پاتوق متولدین مرداد(بچه با حالا!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

kaveh1316

New member
کل آدمای کره زمین 2 دسته اند:
1.یا متولد مرداد هستند
2.یا دوست دارن متولد مرداد باشن!!!!!!!!!!!

اینجا که بیای میفهمی چرا متولدین مرداد از همه بهترن:tonguesmiley:

kaveh1316

New member
متولدین مرداد، نماد: اسد(شیر)

ویژگی‌ها و خصوصیات‌ کلی‌ متولدین‌ مرداد ماه‌
دست‌ و دلباز، سخاوتمند، بلند نظر، مهربان‌، رئوف‌ و دلسوز
خلاق‌، مشتاق‌ و پر شور و شوق‌
روشنفکر، فهمیده‌، حراف‌، گرم‌، سرحال‌ و گشاده‌رو
صدیق‌، باوفا، قابل‌ اعتماد، با وجدان‌، اصیل‌ و با محبت‌

جنبه‌ منفی‌ شخصیت‌ متولدین‌ «مرداد ماه‌»:
متکبر، خودبین‌، خودپسند و ضعیف‌ نواز
مستبد، ریاست‌ طلب‌ متعصب‌، کم‌ تحمل‌، خودکامه‌
متولدین‌ مرداد ماه‌ سلطه‌ جوترین‌، مقتدرترین‌، خلاق‌ترین‌ و به‌ طور خود انگیخته‌برون‌ گراترین‌ و سرزنده‌ترین‌ شخصیت‌ را در منطقه‌ البروج‌ دارا هستند. آنها در میان‌انسانها بلند همت‌ترین‌، گشاده‌ دست‌ترین‌، با نفوذترین‌ محسوب‌ می‌شوند، درست‌مثل‌ شیر که‌ سلطان‌ جنگل‌ است‌. آنها جاه‌ طلب‌، شجاع‌، متهور، سلطه‌جو، با اراده‌قوی‌، مثبت‌، مستقل‌ و با اعتماد به‌ نفس‌ هستند، در حقیقت‌ در قاموس‌ آنها لغتی‌ به‌ نام‌شک‌ و تردید وجود ندارد و بسیار خویشتن‌ دار هستند. آنها ذاتا رهبر آفریده‌ شده‌اند وبرای‌ رسیدن‌ به‌ بهترین‌ها از هیچ‌ کوششی‌ فرو گذار نمی‌کنند. هنگامی‌ که‌ در موقعیتی‌قرار می‌گیرند که‌ باید دستور دهند و حکم‌ برانند، بی‌اندازه‌ خوشحال‌ و مثمرثمرمی‌شوند و نسبت‌ به‌ زیر دستانشان‌ مؤدب‌، با ملاحظه‌ و صادق‌ هستند. آنها افرادی‌بی‌پیرایه‌ و ساده‌ هستند و دقیقا می‌دانند چه‌ می‌خواهند و تمام‌ انرژی‌، خلاقیت‌ واراده‌ خود را به‌ کار می‌گیرند تا به‌ آن‌ برسند. البته‌ اطمینان‌ دارند که‌ به‌ هر چه‌می‌خواهند می‌رسند. آنها به‌ طرف‌ مقابل‌ خود می‌فهمانند که‌ با یک‌ شیر طرفند.متولدین‌ مرداد ماه‌ در هر زمینه‌ای‌ ابتدا خوب‌ فکر می‌کنند و جوانب‌ آن‌ را می‌سنجند،سپس‌ با دل‌ و جرأت‌ به‌ اجرای‌ نقشه‌هایشان‌ می‌پردازند و گاهی‌ کمال‌ گرایی‌ آنهاپیروانشان‌ را مرعوب‌ می‌کند. سنگدلی‌، بی‌رحمی‌، خشونت‌ و توانایی‌ آنها برای‌پیشروی‌ گاهی‌ اطرافیانشان‌ را می‌ترسانند. اگر با شکست‌ مواجه‌ شوند، به‌ راحتی‌ آن‌را می‌پذیرند و در ناملایمات‌ و سختی‌ها خود را نمی‌بازند. البته‌ آنها از توانایی‌ها وقدرتشان‌ در راههای‌ مثبت‌ و پر فایده‌ بهره‌ می‌گیرند و شدیدا کمال‌ جو و خیر هستند.آنها از استعدادی‌ بالا برخوردارند و به‌ شدت‌ فلسفی‌ و مذهبی‌ هستند. متولدین‌ مردادماه‌ را به‌ عنوان‌ شیرهای‌ صنایع‌ و در صف‌ مقدم‌ و پیشگام‌ تکنولوژی‌ محسوب‌می‌کنند.

vida00

New member

متولدین‌ مرداد ماه‌ سلطه‌ جوترین‌، مقتدرترین‌، خلاق‌ترین‌ و به‌ طور خود انگیخته‌برون‌ گراترین‌ و سرزنده‌ترین‌ شخصیت‌ را در منطقه‌ البروج‌ دارا هستند. آنها در میان‌انسانها بلند همت‌ترین‌، گشاده‌ دست‌ترین‌، با نفوذترین‌ محسوب‌ می‌شوند، درست‌مثل‌ شیر که‌ سلطان‌ جنگل‌ است‌. آنها جاه‌ طلب‌، شجاع‌، متهور، سلطه‌جو، با اراده‌قوی‌، مثبت‌، مستقل‌ و با اعتماد به‌ نفس‌ هستند، در حقیقت‌ در قاموس‌ آنها لغتی‌ به‌ نام‌شک‌ و تردید وجود ندارد و بسیار خویشتن‌ دار هستند. آنها ذاتا رهبر آفریده‌ شده‌اند وبرای‌ رسیدن‌ به‌ بهترین‌ها از هیچ‌ کوششی‌ فرو گذار نمی‌کنند. هنگامی‌ که‌ در موقعیتی‌قرار می‌گیرند که‌ باید دستور دهند و حکم‌ برانند، بی‌اندازه‌ خوشحال‌ و مثمرثمرمی‌شوند و نسبت‌ به‌ زیر دستانشان‌ مؤدب‌، با ملاحظه‌ و صادق‌ هستند. آنها افرادی‌بی‌پیرایه‌ و ساده‌ هستند و دقیقا می‌دانند چه‌ می‌خواهند و تمام‌ انرژی‌، خلاقیت‌ واراده‌ خود را به‌ کار می‌گیرند تا به‌ آن‌ برسند. البته‌ اطمینان‌ دارند که‌ به‌ هر چه‌می‌خواهند می‌رسند. آنها به‌ طرف‌ مقابل‌ خود می‌فهمانند که‌ با یک‌ شیر طرفند.متولدین‌ مرداد ماه‌ در هر زمینه‌ای‌ ابتدا خوب‌ فکر می‌کنند و جوانب‌ آن‌ را می‌سنجند،سپس‌ با دل‌ و جرأت‌ به‌ اجرای‌ نقشه‌هایشان‌ می‌پردازند و گاهی‌ کمال‌ گرایی‌ آنهاپیروانشان‌ را مرعوب‌ می‌کند. سنگدلی‌، بی‌رحمی‌، خشونت‌ و توانایی‌ آنها برای‌پیشروی‌ گاهی‌ اطرافیانشان‌ را می‌ترسانند. اگر با شکست‌ مواجه‌ شوند، به‌ راحتی‌ آن‌را می‌پذیرند و در ناملایمات‌ و سختی‌ها خود را نمی‌بازند. البته‌ آنها از توانایی‌ها وقدرتشان‌ در راههای‌ مثبت‌ و پر فایده‌ بهره‌ می‌گیرند و شدیدا کمال‌ جو و خیر هستند.آنها از استعدادی‌ بالا برخوردارند و به‌ شدت‌ فلسفی‌ و مذهبی‌ هستند. متولدین‌ مردادماه‌ را به‌ عنوان‌ شیرهای‌ صنایع‌ و در صف‌ مقدم‌ و پیشگام‌ تکنولوژی‌ محسوب‌می‌کنند.

منم مردادیم هم ویژگی های خوبشو در حد بالا دارم هم بداشو بلندبالا گاهی بخاطر ویژگیهای بدم عذاب وجدان میگیرم.

mozhdeee

New member
هووووووووووووررراااا زنده و جاویدان باد مرداد و مردادیان گللللل:auizz3ffy9vla57584x:thanks:

shiny

New member
به افتخار مردادیاااا هووووو:thanks::smiliess (8)::smiliess (8)::thanks:

farzanee20

New member
اصلا این حس خودشیفتگی و اعتماد ب نفس خیلی زیاد مردادیاااااا رو نمیشه انکار کرد
ماه تولد فقط و فقططط مردادددددددد !!

negin ka

New member
با اینکه اعتقاد دارم این جمله رو دستکاری کردین و اصل جمله اینه::5:
1.یا متولدشهریور هستند
2.یا دوست دارن متولد شهریور باشن!!!!!!!!!!!:rolleyessmileyanim:

