همسنگران امام زمان(عج) بشتابیدبه سوی خط مقدم.....

saharandishe

New member
سلام،خیلی خوش اومدیدهمسنگرا
بیاییداینجاجمع شیم تاجهت تعجیل درظهورآقاکاری کنیم
ایندفعه دیگه نه فقط درحدصلوات ودعا ولایک!!!بیاییددرعمل نشون بدیم تشنه ی دیدار امام عصر(عج)هستیم،کیامیخوان تواین سنگرباشن:بسم الله الرحمن الرحیم بگیم وشروع کنیم،خداحواسش به همه جاهست،بچه هاشایدظهورنزدیک باشه بیایین تاماهم کاری کرده باشیم بلکه لبخندرضایتی برلبان حضرت مهدی بنشانیم
آقاجان مابه شماخیلی ارادت داریم شمابه گناهای مانگاه نکن ،اگه شمابه مانظرکنی شایدماهم سربه راه بشیم...
باتوکل به خداوندمهربان ودعاهاویاری های خودامام زمان(عج)شروع میکنیم...
همسنگرااسمتون رواعلام کنیدتاتولیست اعزامی هاثبتتون کنم
خدای مهربون توقیامت حتی حواسش به این لیست مجازی هم هست پس بیاییدفرصت روازدست ندیم عجله کنید
اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم....
بسم الله الرحمن الرحیم
لیست همسنگران اعزامی به خط مقدم ظهورامام زمان(عج)
دوستان اگرکسی اعلام حضورکرده بودولی اسمش نبودحتما به من اطلاع رسانی کنیداسمتون روواردکنم
یاعلی

1)saharandishe-s.n
N@RVIN(2
baran71(3
m_mobini(4
5)هانیه
6)hasti69
7)ایزو
8)maxin
elham2012(9
bioshimi@(10
Nike313(11
mahsaa(12
13)شفق@
14)pariya
karshenasgh(15
profsor (16
mohana(17
18)حسان
19)mahii
Zeinab.A(20
?(21

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

N@RVIN

Well-known member
اللهم عجل لولیک الفرج

بسم الله :heart::heart::riz304:

saharandishe

New member
خب برای شروع اینهاتاپیکهایی هست که همیشه بایدفعال بمونند:
اولین تاپیک
داستان صوتی شهرمه گرفته فوق العاده جالب وتکان دهنده راجع به امام زمان واخرالزمان حتما گوش بدین همسنگرا،اجرتون باامام زمان(عج)
http://olumpezeshki.ir/thread13429.html

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: حسان

N@RVIN

Well-known member

saharandishe

New member
خب همسنگران عزیزمنتظرنظرات وپیشنهاداتتون هستم،بیایین تاهمفکری کنیم ببینیم هرکدوم چه کارهایی ازدستمون برمیادانجام بدیم
همچنین بیاییدبعضی وقتا به همدیگه تذکربدیم وهمدیگروامربه معروف ونهی ازمنکرکنیم ویاهرپیشنهاددیگه ای که دارید،فقط نبایدزمان روازدست بدیم،
انشاالله دعای حضرت زهراپشت سرمون باشه وهمگی یارواقعی آقابشیم
سحراوافطارای ماه رمضون همدیگرویادکنیم
التماس دعا.......

m_mobini

New member
چقدخوب التماس دعا خوشبحالتون شماهاکه به دنبال رضایت امام خوبیهاهستین به منم دعاکنید دعاکنیدشایدمنم م م

saharandishe

New member
چقدخوب التماس دعا خوشبحالتون شماهاکه به دنبال رضایت امام خوبیهاهستین به منم دعاکنید دعاکنیدشایدمنم م م

سلام،هیچ چیز اتفاقی نیست اینوقبول دارین،اسمتون رفت تولیست همسنگرای آقا،
مراقب خوبیهاتون باشیدوهمسنگراتونوتنهانگذارید....

saharandishe

New member
همسنگرامیگم تاحالابه این جمله دقت کردین:وقتی میگیم اللهم عجل لولیک الفرج،یعنی خدایاتوظهورمولایمان راتعجیل کن،یعنی همیشه زبانا ازخدادرخواست می کنیم،فقط خداتعجیل کنه؟ پس ماکجای کاریم؟نقش مادرتعجیل ظهورحضرت چیه واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فقط دعا!!!ماچیکارکردیم براظهورآقاکه اینهمه سال گذشته ولی هنوز................

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahii

elham2012

New member
بسم الله الرحمن الرحیم..
ایشالا لیاقت داشته باشمو آقا تو همسنگراش قبولم کنه..
منم هستم سحرجان.ممنون بابت تاپیک

اللهم عجل لولیک الفرج

m_mobini

New member

سلام،هیچ چیز اتفاقی نیست اینوقبول دارین،اسمتون رفت تولیست همسنگرای آقا،
مراقب خوبیهاتون باشیدوهمسنگراتونوتنهانگذارید....

