:sadsmiley: بهترین استادی که توی زندگیم داشتم،خیلی خیلی دوستشون دارم.مثل یه پدر مهربون بود برامون....چی شده مگه؟:sadsmiley:

aaram

New member
تا اونجا که من مطلع شدم متاسفانه به لنفوم مبتلا شده بودن.

وای خدای من :sad::sadsmiley: باورم نمیشه.....

،خدایا خودت شفاش بده،بهترین استاد منو شفا بده.....خدایا خدایا خدایا..............
خدایاااااااااا مرسی که خوبش کردییییییییی :thanks:

آخرین ویرایش:

شهاب

New member
امروز چه روزیه!
رفیقم دکتر شددددددددددددد!
آقا رضا آفرینش دندونبزشک شد.
وای خدای من.خیلی خوشحالم.هورا.
دکتر رضا آفرینش خیلی دلم واست تنگ شده.امیدوارم هر جا هستی موفق باشی.:smilies-azardl (113

شهاب

New member
یه خواهر زاده دارم 4 سالشه میاد ازم سوالای مختلف می پرسه منم سعی میکنم قشنگ جوابشو بدم تا زده نشه و علاقشو از دست نده.
دیشب داشتم تلویزیون نگاه می کردم کتاب ژنتیکم هم روی زمین باز بود.یه هو این خواهر زادم که اسمش هیراده اومد انگشتشو گذاشت روی شکلی که بود گفت شهاب دایی این کروموزومه؟آقا منو میگی :5: همچین تو حال خودم بودم که اینو گفت تا به خودم اومدم برق 3 فازم پرید به خواهرم که اونم حواسش نبود گفتم نیگا کن.از خواهر زادم پرسیدم چی گفتی؟تکرار کرد.فسقلی رو ببین چه خوب یادش مونده بود تازه درستم گفتا.عکس کروموزوم بود.هنوز نمیتونه قشنگ تلفظ کنه.
:rolleyessmileyanim:

aaram

New member
خومون باشیم و خوب باشیم.

امروز توی کنگره دیدمشونننن .خداییییییییی من!!! خیلی خیلی هم حالشون خوب بود:4d564ad6::4d564ad6:....خیلی ذوق زده شدم بودم بهشون گفتم که بهترین استاد زندگیم هستیننننننن.:thanks:........دوستت دارممم استاد مهربون و باسواد و خوببممممممممممم.:rose: همیشه سلامت باشیییییی و پایداررررررررررر

شهاب

New member
امروز توی کنگره دیدمشونننن .خداییییییییی من!!! خیلی خیلی هم حالشون خوب بود:4d564ad6::4d564ad6:....خیلی ذوق زده شدم بودم بهشون گفتم که بهترین استاد زندگیم هستیننننننن.:thanks:........دوستت دارممم استاد مهربون و باسواد و خوببممممممممممم.:rose: همیشه سلامت باشیییییی و پایداررررررررررر
خدا رو شکر.
پس خوب شدن؟

بالا