نظرات شرکت کنندگان در مورد این رشته در آزمون وزارت بهداشت 91-90

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

admin

Active member
پرسنل مدیریت
دوستان با زدن دکمه پاسخ به موضوع نظرات خوشون رو بفرمایند؟

klara.20

New member
بی اهمیتی طراحان به کیفیت و کمیت استفاده ازخلاصه روانپزشکی کاپلان در ازمون ارشد

سلام.هممون واقفیم که خلاصه کاپلان خیلی کتاب مهمی هس تو روانشناسی اما متاسفانه امسال کلی بیحرمتی کردن به این کتاب از هر لحاظ هم از نظر کمیت هم از نظر کیفیت که انتظار نداشتم طراح سوال بی اهمتی رو طرح کنن مثل این :چند درصد وسواس ها به بخش اورزانس مراجعه میکنن؟خیلی مهم بود؟؟؟؟!!!!!این کتاب خط به خط نکته داره نکته های مهم اماتوی این نکات مهم نکات غیر مهم هم هس چرا این همه به نکات مهم توجه نمیکنن چرا 10 سالی هس به چند بخش کتاب زوم کردن مثلا اسکیزوفرنی...درسته خیلی مهمه اما این خط میده به دواطلب واین اصلا درست نیس کل کتاب باید در نظر باشه که اینطور نیس و از جاهای غیر مهم سوال میدن.وقتی میگیم روان ش بالینی یعنی تشخیص و درمان من میبینم بیشتر تو این ازمونا از ما سوالای اپیدمیولوزی میپرسن واقعا این قانع کنندس؟من و خیلی های مثه من کاپلانو خوندیماحسابی اما بعضی ها مثه اون خانمی که تو ازمون کنار من بود گفت خوب شد کاپلانارو نخوندم یه خلاصه خونده بود من ازش پرسیدم واین خیلی بی انصافیه که اینا بیان دانشگاه تو هر درسی خط دادن رشد سنجش هاا تا کی باید درگیر کلیشه ها بود تو کنکور بنظرم خیلی بی انصافیه اگه میخایین باسواد بشیم باید از کل مباحث از ما امتحان بگیرید نه این که 10 سال از اسکیزو فرنی بدین و نمیدونم اختلات اضظرابی...10 سال بعد بیاین به فکر سنرم های وابسته به فرهنگ بیفتین وامثال اینا..خوشحال میشم بدونم شمام اینطور فک میکیند یا نه!!!

aynoor

New member
ازمون امسال واقعا سنجش يادگيري نبود بلكه سنجش دقت در خوندن مطالب و در نتيجه ترويج بيسوادي بود !!!!!!!!!!!!

ميشد سوالاي بهتري هم كه نتيجه يادگيري دانشجو ميباشد مطرح كرد و ميزان درصدها رو برد بالا !

امار هم كه بايد اسمشو عوض ميكرديد ميزاشتيد ازمون در مورد احتمالات !!!!!!!!!
به هر جهت دست گل طراحان سوال درد نكنه كه حسابي درسخونا رو يه سال ديگه عقب انداخت و با نخونده ها دقيقا در يك رديف هموار كرد

caty

New member
سلام.اگه اینطوری باشه که خیلی بی انصافی میشه.من اصلا قسمت های درصدی شو نمی خونم .اگه هزار بارم بخونم یادم نمی مونه از وزارت بهداشت همچین کاری بعید نیست؟:New (6):

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا