نظر سنجي شغلي

cheshmak

New member
سلام به همه ي بروبچه ها مخصوصا بچه هاي مامايي
بچه ها :4d564ad6:شما دوست داريد تو چه مراكز وچه جاهايي مشغول به كار بشيد؟
يا اگه شاغل هستيد بگيد كه كجا كار ميكنيد؟
و از محل كارتون راضي هستيد؟:smilies-azardl (113

naboonid

New member
سلام، از مهر امسال طرحمو در مرکز بهداشت شروع کردم ولی اصلا از کارم راضی نیستم ،کاش می رفتم بیمارستان، گفتم برم مرکز بهداشت وقت بیشتری واسه درس ارشد داشته باشم ولی یه جورایی پشیمونم. دوس دارم فقط استخدام شم کجاش مهم نیست.

niloo A

New member
سلام میتونم بپرسم چرا؟اخه منم دوس دارم طرحمو تو مرکز بهداشت بگذرونم میشه یکم راجع بش توضیح بدین مرسی:tonguesmiley:

naboonid

New member
سلام niloo، به نظر من از لحاظ علمی واسه یه ماما بیمارستان بهتره، بهداشت همش آمار و آموزشه، نمیگم بده خوبیهاش زیاده بیشتر از همه اینه که استرسی تو کارت نیست اگه مطالعه ی درسی داشته باشی بهداشت خوبه ، نگران نباش ،اتفاقا تو مراکز بهداشت به ماما خیلی احتیاج دارن، من بیشتر به خاطر اینکه کار بیمارستانو دوس دارم گفتم اما اکثر اونایی هم که رفتن بیمارستان از سختی و بیخوابی و فشار کاری بیمارستان ناراضی ان، موفق باشی.

smid

New member
سلام بچه ها ی گل مامایی، من عضو جدیدم و از آشنایی با شما خوشبختم. ضمنا من از مهر ماه تو در مانگاه طرحمو شروع کردم،بد نیس ولی احساس میکن کارم یکم تکراری شده، آمار دادناشم بده ، ولی کار سخت بیمارستانم دوست نداشتم. در کل درمانگاه واسه آمادگی برای مطب زدن خوبه. من که راضیم. واسه متاهلام عالیه چون وقت آزاد زیاد دارن.

pariiisa

New member
salam b hameye bachehaye gole mamai.man to bimarestan kar mikonam va b shedat na raziam chon to bimarestanaye tehran mamai mani nadare.pishnahadam ineke bejaye khaste kardane khodeton to bimarestanaye tehran berid darmangah chon hade aghal feshare karish kamtare esterese kamtari darid va mani khabo esterahatetono mifahmid.ama to shahrestana fek mikonam kare bimarestan bad nabashe.
albate baraye ma tazekar ha forsate shoghlie monaseb kame ama b morore zaman va ba tavajo b poshte kare har kas mishe forsataye shoghlie behtari ham peyda kard.in nazare shakhsie mane

mamai86

New member
من منتظر جواب ارشد میمونم بعد راجب رفتن برا طرح فکر می کنم.

mamai86

New member
از اونجا که از قبولی نا امید شدم
میخوام برم طرح
دوست دارم اتاق زایمان برم.

yasamin2

New member
بچه ها منم دوست دارم برم بیمارستان کار کنم( ادمیت و اتاق زایمان)

reza.n

New member
یه لحظه شک کردم کامنت بزارم یا نه.همش ماماها نظر دادن اخه:dadad4:
من خیلی دوس دارم تو آزمایشگاهای تحقیقاتی کار کنم.رو ژنتیک بیماری ها و ژن درمانی.:tsimuzpzwoap1t9y3o7:sad:
البته فعلا تو یه همچین جایی هستم ولی خب موقته دیگه:1dco2x0p1lilzhfpg1t

shirin68

New member
bacheha man emsal faregho tahsil shodam.arshad ham ghabool shodam.delam mikhad kar konam.tarh hamzan ba arshd khoondan che torie?ostadamoon goftan tarh heiat elmi beshi behtare.ama b nazaretoon heiat elmi arshd migiran aslan?age kesi rajebe arshad mamai v kare hamzaman etelaati dare rahnemaii kone.merc

monika.6

New member
سلام به همه ی بچه های سخت کوش مامایی
من یه ماهه عضو شدم و 6 ماهه از کرج رفتم شهرستان و طرحمو شروع کردم خیلی سخته که دور از خانواده کار کنی ولی واقعا می ارزه مورد هایی که تو این چند وقت تو بیمارستان دیدم شاید اگه تهران یا کرج بودم اصلا برام پیش نمیومد به نظر من برای یک مامای خوب بودن حداقل 1 سال سابقه ی کا تو بیمارستان لازمه.
موفق باشید.

lmama

New member
سلام من مطب دارم چون مستقلم با تمام سختیاش راضیم/واسه زایمان بیمارستانم میرم

بالا