نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی پزشکی اردیبهشت 94

mojnia

New member
کارنامه هم که اومد

karname94.jpg

آخرین ویرایش:

alitaghipor71

New member
سلام من 29 انگل شدم خداکنه تهران قبول شم..کسی میدونه شهید بهشتی خوابگاه میده یا نه؟.اگه جواب بدین ممنون میشم

staabbodij

New member
سلام دوستان
خواهشم از همه دوستان اینه که برای اینکه حقی از کسی تضییع نشه این متن رو که من آماده کردم یا مشابهش رو برای اعتراض به این محاسبه ناگهانی و بدون اعلام قبلی رتبه بر اساس تراز روبه آدرس arshad94@sanjeshp.ir ایمیل کنید.هرچه بیشتر فرستاده یشه بهتر هست. خودتون رو جای کسی بگذارید که واقعا با این قانون اعلام نشده تراز؛ چقدر رتبه اش خراب شده. خواهش میکنم بفرستید چون واقعا این جور عدالت رعایت نمیشه.
با سلام
اینجانب نسبت به عدم رعایت اساس محاسبه رتبه بر اساس آنچه در دفترچه راهنمای کارشناسی ارشد منتشر شده در سایت sanjeshp.ir دارم.

در دفترچه راهنمای آزمون فوق الذکر مورخ 93/10/22در صفحه 22 قسمت فرایند آزمون بند 2-3- قسمت اول و قسمت 1 تذکرات اساس تعیین رتبه را (نمره) اعلام شده است و هیچ صحبتی از تراز به میان نیامده است.

در حالی که در اطلاعیه شماره11 مورخ 94/4/7 اساس محاسبه رتبه ؛ تراز کل به درصد اعلام شده و بر این اساس کارنامه داوطلبان صادر شده است.
این مغایرت بدون اطلاع قبلی به داوطلبان سبب تضییع حقوق ایشان شده و تاثیر به سزایی در رتبه آنها در جهت منفی داشته است.

لذا خواهشمند است مسوولین هر چه سریعتر این مورد را تا قبل از پایان یافتن مهلت انتخاب رشته که بسیاری از داوطلبان نسبت به آن اعتراض شدید دارند بررسی نمایند و اساس نمره دهی بر آنچه اعلام شده یعنی همان نمره قرار دهند و کارنامه ها دوباره صادر شده و مانع از تضییع حقوق داوطلبان و زحمات یک ساله آنان در جهت موفقییت شوند.
خواهشمندیم هر چه سریعتر جوابیه این اعتراض اعلام شود.
با آرزوی قبولی طاعات .
دوستان فکر کنم با این توضیحاتی که داده شد فکر کنم همه چیز مشخص شد و هرکسی میتواند خودش قضاوت کند.
دوستان برای اینکه عدالت رعایت بشه خواهش می کنم اعتراضات خود را هر چه سریعتر ه آدرس های زیر ارسال کنید. میتوانید از متن اعتراض که در گروه گذاشته که مستند به بند های خود دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد 94 مورخ 94/10/22 هست که جای هیچ شک و شبه ای نمیذاره استفاده کنید.
آدرس جهت ارسال ایمیل به مرکز ارتباط با سنجش پزشکی:
arshad94@sanjeshp.ir
info@sanjeshp.ir
شماره تلفن های ارتباط با مرکز سنجش پزشکی:
02181452575
02181452574
02181452808

gelare

New member
بچه ها کسی اطلاع داره که علوم پزشکی ایران وشهیدبهشتی خوابگاه میدن یا نه؟؟

vet lab sciences

New member
وای چه خبرایی داره میشه!
رو کنید بیشتر ببینم، بقیتون رتبه های ویروستون چند شده!:j58r36j3gcr4suxymup

من گفتم این سوالات ویروس دردسر ساز میشه، حالا داره خودشو نشون میده!:p7977cujr38iyymsu8:

اگه باکتریا اراده کنن بزنن برا ویروس، فاتحه ویروسیا خوندس!!:14:

خدای من، به اونایی که رتبه هاشون پایین تره مثل دوستم، رحم کن!

alitaghipor71

New member

intereza7

New member
سلام دوستان
خواهشم از همه دوستان اینه که برای اینکه حقی از کسی تضییع نشه این متن رو که من آماده کردم یا مشابهش رو برای اعتراض به این محاسبه ناگهانی و بدون اعلام قبلی رتبه بر اساس تراز روبه آدرس arshad94@sanjeshp.ir ایمیل کنید.هرچه بیشتر فرستاده یشه بهتر هست. خودتون رو جای کسی بگذارید که واقعا با این قانون اعلام نشده تراز؛ چقدر رتبه اش خراب شده. خواهش میکنم بفرستید چون واقعا این جور عدالت رعایت نمیشه.
با سلام
اینجانب نسبت به عدم رعایت اساس محاسبه رتبه بر اساس آنچه در دفترچه راهنمای کارشناسی ارشد منتشر شده در سایت sanjeshp.ir دارم.

