چگونه با تلفن همراه تخم*مرغ بپزیم؟

klara.20

New member
یکی از معایب گوشی*های تلفن همراه، گرم شدن مغز بر اثر توان زیاد گوشی*هاست، به طوری که وقتی گوشی*ها در حال ارسال پیام هستند، توانی در حد چند وات آزاد می*کنند که البته این توان بسته به نوع گوشی و حتی فاصله آن تا گیرنده می*تواند متغیر باشد و به خاطر فاصله کمی که با مغز دارد می*تواند خطرات زیادی به وجود آورد. بر همین اساس چندی قبل دو فرد روسی آزمایشی را بدین شکل انجام دادند: «یک تخم*مرغ بین دو عدد گوشی قرار گرفت و امواج ساطع شده از دو گوشی که در حال صحبت با یکدیگر بودند (توسط ضبط صوت برای تولید صدا) بعد از یک ربع ساعت تخم*مرغ را گرم کرد، بعد از ۴۰ دقیقه تخم مرغ بسیار گرم شد و بعد از ۶۵ دقیقه پخته شد.

admin

Active member
پرسنل مدیریت
درود
من تو یک فیلم مستند دیدم گوشت رو بعد از 70 دقیقه باهاش پختند باورم نمیشد. یه سری کیفهای مخصوص برای جلوگیری اومده ولی نمیدونم خوبند یا نه؟ کسی میدونه؟ توی آنتن دهی موبایل تاثیر نداره؟؟

klara.20

New member
سلام بر شما
بله شنیدم و کلی تو شهر خودمون گشتم پیدا نکردم...اگه هم پیدا نشه خودمون درست میکنیم.....
و یه توصیه این که اصلا دوساعت مونده به خواب بهتر هس که از موبایل استفاده نشه من این مورد رو به همراه 3 دوست دیگم آزمایش کردیم به این صورت که 3روزتمام و مخصوصا 2 ساعت مونده به خوابمون از موبایل بی وقفه استفاده کردیم---من ویکی از دوستانم--اما دوتا دوسته دیگم استفاده نکردن...تمام شرایط آزمایش رو هم رعایت کردم تا جای که میتونستم...مثلا منو دوستم تمام کارامونو با موبایل انجام دادیم یک مزیت بظاهر این بود که کارامون سریع پیش میرفت اما دوتای دیگه استفاده نمیکردن کاراشونو با تلفن خونه و یا به نحوه دیگر انجام میدادن غیر از موبایل وشاید این تصور میشد که این گروه هم کارشون کند پیش میرفت
ما 3 روز بعد از این ازمایش رو در نظر گرفتیم هم از لحاظ روانی و هم از لحاظ جسمی که نتایجش برامون جالب بود که بدین قرار شد:دونفرمون که از موبایل بی وقفه استفاده میکردیم شرایط جسمیمون این بود:1.تپش قلب شدیدتر از گروه شاهد2.کم اشتهایی در صبحانه3.خواب نامنظم4.سردرد.....
شرایط روحیمون:1عدم تمرکز---روی حل مسایل نشون دادیم این مورد رو--
2.استرس
3. کمی افسردگی...بستگی به طول مدت استفاده داشت چون 3 روز بود بالطبع کمتر بود این مورد
4.عصبی بودن..
5.خستگی روانی
6.خوب انجام ندادن کارها

گروه شاهد کاملا برعکس گروه آزمایشی بود خیلی بشاش تر بودن وکاراشونو درست و خوب انجام دادن....چون مایه حل مسئله داشتیم که این مورد خوب همه چیزرو نشون میداد
نتیجه گرفتیم که برای هرکاری از موبایل استفاده نکنیم شبا قب لخواب موبایلمونو خاموش کنیم یا حداقل بدون ویبره و بدور از محل خواب باشه و میشه گفت بدون موبایل هم میشه کارارو با زمان مناسب مدیریت کرد
اینو خودموونین انجام دادیم ولی خوب نمیشه زیاد تعمیم داد حداقل فایدش این بود که خودمون تجربه کردیم و متوجه شدیم باید مواظب این وسیله باشیم که مارو مدیریت نکنه بلکه ما اونو مدیریت کنیم

factorVIII

Member
بچه ها تخم مرغ بیخیال.....دونه های درت بدارید بین گوشی ها بعد تماس بگیرید تو 10 ثانیه ذرت چسفیل یا همون پاپ کورن دستتون میاد!!!!! دیگه نمیخواد تو قابلمه اینکارو کنید...به این میگن صرفه جویی!!

admin

Active member
پرسنل مدیریت
سلام بر شما
بله شنیدم و کلی تو شهر خودمون گشتم پیدا نکردم...اگه هم پیدا نشه خودمون درست میکنیم.....
و یه توصیه این که اصلا دوساعت مونده به خواب بهتر هس که از موبایل استفاده نشه من این مورد رو به همراه 3 دوست دیگم آزمایش کردیم به این صورت که 3روزتمام و مخصوصا 2 ساعت مونده به خوابمون از موبایل بی وقفه استفاده کردیم---من ویکی از دوستانم--اما دوتا دوسته دیگم استفاده نکردن...تمام شرایط آزمایش رو هم رعایت کردم تا جای که میتونستم...مثلا منو دوستم تمام کارامونو با موبایل انجام دادیم یک مزیت بظاهر این بود که کارامون سریع پیش میرفت اما دوتای دیگه استفاده نمیکردن کاراشونو با تلفن خونه و یا به نحوه دیگر انجام میدادن غیر از موبایل وشاید این تصور میشد که این گروه هم کارشون کند پیش میرفت
ما 3 روز بعد از این ازمایش رو در نظر گرفتیم هم از لحاظ روانی و هم از لحاظ جسمی که نتایجش برامون جالب بود که بدین قرار شد:دونفرمون که از موبایل بی وقفه استفاده میکردیم شرایط جسمیمون این بود:1.تپش قلب شدیدتر از گروه شاهد2.کم اشتهایی در صبحانه3.خواب نامنظم4.سردرد.....
شرایط روحیمون:1عدم تمرکز---روی حل مسایل نشون دادیم این مورد رو--
2.استرس
3. کمی افسردگی...بستگی به طول مدت استفاده داشت چون 3 روز بود بالطبع کمتر بود این مورد
4.عصبی بودن..
5.خستگی روانی
6.خوب انجام ندادن کارها

گروه شاهد کاملا برعکس گروه آزمایشی بود خیلی بشاش تر بودن وکاراشونو درست و خوب انجام دادن....چون مایه حل مسئله داشتیم که این مورد خوب همه چیزرو نشون میداد
نتیجه گرفتیم که برای هرکاری از موبایل استفاده نکنیم شبا قب لخواب موبایلمونو خاموش کنیم یا حداقل بدون ویبره و بدور از محل خواب باشه و میشه گفت بدون موبایل هم میشه کارارو با زمان مناسب مدیریت کرد
اینو خودموونین انجام دادیم ولی خوب نمیشه زیاد تعمیم داد حداقل فایدش این بود که خودمون تجربه کردیم و متوجه شدیم باید مواظب این وسیله باشیم که مارو مدیریت نکنه بلکه ما اونو مدیریت کنیم

رئیس جمهورمون کجاند بیان ببینند که اینبار هم مثل مورد قبل(تولید انرژی هسته*ای در آشپزخانه توسط یک دختر ۱۶ ساله ) یک گروه از جوانان برومند ما کارهای آزمایشگاهی رو با کمترین امکانات گوشه خونه انجام دادند.:ad54ad: البته شوخی کردم کلارا

klara.20

New member
iههههههههههههههههههههه.:happysmiley:
اخه ما ایرانی بیدیم ههههههههههههههه.
خواهش میکنم....مشکلی نیست
موفق باشین

klara.20

New member
چطوره اسم اینجا روز بذاریم موبایل بهونه ههههههههههه
اموزش انواع غذا و شیرینی جات دسر با موبایل غذا ساز........
مجری برنامه بخش تغذیه سایت علوم پزشکی دات کام یوهووووووووووووووووو هههههههههههههههههههههههه

cheshmak

New member
فاكتور عزيز من و چند نفر از دوستام اين كارو انجام داديم ولي هيچ اتفاقي نيفتاد

بالا