هرچی کرمتونه برای ظهور امام زمان صلوات بفرست و به شماره اضافه کن

حسان

Well-known member
56550

siAks1J_535.jpg

ROJO

New member
واقعأ چراا?! مردیم از بچگی و یکی نبود جوابمونو بده...چرا باید همچین دعایی کنم

varia

Well-known member
واقعأ چراا?! مردیم از بچگی و یکی نبود جوابمونو بده...چرا باید همچین دعایی کنم

دوست عزیز اول اینکه خواستم بخاطر این سوالتون یه امتیاز مثبت بهتون بدم که متاسفانه سیستم قبول نکرد(و در اسرع وقت برمیگردم بازم امتیازتونو میدم).
دوست عزیز درد جامعه و بخصوص نسل کنونی ما همینه چرا دنبال چرای این دعا نرفتیم؟چرا براش وقت نذاشتیم و فکر نکردیم؟
ولی نظر من:: دعایی که ما موخواهیم از خداست،همون خدایی که بخشنده،مهربان،حکیم و ... هست. اینکه ما از خدا چیزی میخواییم که اثر مثبتی نه تنها بر روی ما بلکه بر کل دنیا داشته باشه مسلما باعث برقراری یک پیوند قلبی بین ما و خدا میشه و صمیمیتی بینمون ایجاد میشه که بموجبش از خیلی لغزشها دور میمونیم.
از طرفی در قران آیاتی هست که بنده رو به دعا و درخواست نیاز از خدا دعوت میکنه مثله: ادعونی استجب لکم ،
ظهور حضرت ولی عصر ملزوماتی رو میطلبه که تا فراهم نشه ایشون نمیان و یکی از ملزوماتش دعا برای فرج از ته دلمونه. هرچند تعداد کثیری از این دعاهامون از ته دلمون نیست ولی این کار رو ادامه میدیم تا آیندگان این امر رو فراموش نکنند.
اینها دلایلی هستند که من برای خودم دارم شاید جوابهای کاملتری هم وجود داره که امیدوارم شما بدون رودرواسی و با تاکید بر این سوالتون پیشو بگیرید.

mohana

Well-known member
حیف نیس این تاپیک همچین پست هایی داشته باشه؟

+10
=57410
اللهم صل علی محمد و آل محمد
:rose:​

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: varia

_30min_

New member
حیف نیس این تاپیک همچین پست هایی داشته باشه؟

+10
=57410
اللهم صل علی محمد و آل محمد
:rose:​
بذارید باشه شاید کسی باشه که مخالف باشه و با جوابای ما دنبال بعضی از این چرا و اگرای امروزی نره
از نظر من جواب به این سوالا از این صلواتا ارزشش بیشتره
مطمعن باشید کسایی که به این تاپیک میان حتی اگه واسه اعتراض باشه یه اعتقاد قلبی کوچیک دارن یا حداقل نبود یک حضور رو تو زندگیشون حس میکنن...و این خودش تلنگره خوبیه واسه شروع

بالا