در دفترچه راهنمای آزمون فوق الذکر مورخ 93/10/22در صفحه 22 قسمت فرایند آزمون بند 2-3- قسمت اول و قسمت 1 تذکرات اساس تعیین رتبه را (نمره) اعلام شده است و هیچ صحبتی از تراز به میان نیامده است.

در حالی که در اطلاعیه شماره11 مورخ 94/4/7 اساس محاسبه رتبه ؛ تراز کل به درصد اعلام شده و بر این اساس کارنامه داوطلبان صادر شده است.
این مغایرت بدون اطلاع قبلی به داوطلبان سبب تضییع حقوق ایشان شده و تاثیر به سزایی در رتبه آنها در جهت منفی داشته است.

لذا خواهشمند است مسوولین هر چه سریعتر این مورد را تا قبل از پایان یافتن مهلت انتخاب رشته که بسیاری از داوطلبان نسبت به آن اعتراض شدید دارند بررسی نمایند و اساس نمره دهی بر آنچه اعلام شده یعنی همان نمره قرار دهند و کارنامه ها دوباره صادر شده و مانع از تضییع حقوق داوطلبان و زحمات یک ساله آنان در جهت موفقییت شوند.
خواهشمندیم هر چه سریعتر جوابیه این اعتراض اعلام شود.
با آرزوی قبولی طاعات .
دوستان فکر کنم با این توضیحاتی که داده شد فکر کنم همه چیز مشخص شد و هرکسی میتواند خودش قضاوت کند.
دوستان برای اینکه عدالت رعایت بشه خواهش می کنم اعتراضات خود را هر چه سریعتر ه آدرس های زیر ارسال کنید. میتوانید از متن اعتراض که در گروه گذاشته که مستند به بند های خود دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد 94 مورخ 94/10/22 هست که جای هیچ شک و شبه ای نمیذاره استفاده کنید.
آدرس جهت ارسال ایمیل به مرکز ارتباط با سنجش پزشکی:
arshad94@sanjeshp.ir
info@sanjeshp.ir
شماره تلفن های ارتباط با مرکز سنجش پزشکی:
02181452575
02181452574
02181452808

ینی چه فرقی دارن؟ چه جوری میشه؟ منم واقعا رتبه ام داغونه نسبت به درصدام

shima2020

New member
تبریک
منم 33میکروب و19ویروس
میتونم بپرسم ترتیب رشته ودانشگاهاتو برای تعیین رشته به چه صورت میزنی؟

ببخشید من خیلی وقت نبودم، بهتون تبریک میگم،دوستان امروز یه اس ام اس از طرف سازمان سنجش واسه من اومد که نوشته بود تهران دانشکده پزشکی دیگه باکتری نمیگیره امسال، میتونید ویرایش کنید انتخاباتونو، لازمه حذف کنیم یا خودشون حذف میکنن این دانشگاه رو از لیست؟

- - - Updated - - -

هانیه جون کارنامم میذارم چشم

shima2020

New member
من فقط باکتری زدم
وای چه خبرایی داره میشه!
رو کنید بیشتر ببینم، بقیتون رتبه های ویروستون چند شده!:j58r36j3gcr4suxymup

من گفتم این سوالات ویروس دردسر ساز میشه، حالا داره خودشو نشون میده!:p7977cujr38iyymsu8:

اگه باکتریا اراده کنن بزنن برا ویروس، فاتحه ویروسیا خوندس!!:14:

خدای من، به اونایی که رتبه هاشون پایین تره مثل دوستم، رحم کن!

shima2020

New member
واقعیتش من خودم باکتریو دوس دارم بچه ها ولی از هرکی که پرسیدم نظرش رو ویروس بود میگفتن که ویروس اشباع نشده هنوز و اینکه خودش بعدها میتونه مستقل ازمایشگاه بزنه ولی من بر حسب علاقم و اینکه رتبه 32 احتمالش کمه که تهرانو بیاره ویروسو انتخاب نکردم

بالا