نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد آمارزیستی اردیبهشت 94

fateme5

New member
بچه ها یه سوال: دوستم رتبه کنکور آمارریاضیش بالای400 شده. میگه روزانه نمیارم. میخواد ببینه شبانه اگه قبول شه، کدوم شهرها بهش خوابگاه میدن؟

خواهشن هر چه میدونید بگین

Mahsabani

New member
آره کنکور سنا خوبه. من بیشترین مشکلم با رگرسیون هست و بعضی تستای ناپارامتری که اصلا توی کتاب نیستو ازش سوال میاد

alohao

New member
منم خیلی روی زبان تاکید میکنم........
هر چه زودتر شروع کن و تمرین و تست زیاد حل کن تا دقت و تسلطت زیاد بشه، وقتی سر جلسه نشستی میفهمی ک جقدر اهمیت داره

jojo.ph

New member
والابه نظرم مشکلی نداره!!!!!!!!!!!!!اگه منظورش نمونه گیری باجایگذاری باشه که هست!!!واسه نااریب بودن ربطی به اندازه نمونه نداره چون درهرصورت نااریبه!!وازاونجایی که من وفاطمه ج روزدیم میگیم اعتراض بدیم شایدگرفت!!!!!!!!!!!!!!

Mahsabani

New member
بالای 400 یعنی چند؟ من میدونم پارسال رتبه 500روزانه بوشهر قبول شد

fateme5

New member
واقعا 500 روزانه قبول شد؟
بعد الان خابگاه داره یا خونه گرفته؟ دوستم مشکلش اینه که حتما خوابگاه بهش بدن.
رتبه ش450 شده

دیگه چی میدونین؟ شبانه ها شرایطشون چطوریه برای خوابگاه؟

Mahsabani

New member
مرسی از راهنماییتون امسال هم از رگرسیون بیشترین سوالو داده بودن؟؟؟

alohao

New member
والابه نظرم مشکلی نداره!!!!!!!!!!!!!اگه منظورش نمونه گیری باجایگذاری باشه که هست!!!واسه نااریب بودن ربطی به اندازه نمونه نداره چون درهرصورت نااریبه!!وازاونجایی که من وفاطمه ج روزدیم میگیم اعتراض بدیم شایدگرفت!!!!!!!!!!!!!!

تو کلید جوابش جیمه
منظورتون سواله 53یه؟؟؟

jojo.ph

New member
متاسفانه من ازوضعیت خوابگاهااطلاعی ندارم..ولی اگه میتونه بشینه سال بعدبخونه واسه زیستی..بیشتردوستای من آمارریاضی خوندن والان بیکارن منم 170 شدم ولی اگه زیستی بیارم همینومیخونم...دوستام که زیستی میخونن خیلی راضی ترن!!!!!!

Mahsabani

New member
من دوستم روزانه بوشهر قبول شد آمار زبستی اهوازم قبول شد رفت اهواز. از خابگاه بی اطلاعم

alohao

New member
منم خیلی تحقیق کردم زیستی ی چیزه دیگس
رتبه امار ریاضیم 42 شد ولی هدفم زیستیه!
با رتبه 400 500 مسلما جای تاپی نمیتمنن درس بخونن، قیدشو بزنن بهتره...البته ب نظر من

Mahsabani

New member
منم رتبم 200شده امسال اما فقط شبانه ها رو زدم آمار زیستی خیلی بهتره

mhz2

New member
در مورد درس زبان نمیشه منبع خاصی ذکر کرد. بیشتر سوالات متن اش فقط با تفسیر یک یا چند جمله قابل جواب دادنه. یعنی به بیرون نمیشه ارجاع داد.
من سوال ۸۴ رو فکر میکنم دو تا جواب درست میشه براش متصور شد. با توجه به متن. امشب توضیج خودم رو مینویسم و برای سنجش ثبت میکنم.

منتها چون سوال در مورد بیماری دیابت بوده میشه به یک کتاب طب داخلی ارجاع داد که مثلا فلان گزینه رو میشه خارج از متن داده شده و از نظر علمی درست دونست. یعنی ثابت کرد که سوال استاندارد نبوده.

jojo.ph

New member
تبریک میگم 42عالیه بیمه بهشتی رومیارید ولی گفته باشم خیلی سخت میگرن...انشالاکه زیستی هم میارید..

alohao

New member
آره 53 رومیگم..کلیدداده جیم ولی مادال روزدیم.....:sadsmiley:

البته الن ک سوالو دیدم، همون جیم درسته، چون ی قضیه داشتم که اگه جامعه نامتناهی بود، اگه یک نمونه تصادفی ساده بگیریم از جامعه، واریانس میانگین نمونه میشه واریانس تقسیم بر ان..
نمیدونم نظر شما و fateme5 محترمه
منم ی اعتراضی میفرستم برای 53 :thumbsupsmileyanim:

بالا