نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد آمارزیستی اردیبهشت 94

fateme5

New member
بچه ها یه چیزی میگم نخندید! کلیدها رو کجا زدن؟ تو سایت سنجش پی؟ من خودم هنوز نرفتم ببینم! لینکشو بذارید لطفا

m.g.h

New member
آره خوبه. قبلا اونموقع که شما گفتید، من اصلا دلم نمیخواست به سوالها فکر کنم. ولی حالا که دیگه تموم شده و رفته، میگم حل کنیم سوالا رو

به نظرم همه مون همه ی سوالا(هر کدومشو بلدیم) حل کنیم بهتره
موافقم به نظرمن شمااگه لطف کنیدعکس سوالات روبذاریداینجاهم من میتونم داشته باشم هم اینکه اگه احتیاج بودازهمینجاسریع میتونیم نگاه کنیم

jojo.ph

New member
متاسفانه 98میشم امیدی به قبولی که اصلاندارم!!!!ولی کاش هرچی زودترحل کردن سوالاروشروع کنیم..اگه سوال اشتابهی روپیداکنیم وهمه باهم اعتراض کنیم نمرشوبه همه میدن!!!!!

fateme5

New member
موافقم به نظرمن شمااگه لطف کنیدعکس سوالات روبذاریداینجاهم من میتونم داشته باشم هم اینکه اگه احتیاج بودازهمینجاسریع میتونیم نگاه کنیم

باشه. سعی میکنم فردا بیارم دفترچه مو و عکسشو بذارم همینجا

فقط یه چیزی: من زبان هیچی بلد نیستم. من میتونم بیشتر رو کاربردیها کار کنم. ریاضیمم متوسطه. آمارریاضیمم بد نیس.

m.g.h

New member
مگه نگفتم دوستام چک کردن برام!
من زنگ زدم بهشون و تعداد درست و غلطهامو پرسیدم
درسته گفتین فکرکردم منظورتون اینه که تودفترچه علامت زده بودین وازاونجایی که دفترچه تون مونده بوده توخوابگاه جوابهایی روکه تودفترچه زده بودینو پرسیدین وباکلیدسوالات چک کردین.عجب برداشت دوری داشتم ازحرفتون

fateme5

New member
متاسفانه 98میشم امیدی به قبولی که اصلاندارم!!!!ولی کاش هرچی زودترحل کردن سوالاروشروع کنیم..اگه سوال اشتابهی روپیداکنیم وهمه باهم اعتراض کنیم نمرشوبه همه میدن!!!!!

نه بابا چرا امید نداری! بعد اومدن کلید نهایی نمره ت بیشتر هم میشه!

m.g.h

New member
باشه. سعی میکنم فردا بیارم دفترچه مو و عکسشو بذارم همینجا

فقط یه چیزی: من زبان هیچی بلد نیستم. من میتونم بیشتر رو کاربردیها کار کنم. ریاضیمم متوسطه. آمارریاضیمم بد نیس.

زبان وریاضی عمومی بامن البته زبان خودم چندتامشکل داشتم ولی میتونم اوناروهم جواب بدم.آمارم هرجامشکل بودبگین میتونم تایه حدی کمک کنم کاربردیم خیلی خوب نیست ودلیل خوب نبودنشو قبلا گفتم اگه یادتون باشه

fateme5

New member
درسته گفتین فکرکردم منظورتون اینه که تودفترچه علامت زده بودین وازاونجایی که دفترچه تون مونده بوده توخوابگاه جوابهایی روکه تودفترچه زده بودینو پرسیدین وباکلیدسوالات چک کردین.عجب برداشت دوری داشتم ازحرفتون

شما سخت ترین راهو برای صحیح غلط کردن پاسخنامه ی من پیدا کردین ها!

خب میگم تو سایت چیزی در مورد زمان اعتراض و اینا نگفتن؟؟

m.g.h

New member

اگه فاطمه خانم دفترچه روفردابیارن وعکساشو بذارن ازفرداحل سوالارو شروع میکنیم.ایشالا

fateme5

New member
خب mhz2 و jojo.ph هم بگن بیشتر رو چه درسهایی کار میکنن؟

حل سوالا رو کی شروع کنیم و تا کی وقت داریم؟

fateme5

New member
خب باشه. اگه شد فردا میذارم عکسها رو
لینک کلیدا رو یکی بذاره پلیز!

m.g.h

New member
شما سخت ترین راهو برای صحیح غلط کردن پاسخنامه ی من پیدا کردین ها!

خب میگم تو سایت چیزی در مورد زمان اعتراض و اینا نگفتن؟؟
زمان اعتراضومن یه جاخوندم هرچی فکرمیکنم یادم نمیادولی وقتی بیادروسایت میذارن منم چون بیکارم روزی هزاربارسایت رورفرش میکنم فقط فکرکنم فرصت اعتراض 3-4 روزباشه پس بایدازفرداحل سوالارو شروع کنیم وزودتموم کنیم.
درضمن من خودمم توصفحه 12 پیج پاسخنامه روگذاشتم یعنی همون لحظه ای که اومدعکسشوگذاشتم اینجا

jojo.ph

New member
من از70سوال اول هرچی بلدباشمجواب میدمومیزارم..کاش هرکی هرسوالی رومیتونه جواب بده وبزار تابتونیم باهم مقایسشون کنیم

fateme5

New member
خب ما حل سوالا رو شروع میکنیم. اگهjojo.ph تونست شب براتون عکسا رو میذاره.
فقط نمیدونمmhz2 کجا رفت؟ برا حل سواها میاد؟ نمیاد؟

بقیه بچه هایی هم که الان آن نیستید، لطفا تو حل سوالها شرکت کنید. که زودتر سوالات مشکل دارو پیدا کنیم و بفرستیم.
بچه ها بیاین و نمره هاتونو بگید دیگه....

m.g.h

New member
من از70سوال اول هرچی بلدباشمجواب میدمومیزارم..کاش هرکی هرسوالی رومیتونه جواب بده وبزار تابتونیم باهم مقایسشون کنیم

خب قراره همین کاروبکنیم لطفابحث خجالت واین جورچیزهارو بذاریم کناروبرای آینده مون جدی باشیم حتی اگه مثلا من ساده ترین سوال روهم غلط نوشتم مسخره نکنیم همدیگرو وفقط بحث کنیم تابه جواب نهایی ودرست برسیم تااگه اشتباهی توکلیدهابودبتونیم اعتراض کنیم.

fateme5

New member
منم غیر از زبان هر چی بتونم حل میکنم.

خب بچه ها من دیگه برم. همه انشاءالله موفق باشید

ایشالا خبر خوب قبولی همه ی بچه های این تاپیک...

بالا