پرستاری قبول شدم خوبه برم؟

z*a*h*r*a

New member
سلام بچه ها....من پرستاری و روانشناسی عمومی قبول شدم تورو خدا بگید چکار کنم...خوبه پرستاری؟:sadsmiley:

مهشید12

New member
سلام اتفاقا منم پرستاری تو تکمیل ظرفیت بهمن قبول شدم و به شدت دو دل هستم که برم یا نرم:smiliess (11):

asal 92

New member
:rose:سلام دوستای خوبم
این خودتونید که باید تصمیم بگیرید هرکسی یه نظری داره
ولی بی تعصب من نظرمو میگم:
وقتی قبول شدم بدترین حس روداشتم وحتی قرار بود بعد یه ترم تغییر رشته بدم ولی شرایطی پیش اومد که مجبور شدم ادامه بدم ...
ولی الان هرروز خدا روشکر میکنم وپی به حکمتش بردم
نمیدونید چه حسی داره وقتی یه مریض درمونده ازته دل برات دعا میکنه وتوبایه لبخند بهش روحیه میدی واون بهت اعتماد میکنه ودرآخرسالم ازبخش ترخیص میشه ...
من باتمام وجود عاشق پرستاریم
ولی خب هررشته ای سختیهایی داره وقتی همه خواب نازن توبیداری وقتی همه توتعطیلاتن توشیفتی بعضی وقتا سربرنامه باید بامسئولت ساعتها بحث کنی و...
درعوض ازنظر مالی میشه گفت خوبه من استخدام پیمانی هستم با4سال سابقه ماهیانه باپورسانت حدودیک ونیم تومن درآمد دارم که قراره قانون اجرا بشه واضافه بشه ...
اگه برگردم عقب باز پرستاری روانتخاب میکنم وآرزوی موفقیت برای شما دارم

rainsavor

New member
البته ایشون ساعات اضافه کاری رو نگفتم . حقوقشون با اضافه کاریشون اینقدر میشه :auizz3ffy9vla57584x

rainsavor

New member
عجب استخدام کجا هستین انوقت ؟؟؟؟

کدوم بخشین ؟؟

والا من آی سیو قلب باز هستم 300 بیشتر پر کیس نمیدن حکم مون هم بجای افزایش کاهش داشت شد 750

asal 92

New member
عجب استخدام کجا هستین انوقت ؟؟؟؟

کدوم بخشین ؟؟

والا من آی سیو قلب باز هستم 300 بیشتر پر کیس نمیدن حکم مون هم بجای افزایش کاهش داشت شد 750

من nicuهستم همکار گرامی /پورسانت بیمارستانها باهم فرق میکنه /دوستم فارابیه (چشم)بیشتر ازمن میگیره/چراحکمتون کم شد حق جذبو پس گرفتن ؟اگه اینجوری باشه میتونید اعتراض کنید قانونی نیست .../
خوشحال میشم بیایید تاپیک مطالعه گروهی وگزارش مطالعتونو بدید...(نه اینکه هم رشته ای هستیم ):smilies-azardl (181
موفق باشید

نارون

Member
نه جانم پایه حقوقم 980000وپورسانت ماهیانه حدود 500000

ببخشید منظور از پورسانت همون کارانه است دیگه؟؟:smilies: اگه اینجوریه خوب میگرید من توی یه بیمارستان بسیار شلوغ و از همه بدتر آموزشی و آی سی یو کار میکنم نهایت کارانه دویست وپنجاه هزارتومان

آخرین ویرایش:

asal 92

New member
:smiliess (7):آواتار یه فرد بخش سلامت تبلیغاته سیگاره؟؟!!!!!!!!!!!!

rainsavor

New member
من nicuهستم همکار گرامی /پورسانت بیمارستانها باهم فرق میکنه /دوستم فارابیه (چشم)بیشتر ازمن میگیره/چراحکمتون کم شد حق جذبو پس گرفتن ؟اگه اینجوری باشه میتونید اعتراض کنید قانونی نیست .../
خوشحال میشم بیایید تاپیک مطالعه گروهی وگزارش مطالعتونو بدید...(نه اینکه هم رشته ای هستیم ):smilies-azardl (181
موفق باشید

خوب اونکه درست . سقف پرکیس ما 600 هست ولی هیچوقت از 400 بیشتر نشده . راستش چند وقت نظرم تغییر کرده به نظرم آمورش پرستاری آینده ی بهتری داره و ویژه مروری بر همون درسهای قبلی هست .

farshad25

New member
از کارشناسیهای علوم پزشکی بعداز فیزیوتراپی پرستاری ازهمه بهتره........ولی فقط تا حد لیسانس برای ادامه تحصیل رشته های دیگه بخونی.....البته این نظرمن بود

vida68

New member
به نظر من پرستاری عشق هست.... چه با تحصیلات بالا و چه غیراون...

پرستاری ما رو انتخاب میکنه نه ما پرستاری رو...
موفق باشی دوست خوبم.

ویژه

New member
خیلی خوبه من ارشد پرستاریام ولی حقوقم وکارانه ام 1200 بیشتر در نمیاد با ارزوی موفقیت واسه همتون

z*a*h*r*a

New member
بچه ها من ازتون خواستم راهنماییم کنید نه درباره حقوقش بحث کنیم....بحث حقوقش جدا...نمیدونم دل پرستار شدنو دارم یا نه؟از کجا بفهمم؟

saman 67

New member
بابا خوشبحال شما من که به زر 180 کارانه میگیرم بهتره ماهم بیایم پیش شما

saman 67

New member
من که با پرستاری موافق نیستم بیشتر با رانشناسی موافقم البته روحیات افراد باهم تفاوت داره

ba ba barghi

Well-known member
بچه ها من ازتون خواستم راهنماییم کنید نه درباره حقوقش بحث کنیم....بحث حقوقش جدا...نمیدونم دل پرستار شدنو دارم یا نه؟از کجا بفهمم؟

نگران نباش دلشو بدست میاری !!!

یکی رو می شناسم از خون می ترسید و هروقت می دید یکی رو دارن آمپول می زنن ،اون غش می کرد ....الان خون همه رو میکنه تو شیشه بیا و ببین !!!
جدی میگم عادی میشه براتون .....البته خیلی صحنه های دلخراش می بینی ...ولی ...بنی آدم بنی عادته !!

بالا