منابع تغذیه

mohadese0

New member
سلام به همه.... اگه کسی کتاب تغذیه کراوس ترجمه فرزاد شیدفر رو داشته باشه، برای کامل خوندن تغذیه چه کتاب های دیگه ای رو باید بخونه؟ ممنون

flor

New member
سلام.تغدیه جزوه بخون نه کتاب.جزوه دکتر طریقت خوبه.ولی من جزوه فرهنگ گستر نخبگان میخونم.
بیوشیمی پروین پاسالار
فیزیو خلاصه گایتون دکتر قاسمی

varia

Well-known member
عزيزم به نظر من همون كراوس رو بخون بعد برو سراغ جزوه. جزوه ها در كل بعد خوندن يك كتاب(تغذيه: كراوس،مدرن،هيومن) مفيدن. جزوه هم والا جزوه دكتر طريقت رو خيلي ها قبول دارن ولي به نظر من!!!!

siavash

New member
سلام به همه.... اگه کسی کتاب تغذیه کراوس ترجمه فرزاد شیدفر رو داشته باشه، برای کامل خوندن تغذیه چه کتاب های دیگه ای رو باید بخونه؟ ممنون[/QUOTE
سلام دوست عزیز.اگه میخوای کتاب بخونی باید چند تا کتاب بگیری چون هیچ کتاب جامعی برای درس تغذیه نیست.جزوه هم همینطوره بعنوان مثال ستا تغذیه کاربردیش خوبه ولیدوران نداره یا رژیمش واقعا خلاصه است یا همه فصلها رو نداره.
در مورد خوندن رفرنس دوست عزیزم خودت یه تست کن بعنوان مثال فصل انرژی رو از تکست کراوس بخون ببین چقدر طول میکشه و بعد فصل انرژی رو از بعنوان مثال از کتاب دکتر شیدفر که داری بخون ببین چند درصد مطالب رو متوجه شدی.
من بعنوان یه دوست برخلاف خیلی از دوستان خوندن تکست رو برای بار اول پیشنهاد نمیکنم.
چون ما یه زمان مشخص تا کنکور داریم و حجم مطالبم زیاده بهترین راه برای موفقیت اینه که تا جایی که ممکنه تمرکز رو مطالب مهم باشه.
من جزوه دکتر طریقت رو قبول دارم شاید برای منی که رشته ام تغذیه است یه چیزاییش تکراری باشه اما برای دوستانی که از رشته های دیگه شرکت میکنن بنظر من بازم میگم بنظرمن عالیه.

mohadese0

New member
سلام. از همه دوستان تشکر میکنم.... 1 سوال دیگه هم دارم... تا حالا چند بار خواستم کراوس رو دانلود کنم ولی نشده... تا 20% میره و بعدش خطا میده و قطع میشه... نمیدونم چیکار کنم؟

siavash

New member
سلام. از همه دوستان تشکر میکنم.... 1 سوال دیگه هم دارم... تا حالا چند بار خواستم کراوس رو دانلود کنم ولی نشده... تا 20% میره و بعدش خطا میده و قطع میشه... نمیدونم چیکار کنم؟

کدوم شهری؟ دانشگاههای علوم پزشکی اکثرا دارن.

mohadese0

New member
من مشهد هستم و خیلی وقته درسم تموم شده....اصلا مشهد رشته تغذیه نداره به خاطر همین من توی کنکور رشته صنایع غذایی زدم. حالا بازم امتحان میکنم.ممنون

بالا