من چی کار کنم که درس بخونم...اصن دست و دلم به درس نمیره :((((((((((((

marsian

New member
منم اولش اینجوری بودم خیلی سعی کردم تا اصلاح بشم :whistle: انگیزتو قوی کن ، تا موقعی که از درس خوندن لذت نبری نمیتونی دووم بیاری.

آخرین ویرایش:

mehrshad.namdar

New member
والا منم اینجوری شدم ی مقدارش طبیعیه. ی زمانی این رو خوندم: دکتر شریعتی گفته بود تو ی سفره کثیف اگه بهترین غذا رو هم بزاری نمیتونی از خوردنش لذت ببری( به خودم میگم این نکته رو) اگر دل همون سفره باشه و درس همون غذای لذیذ میشه با ی سفره تمیزتر از غذا لذت برد اگر خود غذا مشکلی نداشته باشه البته این رو اول و اخر برای خودم گفتم که یادم بمونه.

mehrshad.namdar

New member
پس به نظر من یا سفره مشکل داره یا غذا....
و اما در مورد غذا...1. اگر غذا رو دوست نداشته باشید نمی تونید زیاد بخورید... پس علاقه خیلی مهمه 2. اگر غذا رو دوست ندارید ولی اگاهی دارید که غذا سالم هست و براتون مفیده میتونید بیشتر از قبل بخورید...پس نسبت به اینده درس خوندن خودتون مطلع بشید .3 حالا اگر میبینید خوردن این غذا مفید نیست کنارش بزارید و ی غذایی که دوست دارید رو انتخاب کنید و ادامه بدید....اینجوری ممکنه زمان صرف پختن غذای جدید کنید و سختی گرسنگی رو تحمل کنید ولی از خوردن غذای جدید به مراتب بیشتر لذت میبرید....
حالا اگر سفره مشکل داره ی سفره تمیز جایگرین کنید.... غذا تو سفره تمیز دلچسب تره :ad54ad
:

مجید دیجی

مدیر بخش
کمتر نت بیا ...
بیشتر تفریح کن ...
برا خودت وقت بذار ...
ساعت مطالعت رو یاداشت کن ... ( خیلی مهم هست )
ورزش کن ( کوه ، استخر ، فعالیت شدید بدنی کن )
قرآن خوندن خیلی انرژی مثبت هست ...
اگه میتونی مسافرت برو ..
به دیدن اقوامی که خیلی وقته ندیدیشون برو ...
موفق باشید

mexin

Well-known member
کمکم کنییییییییییییین

هیچی دیگه ... از فردا به مامانت میگی میخوام خونه تکونی رو شروع کنم و اولین خونواده ای باشین که خونه تکونی رو تموم کرده و به استقبال نورز خواهی رفت ...بعله ...:whistle:

mexin

Well-known member
کمتر نت بیا ...
بیشتر تفریح کن ...
برا خودت وقت بذار ...
اگه میتونی مسافرت برو ..
موفق باشید

خوشم میاد مدیریت مجید برنامه تفریحی رو براش چیده بجا برنامه درسی .. با این برنامه که براش چیدی 10 دقیقه تو 24 ساعت میتونه درس بحونه ...خخخخ

hebe.nurse

New member
کمتر نت بیا ...
بیشتر تفریح کن ...
برا خودت وقت بذار ...
اگه میتونی مسافرت برو ..
موفق باشید

:25r30wi: گف میخواد درس بخونه اقا مجید نه اینکه فرصت تفریح نداره. الان دوماه مونده به کنکور وقته مسافرته اخه؟؟ بره دیدن اقوام درساش خونده میشن؟ برا خودش وقت بذاره؟؟ خخخخخخ عاااااالی بود :دی

diseases

Well-known member
منم سال گذشته همین موقع بود شروع کردم

برنامه ریزی ... یه برنامه درسی بنویسین و سعی کنین اجراش کنین ... برای چند روز اول حجمش رو کمتر بگیرید تا خسته نشین ...

در ضمن اوایلش خسته کنندس ولی نباید جا بزنی ... سعی کن برنامه رو با درسی شروع کنی که برات راحت تر و ملموس تره .

اگه هدفتون از قبولی هم مشخص باشه که خیلی عالیه . باعث میشه بیشتر براش تلاش کنین .

شعار نبود . تجربه سال گذشته من بود تو امتحان ارشد ...

برقرار باشید و سبز ...

مجید دیجی

مدیر بخش
:25r30wi: گف میخواد درس بخونه اقا مجید نه اینکه فرصت تفریح نداره. الان دوماه مونده به کنکور وقته مسافرته اخه؟؟ بره دیدن اقوام درساش خونده میشن؟ برا خودش وقت بذاره؟؟ خخخخخخ عاااااالی بود :دی

خوشم میاد مدیریت مجید برنامه تفریحی رو براش چیده بجا برنامه
درسی .. با این برنامه که براش چیدی 10 دقیقه تو 24 ساعت میتونه درس بحونه ...خخخخ

اول که نمیدونم چرا بعضیا علاقه خاصی به اسپم دادن دارن ... اگه راس میگید بجای مسخره کردن دیگران که این روزا حسابی باب شده تو انجمن دو تا راه حل بهتر بدیدن بقیه استفاده کنن مثل diseases ... ( البته میدونم شوخی کرید ... منم شوخی کردم )

دوم : قرآن خوندن اگه روزی یه جزء هم بخونی میشه یه ساعت ... که اونم میشه بین زمان های استراحت و بعد از نماز تقسیم کرد ...

سوم : یه تور مسافرتی مثلا چن روز میشه ؟؟؟ 3 روز ؟ در عوض به اندازه 60 روز انرژی مثبت میگیری ...

چهارم شخصا هیچ وقت دوست ندارم زندگیم رو توی یه بعد خلاصه نمی کنم ... فقط درس و درس و درس ؟؟؟... آدم باید کوه بره مثلا یه صبح جمعه وقتی رفت کوه همونجا میتونه کلمات زبان رو هم مرور کنه ...

استخر رفتن میشه 3 ساعت ( من آدم دیدم که میومد تو استخر دانشگاه شیراز با دوستاش چرخه های بیوشیمیایی رو مرور می کرد ) ... دید بازدید میشه دو ساعت ...

در ضمن کسی مجبور نیست همه ی این کارا رو با هم انجام بده هفته ای یکی از کارها رو انجام بده . یه هفته برو استخر ، هفته بعد با دوستات برو سالن ورزش ، هفته بعدش برو دید و بازدید ، هفته بعدش برو کوه و...

در ضمن من این ها رو بر اساس تجربیات شخصیم نوشتم ( قبلا مشاور تحصیلی بودم )...و چون خودم آدم اکتیوی هستم یه جا نشستن افسردم میکنه ... به نظرم کمتر کسی هم بتونه بشینه و یه سره فقط درس بخونه ( آدم روانی میشه خو :smiliess (2):... ) ، حتی ضریب عملکردش میاد پایین ...
در آخر همه این ها پیشنهاد هست نه اجبار ...

goo

New member
:78::78::78:

لطفا از موضوع بحث خارج نشین، پست های اسپم پاک میشن.

pashmak

New member
آز درسهایی که مسلط تر هستی شروع کن
کنکور آزمایشی بنظر خوبه
اگه میتونی بعضی وقت ها برو کتابخونه

بالا