نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد آمارزیستی اردیبهشت 94

jojo.ph

New member
دوست خوب بگوچندتارودرست زدی وچندتارواشتباه زدی تانمرتونوبگم..

fateme5

New member
بچه ها چرا هیچ سوالی حذف نشدههههههههههههههههههههه...
چمد تا غلط داشت کهههههههههه...
تا کی این کنکور آمارزیستی باید غیر استاندارد باشه و ما بسوزیم به پااااااشششش...
ااااااااه ه ه ه ه ه...

فعلا این که اومده فقط کلید اولیه ست. باید برای سوالهایی که فکر میکنیم مشکل دارند اعتراض بدیم و بفرستیم برا سازمان سنجش. بعد اعتراض ها رو بررسی میکنن و سوالات مشکل دارو حذف میکنن و بعد کلید نهایی رو بهمون میدن.

آره چندتا سوال مشکل دار تو دفترچه بود
قراره همه بچه ها اینجا همکاری کنیم و سوالهای مشکل دارو پیدا کنیم و با هم اعتراض بدیم

jojo.ph

New member
سلام فاطمه خانم من تازه بااین انجمن آشناشدم میتونیدراهنماییم کنید..عکس جوابایی که نوشتم چطوری واسه بقیه بزارم:dadad4:

fateme5

New member
سلام. شبتون بخیر
باید عکسهاتونو فشرده کنید و بعد تو یه سایتی آپلودش کنید و لینکشو بذارید اینجا که هر کی خواست دانلودش کنه

biosta

Well-known member
بچه هاطبق کلیداولیه درصدهای من
ریاضی80
آمارواحتمال50
روش های آماری64
زبان0
رتبم چندمیشه حدودا؟؟؟؟

سلام تعداد حدود 40 تا درست زده اید
این یعنی 40*3=120
نمره ی 120 را هم می توانید با پارسال و یا دو سال قبل مقایسه کنید

biosta

Well-known member
ایشالا خیلی بالاتراز128میشی من فکرکنم کلا73تاسوال جواب داده بودم نمیدونم قراره چه اتفاقی بیفته خیلی هم دلم نمیخوادکلیدسوالات روچک کنم فقط سوالات به منظورحل کردن تشریحی میخوام چون بیکارم.واینکه به شانس هم اعتقاددارم همیشه.البته منظورم این نیست که غلط جواب بدم بعدرتبه ام خوب بشه شانسی نه اینطورنیست.شانس یعنی اینکه معلوم نیس بقیه چطورزدن یا قراره ظرفیت هاچه جوری باشه یاهمه قراره انتخاب شهرکنن یابمونن سال بعد.من منتظرجواب نهایی هستم.

شانس نمی دونم حکمت
یعنی دو نفر رتبه ی یکسان بشوند!!
اما یکی مشهد قبول بشه و دیگری همدان
اتفاقی که دو سال قبل افتاد و هر سال برای خیلی ها تکرار میشود مشابه آن .
اگر رتبه ها یکسان باشد
آنکه معدل بهتری داشت انتخاب او اول بررسی می شود.

biosta

Well-known member
سلام
روش محاسبه ی نمره ی آمارزیستی که در این جا گفتم کاملا درست است.
99 درصد هم نه
صد در صد درست است.

mhz2

New member
سلام
روش محاسبه ی نمره ی آمارزیستی که در این جا گفتم کاملا درست است.
99 درصد هم نه
صد در صد درست است.

بله درست میفرمایید روش شما درسته؛
من به وزارت بهداشت ایمیل خواهم زد و پیگیری میکنم. چون فکر میکنم توضیحاتی که در دفترچه‌ی آزمون گفتن گنگه و باعث خطا میشه.شاید در آینده این مشکل برای افراد دیگه اتفاق نیوفته.
من اگر قبل آزمون درست سوالات رو ارزشگذاری کرده بودم، نمره م خیلی بیشتر میشد.
بار هم متشکرم.

jojo.ph

New member
سلام به نظرم سوال 43و45کلیدارواشتباه دادن!!طبق رگرسیون مونتگمری اماره تی برای بنفرونی که درصفحه 69کتاب اومده میشه تی الفا چهارم وان منهای پی....وسوال45درصفحه165همین کتاب اومده کشف وتصحیح واریانس ازاهمیت برخورداراست.اگراین مشکل برطرف نشودبرآوردگرهای حداقل مربعات هنوزنااریب باقی خواهندماند..پس گزینه دال اشتباه وگزینه جیم درسته..نظرشماچیه؟اگه رگرسیون لاری روداریدمیشه شمام چک کنید ممنون..
سوال 41 هم صورت سوال اشتباهه به جای انحراف معیاربایدمینوشت واریانس تاگزینه دال جواب سوال بشه..

آخرین ویرایش:

Mahsabani

New member
salam bebakhshid tu in mogheiat in soalo miporsam man mikham vase sale dge konkur bedam mikhasam bebinam shoma chi khundid konkur emsal az che mabhasi bishtar soal dade shode bud??

Mahsabani

New member
age eshtebah nakonam ye nafar zabanesho taghriban 98% darsad zade bud mishe bege chi khunde o az key shoru karde ???

jojo.ph

New member
چراکسی اینجانیست!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:65d6a5d6s:وزارت بهداشت گزینه بررسی سوالات روفعال کرده وقت زیادی نداریم..چی شدکسی نیست که کلدهاشک داشته باشه بررسی شون کرده باشه؟؟؟

fateme5

New member
منم تازه دفترچه به دستم رسیده. دیگه دارم شرو میکنم.
لینک بررسی فعال شده؟ نگفتن تا کی وقت داریم؟

بالا