ممنون. کاش لیاقت داشته باشم ممنون ازاینکه بااین مطالب یادآوری کردین هنوزم میشه یکم خوب بود یه نفرهست که باخوبیت نفس میگیره........

saharandishe

New member
میدونم که لایقش نیستم ولی انشاالله منم هستم

رهاجون هیچ وقت این حرفونزن،ماشیعه های امام زمانیم،درسته گناه واشتباه زیادداریم،ولی دلخوشی امام زمان به ماهاست دیگه،مگه تواین دنیابه غیرماکس دیگه ای روهم داره،تواین بازاربکش بکشی که راه افتاده!!!اصلانبایدازخودمون ناامیدبشیم فقط بایدیکم بجنبیم واسه درست شدن زمانمونم کمه،ازهمین الان وازگناهای کوچیکمون شروع میکنیم....

- - - Updated - - -

میدونم که لایقش نیستم ولی انشاالله منم هستم

رهاجون هیچ وقت این حرفونزن،ماشیعه های امام زمانیم،درسته گناه واشتباه زیادداریم،ولی دلخوشی امام زمان به ماهاست دیگه،مگه تواین دنیابه غیرماکس دیگه ای روهم داره،تواین بازاربکش بکشی که راه افتاده!!!اصلانبایدازخودمون ناامیدبشیم فقط بایدیکم بجنبیم واسه درست شدن زمانمونم کمه،ازهمین الان وازگناهای کوچیکمون شروع میکنیم....

saharandishe

New member
ممنون. کاش لیاقت داشته باشم ممنون ازاینکه بااین مطالب یادآوری کردین هنوزم میشه یکم خوب بود یه نفرهست که باخوبیت نفس میگیره........

انشاالله که هممون لیاقت داشته باشیم،نقل به مضمون میکنم،احتمالاشماهم شنیده باشین:یک روزیکی ازهمین بزرگان خواب میبینندکه یک دیواری هست که خم شده ولی امام زمان اون دیواروباانگشتشون نگه داشتن،بعدایشون ازامام میپرسن این دیوارچیه،امام میگن اینجاشیعه خانه ی ماست،ایرانه،خم میشه،میشکنه ولی نمیذاریم خراب شه،به راستی آیاتواین شیعه خونه افرادی به جزمن وشماهستن؟به خاطروجودعزیزانی مثل شمااینجاشده شیعه خونه ی امام زمان دیگه،غیرازاینه؟به خداامام زمان ازمابیشترمنتظره،منتظره مابه خودمون بیاییم که خداروشکرباوجودگل های شیعه ای مثل شماظهورنزدیک خواهدشدانشاالله.....

saharandishe

New member
خب برای اولین قدم،میگم اول مابایدهمدیگروازخواب بیدارکنیم سالهاس که توخوابیم،اصلاشرایط ووضعیت رودرک نمیکنیم،فقط تاشعاع یک متری خودمونومیبینیم!!!!هنوزم همه ی هموغممون توخوراک وپوشاک خلاصه میشه!!!بیایین یک خورده آنطرف ترهاروهم ببینیم!!!ببینیم که داره این حواس پرتی هامون چه بلاهایی که به سرمون نمی آره!!!
ازاونجاکه این تاپیک فقط به یک لایک ختم نمیشه!!!!!وقراره که دراون اقدامات عملی هم داشته باشیم
بیایین همفکری کنیم باهم،من میگم برای شروع هرروزبیاییم یک خطبه ازنهج البلاغه بخونیم بعدبیاییم اینجابگیم هرکسی چیکارکرده،وچی درک کرده و...برای شروع نظرتون چیه؟وهرکاری روحداقل تا40 روزادامه میدیم....نظرتون همسنگرا؟

saharandishe

New member
"یک سلام درست وحسابی خدمت همه ی همسنگرا
خب خطبه ی اول روخوندید؟
من خوندم فوق العاده بودالبته من ازروکتابی خوندم که ترجمه ی آقای محمددشتی هستش،فوق العاده بود به معنای واقعی فوق العاده...
نکته ای جالب ازاین خطبه که راجع به مراحل آفرینش است درچندجمله:

درقسمتی ازخطبه ی اول میخوانیم:"سپس خدای سبحان طبقات فضاراشکافت واطراف آن رابازکرد،وهوای به آسمان وزمین راه یافته راآفرید"
پاورقی:امام علی(ع)دراین گفتارعلمی به مراحل دقیق آفرینش اشاره کردندکه خداوندبزرگ ابتداهواوسپس آب وآنگاه دیگرپدیده هاراآفرید.امروزه همه ی دانشمندان این حقیقت راقبول دارندکه آب ازاکسیژن وهیدروژن پدیدآمده وآغازآفرینش ازهواوتوده ی بخاربوده است.

آخرین ویرایش:

N@RVIN

Well-known member
از شهر مه گرفته یکی دو قسمتشو گوش دادم ..نمیدونم حس بدی بهم دست داد البته سخنرانی هاش خوب بود

بالا