ولی باس اعتراف کنم دم مردادیا گرم
چون من دو چیز ازشون دیدم ک خوشم اومده
یکی اینکه واقعا باحالن اگه باشون دوست باشی باید دور غمو خط بکشی
دومی اینکه خیلی بامرامن
دمشون گرم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: shiny

کرهانی

New member
با اینکه اعتقاد دارم این جمله رو دستکاری کردین و اصل جمله اینه::5:
1.یا متولدشهریور هستند
2.یا دوست دارن متولد شهریور باشن!!!!!!!!!!!:rolleyessmileyanim:

ولی باس اعتراف کنم دم مردادیا گرم
چون من دو چیز ازشون دیدم ک خوشم اومده
یکی اینکه واقعا باحالن اگه باشون دوست باشی باید دور غمو خط بکشی
دومی اینکه خیلی بامرامن
دمشون گرم

نه دیگه ببین اصن سندش موجوده:25r30wi: شهاب حسینی هم میگه آدما دو دسته اند: 1- اونایی که مرداد به دنیا اومدن و 2- اونایی که دوست داشتن مرداد به دنیا بیان
قربونت:sarma:
شهریوری ها فکرکنم یکم حساس باشن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: shiny

negin ka

New member

نه دیگه ببین اصن سندش موجوده:25r30wi: شهاب حسینی هم میگه آدما دو دسته اند: 1- اونایی که مرداد به دنیا اومدن و 2- اونایی که دوست داشتن مرداد به دنیا بیان

عزیزم مثلا خاستی بگی شهاب حسینی مردادیه؟؟؟؟؟؟؟:thumbsupsmileyanim:
خب تتلو هم شهریوریه من ک نمیتونم بگم چون تتل اینو گفته من سند دارم :rolleyessmileyanim:

1985

New member

کرهانی!!!شهاب حسینی!!!
شخصیت های معروف دیگه ای هم مردادینا مثل جورج برناردشاو،کارل گوستاو یونگ ،آلفرد هیچکاک،موسیلینی،فیدل کاسترو،ناپلئون بناپارت،همچنین محمد علی جمالزاده،پروفسور مجید سمیعی،علی حاتمی،مسعود کیمیایی،محمود دولت آبادی،محمدعلی فردین، من و....

shiny

New member
کرهانی!!!شهاب حسینی!!!
شخصیت های معروف دیگه ای هم مردادینا مثل جورج برناردشاو،کارل گوستاو یونگ ،آلفرد هیچکاک،موسیلینی،فیدل کاسترو،ناپلئون بناپارت،همچنین محمد علی جمالزاده،پروفسور مجید سمیعی،علی حاتمی،مسعود کیمیایی،محمود دولت آبادی،محمدعلی فردین، من و....

و من :painting:

shayna

New member
1293193393.jpg

2uge4p4.gif
2uge4p4.gif
2uge4p4.gif

mahdieh75

New member
ای جووووووووووووون مردادیا رو عشق اسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسست والا خخخخخخخخخخخخخخخ
مردادیا بهترینن شک نکن خخخ

AWWA

New member

.
به نظرم باید دستو دلبازی و سخاوتمندو جزو خصوصیات منفیمون بنویسن.....دیگه زیاده از حد سخاوتمندیم، ولخرج بگیم درستتره.
من خیلی شدید عصبانی میشم...خواهرم میگه وقتی تو عصبانی میشی شهر کلا خلوت میشه:))....عین همین حرفو یکی از دوستام در مورد خواهرش که مردادیه میگفت.

ba ba barghi

Well-known member
:5::5::5:

واه واه پناه برخدا !!اگر فروردینی بودید چیکار می کردید ؟؟؟؟

n8bkahfs2kzk0yxa7tm6.jpg

AWWA

New member
ba ba barghi;559307: [B گفت:
واه واه پناه برخدا !!اگر فروردینی بودید چیکار می کردید ؟؟؟؟

[/B]
n8bkahfs2kzk0yxa7tm6.jpg

چطور جرات کردی درحضور ما سخن از سایر ماهها به میان بیاوری؟؟؟ دستور میدهم دارت بزنند:New (6):

تازشم تصویرو دستکاری کردی مردادیا رو تبدیل کردی به فروردینی....حداقل طوری عوض میکردی اینقد تابلو نباشه...:motat:

کرهانی

New member
کرهانی!!!شهاب حسینی!!!

سلام
وا شهاب حسینی که خیلی عزیزه
منظورم دیالوگش تو یه فیلم بود
:tsimuzpzwoap1t9y3o7

بالا