نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

saeeeeeede

New member
من که طاقت نیوردم نیام....
این رتبه هاشونه....
نمره خامشون رو هم داری؟؟؟؟؟
من به 4-5تا رتبه 30-50 زنگ زدم یدونشون نه درصداشو گفت نه نمره خامشونو ....والا من 4سال پیش کنکور سراسری دادم درصدام و رتبمو خو یادمه...خوبه اینا 10ماه پیش نتایج اعلام شده....:sad:

میانگین زنجان حدود 52 بوده تا 55

mmdreza.psy

New member
میانگین زنجان حدود 52 بوده تا 55

چه خوب...میانگین منم 52 بوده.... اگه بتونی نمره خام حتی یه نفرشونو پیدا کنی یک دنیا ممنونت میشم....دو هفته است دنبال نمره خامم.....
بهم بگی لطف بزرگی در حقم کردی....استرسم خیلی کم میشه...

saeeeeeede

New member
چه خوب...میانگین منم 52 بوده.... اگه بتونی نمره خام حتی یه نفرشونو پیدا کنی یک دنیا ممنونت میشم....دو هفته است دنبال نمره خامم.....
بهم بگی لطف بزرگی در حقم کردی....استرسم خیلی کم میشه...

نمره خام با میانگین هیچ فرقی نداره، اگر ارزیابی در نمره خام ارزش کمتری داره در میانگین هم ارزش کمتری داره نسبت ب زبان... پس درواقع هیچ فرقی نداره، کسی ک میانگینش بالاتره نمره خامش هم بیشتره

فهیمه 1

New member
سلام وخداقوت به تمامی دوستانی که کنکورو پشت سر گذاشتن و منتظر نتایج هستن,ان شاالله که همگی قبولید بشید و بهترین نتیجه رو بگیرید.
دوستای عزیز شاید درخواست من در این قسمت درست نباشه چون موضوع بحثهاتون حول وحوش چیز دیگست,
امکانش هست از تجربیاتتون درباره کنکور بگید??
مثلا درباره زبان و امار که چی خوندین,کدوم منابع بهتره و تو اولویت هست?
اگه واسه ازمون دادن ای شرکت کردین که راضی بود? یا کلاسی ثبت نام کردین که کمک کننده بوده..
در هرصورت ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
در پناه حق.

mmdreza.psy

New member
نمره خام با میانگین هیچ فرقی نداره، اگر ارزیابی در نمره خام ارزش کمتری داره در میانگین هم ارزش کمتری داره نسبت ب زبان... پس درواقع هیچ فرقی نداره، کسی ک میانگینش بالاتره نمره خامش هم بیشتره

این در صورتیه که میانگین وزنی بگیری..
وگرنه جمع همه 9 درس و تقسیم به 9 که یعنی هر درسی برابره.....

saeeeeeede

New member
این در صورتیه که میانگین وزنی بگیری..
وگرنه جمع همه 9 درس و تقسیم به 9 که یعنی هر درسی برابره.....

اون 9درس قبل جمع شدن در ضریب های خودشون ضرب میشن ک درس های با ضریب بالا نمره بالاتری میارن از درسهای ضریب پایین و بعد جمع میشن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا