هزینه تاخیر در باربری و حمل بار

saribar1

New member
گاهی اوقات در هنگام اسباب کشی اتفاقات ناگواری رخ می دهد که باعث دیر رسیدن ماشین های حمل بار به محل بارگیری می شود . در این مواقع بررسی صورت می گیرد تا مشخص شود علت تاخیر از سوی کارگران است یا از سوی مشتریان .
اگر علت تاخیر از سوی مشتریان باشد و آن ها به اشتباه، آدرس محل بارگیری را اعلام کرده باشند در این صورت هزینه تاخیر بر عهده مشتریان است . اگر تاخیر از سمت شرکت باشد و کارگران نتوانند به موقع در محل مورد نظر حاضر شوند در این صورت از کل هزینه باربری و حمل و نقل مبلغی کسر می شود .
مواردی که منجر به تاخیر در حضور به موقع کارگران می شود :
- طولانی بودن مسیر
- آشنا نبودن به مسیر
- تداخل ماموریت ها
- حوادث غیر مترقبه
شرکت سریع بار تمامی تلاش خود را می کند که به موقع در محل بارگیری حضور پیدا کند تا بتواند رضایت مشتریان خود را جلب کند .
 
آخرین ویرایش:

bakhshifatemeh

New member
فریت هوایی زعفران , ارسال هوایی زعفران , ارسال زعفران با هواپیما , شرکت خدمات هوایی راه سان کالا زعفران تنها محصول خوراکی است که ارزشی چند برابر از بقیه محصولات ایرانی دارد .زعفران به طلای سرخ معروف است و باارزش ترین ادویه در جهان است که در صنعت غذایی مصارف گوناگونی دارد .
84642_710-660x300.jpg

زعفران ایرانی بدلیل عطر و کیفیت بالایی که دارد شهرت جهانی دارد و همواره مورد توجه کشورهای جهان بوده است و یکی از گرانبهاترین صادرات ایران می باشد .
کشورهای آمریکا ، اسیا و اروپا جزو متقاضیان همیشگی زعفران ایرانی هستند .
در صادرات زعفران نحوه بسته بند ی محصول به قدری مهم میباشد که صادر کنندگان راملزم به رعایت آن کرده است . در وهله اول بسته بندی زعفران باید طوری باشد که باعث از بین رفتن کیفیت آن نشود و در وهله دوم بسته بندی باید ارزش محصولی که در آن قرار داده شده است را حفظ نماید .
شرکت فریت بار راه سان کالا در خصوص فریت هوایی زعفران به کشور مقصد با صادر کنندگان آن همکاری می نماید .صادرات با ارزش ترین محصول ایران را به ما بسپارید .
صادر کنندگان محترم توجه داشته باشند که شرکت راه سان کالا بسته های آماده حمل شما را در فرودگاههای سراسر کشور با کمترین هزینه ی ممکن و در اسرع وقت بابهترین پروازهای فرودگاهی به کشور مورد نظرارسال می نماید .
باتوجه به اینکه شرکت خدمات ارسال بار هوایی در تمامی فرودگاههای کشور دفاتر فعال دارد و پرسنل فروش در اختیار صادر کنندگان محترم قرار دارند بارهای آماده ی شما را از مبداء دریافت می نمایند و نیازی به حمل زمینی محصول به فرودگاه تهران نیست چرا که این شرکت به ارزش و حساسیت ارسال محصول شما واقف می باشد و در ارایه سرویس به صادر کنندگان محترم نهایت دقت را انجام می دهد تا با اولین و بهترین پرواز این طلای سرخ را به مقصد برساند .
با اعتماد به پرسنل متخصص و فعال شرکت راه سان کالا محصول خود را به ما بسپارید
شرکت راه سان کالا در کل فرودگاههای داخلی کشور به تمام نقاط جهان پروازهای مستقیم دارد و در موارد زیر میتواند شمارا یاری نماید :

  • فریت زعفران به شهرهای اروپایی
  • فریت زعفران به شهرهای آمریکا و کانادا
  • فریت زعفران به شهرهای خاور دوراز جمله چین و شهر ارومچی چین
  • فریت طلای سرخ به کشورهای حوزه خلیج فارس ( پرواز مستقیم به فرودگاههای بحرین ، قطر ، امارات ، عمان ، کویت ، عربستان سعودی )
صادر کنندگان محترم زعفران ایرانی به کشور عمان یا کشور امارات برای تعویض کردن مدارک خود و یا بسته بندی تخصصی محصول خود هستند ، شرکت این خدمات را در دفاتر شرکت راه سان کالا (MELAL air cargo services DXB) و یا در دفاتر خود درکشور امارات متحده عربی شهر دوبی و یا شهر مسقط (MELAL air cargo services MCT) انجام می دهد . برای صادرات و ارسال هوایی باارزش ترین محصول ایرانی ، طلای سرخ ایرانی و استعلام از شرایط و هزینه ارسال بار هوایی با مشاوران ما در شرکت راه سان کالا تماس حاصل نمایید .
 
بالا