پذيرش دانشجو در مقطع كارشناسي ارشد توسط واحد بين الملل دانشگاه علوم پزشكي تهران

negar91

New member
روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي تهران: دكتر داود شجاعي زاده استاد و مدير گروه آموزش و ارتقاء سلامت دانشكده بهداشت و مسئول راه اندازي واحد بين الملل دانشگاه علوم پزشكي تهران در منطقه آزاد قشم در گفتگويي از پذيرش دانشجو در مقطع كارشناسي ارشد در 5 رشته و در مقطع كارشناسي در يك رشته خبر داد.

بنابراين گزارش، مسئول راه*اندازي واحد بين المللي دانشگاه در منطقه آزاد قشم در ادامه افزود، پس از انجام يكسري فعاليت*ها و تاكيد دكتر لاريجاني، رياست دانشگاه مبني بر راه*اندازي شعبه*هاي بين المللي در مناطق آزاد در طي 6-5 ماه گذشته و حمايت*هاي بي شائبه ايشان، تفاهم نامه اي با منطقه آزاد قشم مبني بر ايجاد واحد بين الملل دانشگاه علوم پزشكي تهران به امضاء رسيد و متعاقب آن در روز شنبه سيزدهم آبان ماه سالجاري اين دفتر رسماً فعاليت خود را تحت عنوان دفتر واحد بين الملل دانشگاه علوم پزشكي تهران در منطقه آزاد قشم آغاز كرد. دكتر شجاعي زاده درخصوص رشته*هاي مورد پذيرش در اين واحد گفت: واحد بين الملل دانشگاه در منطقه آزاد قشم در پنج رشته شامل آموزش بهداشت، انگل شناسي، تغذيه، ايمونولوژي و مديريت خدمات بهداشتي، درماني در مقطع كارشناسي ارشد و در يك رشته تغذيه نيز در مقطع كارشناسي در بهمن ماه سالجاري پذيرش دانشجو صورت خواهد گرفت. وي همچنين اعلام كرد: بنابه تصميمات اتخاذ شده در ظرف سه هفته آينده، شرايط ثبت نام، تعداد ظرفيت و . . . از طريق اطلاعيه در جرايد كثيرالانتشار به اطلاع داوطلبان عزيز خواهد رسيد. دكتر شجاعي زاده همچنين گفت: محل دانشگاه و فعاليت*هاي آموزشي با همكاري منطقه آزاد قشم پيش بيني شده و اساتيد از گروه*هاي آموزشي دانشگاه علوم پزشكي تهران تامين خواهد شد و كادر اداري آن بصورت بومي مستقر هستند. مسئول راه اندازي واحد بين المللي دانشگاه علوم پزشكي تهران در منطقه آزاد قشم محل اين دفتر را در مركز رشد سازمان منطقه آزاد قشم اعلام كرد.
 

negar91

New member
آخرین ویرایش:

rosha

New member
مهم تاریخ خبر نیست مهم خووده خبره!!! من که به شخصه تا قبل از اینکه نگار بگه نمیدوونستم که رشته تغذیه رو واحده بین الملل هم داره:riz303:
 

bakhshi

New member
مهم تاریخ خبر نیست مهم خووده خبره!!! من که به شخصه تا قبل از اینکه نگار بگه نمیدوونستم که رشته تغذیه رو واحده بین الملل هم داره:riz303:

beynolmelal ahvaz faghat reshteye taghziyaro dasht .....


yani negar jun gheshm ro jadid goashtan???
 

hana1990

New member
خبر قدیمی باشه که هیچ ولی اگر تازه باشه واقعا شاهکار کردن!
دانشگاه تهران برای ایمنی پذیرش بین الملل نداشته تا حالا تا اونجا که من میدونم و اگه قراره از امسال پذیرش کنه واقعا لطف داره میکنه!
امسال تهران اصلا ایمنی به صورت بدون هزینه پذیرش نمیکنه و بعد اومده بین الملل بر میداره.لابد ما ها هم گوشامون درازه !
حقمونو خوردن بعد میان با کلی منت و با کلی پول ذره ذره حقمونو میدن دوباره.تازه روی مدرک هم یه مهر پردیس میزنن و اون یه ذره ارزش مدرک هم از بین میره.
 

bakhshi

New member
واحد بین المللی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در ارس


aya in khabar sehat dareh?!!!!
tabriz vahede beynol melal baraye reshtee olum taghziye dare/1

در این واحد بین المللی رشته های کارشناسی ارشد از جمله پرستاری، فیزیک پزشکی، بیوشیمی، فیزیولوژی، تغذیه، ژنتیک، انگل شناسی، مامایی، ایمنی شناسی، بیوتکنولوژی پزشکی و میکروب شناسی و سه رشته دکتری حرفه ای پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی و همچنین رشته های دکتری تخصصی علوم تغذیه، فارماکولوژی و پرستاری که از سال آینده راه اندازی می شود، وجود دارد.
تنها شهریه دوره های دکتری تخصصی در سایت دانشگاه اعلام شده است و بر اساس اعلام این دانشگاه، شهریه تحصیلی سالانه رشته تغذیه 110 میلیون ریال، رشته فارماکولوژی 100 میلیون ریال و رشته پرستاری 90 میلیون ریال تعیین شده است و تاکید شده که واحد بین المللی هیچگونه تعهدی در رابطه با تهیه خوابگاه و سایر امکانات رفاهی ندارد.
 

mehrshad

New member
chera beynolmelal bekhunim ! Arzesh dare ba inke mishe rayegan khund raft beynolmelal?heyfe baba.kami talash uni khub rayegan tahsil mikonim
 
بالا