منابع آزمون ارشد بیوتکنولوژی پزشکی (وزارت بهداشت)

Mohammad gh

New member
تراکم سوالات امسال از دو فصل لودیش که کسی فکرشم نمیکرد باعث شد به این نتیحه برسیم که اولا طراحان اصلا قابل پیش بینی نیستن و دوما باید به تمام فصول لودیش بها داده بشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 226

hamoon

New member
منابع دیگه مشخصه / سلولی لودیش / زبان هم لزگی و تافل مخصوصا لغات سال پیش / باکتری هم هنوز مشخص نیست دوستان باید نظر بدهند/ بیوشیمی هم ضروریات یا کتاب دکتر احسانی

- - - Updated - - -

بچه ها کتاب 2e بعلاوه بهادر بخونم باکتری 60 70 میشه زد؟؟؟؟؟؟؟

فقط برای زبان 504 رو هم لحاظ کنید که خیلی تاثیرگذاره

carbon

New member
بچه ها من جاوتز+مورای برا میکروب دارم+ ای. کیو .بی اینا کافیه بخونم یا کتاب یا ج..ز.و.ه پیشنهادیم دارین بگین ممنونم.

marynas

New member
بچه ها من جاوتز+مورای برا میکروب دارم+ ای. کیو .بی اینا کافیه بخونم یا کتاب یا ج..ز.و.ه پیشنهادیم دارین بگین ممنونم.
من ب شخصه چون میکروب ی واحده از رو رفرنس نمیخونم و کتاب بهادرو گرفتم باتوجه ب اون چیزی ک کساییکه قبول شدن گفتن،اگه خوب بخونیمش میشه تو کنکور درصد خوبی آورد

leila89

New member

دوستان برای باکتری کتاب آی . کیو. بی اصلا خوب نیست . من ک.ل.ا.س می رفتم و بچه های باکتری از کلید این کتاب اشکالات خیلی زیادی پیدا کرده بودند

آخرین ویرایش:

leila89

New member
دوستان به نظر من برای درس سلولی مولکولی از کتاب دکتر محمدنژاد استفاده کنید که همون ج،ز،و،ه اش می باشد و 25ت هم بیشتر نیس. اگر بهتر از اون میخواید ج،ز،و،ه دکتر اقدم هم هست که اون رو باید از خ،ل،ی،ل،ی تهیه کنید 180ت و برای تست هم کتاب زیست سلولی و مولکولی انتشا،رات کتابخانه فرهنگ که دارای پاسخنامه تشریحی هست عالیه
برای درس بیوشیمی هم فقط ج،ز،و،ه جعفر،نژاد رو پیشنهاد میکنم عالیه و برای تست هم گنیجه سوالاتش که اون هم برای انتشارات کتابخانه،ف،رهنگه و دارای پاسخ تشریحی
برای باکتری هم فقط کتاب تست انتشارات فرهنگ که علاوه بر تست خلاصه درس هم داره
زبان هم یکی از این کتابها رو بگیرید یا لز،گی و یا زبان ارشد انتش،ارات مع،ین
درضمن اصلا کتاب های برای کنکور رو برای هیچ درسی پیشنهاد نمیکنم چون پر از غلط علمی و املاییه و حسابی گیجتون میکنه
تمام این صحبت طبق تجربه ام از خوندن این کتاب ها بوده ������

من با اکثر نظرات دوستمون موافقم دکتر اقدم واقعا عالیه البته اگه بتونید کلاسش رو هم برید خیلی عالی تر می شه من با ایشون امسال سلولی 70 زدم که می تونستم 80 هم حتی بزنم... ایشون کتاب تست مولکولی با پاسخ تشریحی هم نوشتن که خیلی خوبه
کتاب های برای کنکور برای درصد بالا به هیچ وجه کافی نیستند حتی در کنار کتاب های دیگر چون با این کتاب ها بیش از حد خلاصه اند و بسیاری از نکات را ندارند و برای هر درس وقتی یک کافی و کامل داشته باشید دیگه نیازی به این کتاب ها نخواهد بود

v.abbasi

New member
سلام,
چندتا سوال برام پيش اومد, ممنون ميشم کمکم کنيد, براى بيوشيمى به نظرتون هارپر کمکى ميکنه? ىاهمون لنينجر بايه کتاب تاليفى کفايت ميکنه??
براى ميکروب هم جاوتز وموراى کافيه? ياکتاب دکتربهادر هم بهش اضافه کنم? ازکجابايد تهيه بشه,?

Taraa

Well-known member
سلام
درمورد هارپر نظری ندارم .. دوستایی که اطلاع دارن بیان بگن

ولی کتاب دکتر بهادر زیرمجموعه مورای هست .. یکیش کافیه .. ینی جاوتز بعلاوه یکی از اون دوتا (بهادر یا مورای)

v.abbasi

New member
سلام
درمورد هارپر نظری ندارم .. دوستایی که اطلاع دارن بیان بگن

ولی کتاب دکتر بهادر زیرمجموعه مورای هست .. یکیش کافیه .. ینی جاوتز بعلاوه یکی از اون دوتا (بهادر یا مورای)
ممنوونم ازتون, [emoji4]
موفق باشيد!

forootan

New member
سلام.همه خسته نباشید.
میشه راهنماییم کنید بیوشیمی دکتر احسانی رو کامل بخونم؟

- - - Updated - - -

سلام.همه خسته نباشید.
میشه راهنماییم کنید بیوشیمی دکتر احسانی رو کامل بخونم؟

forootan

New member
سلام.لطفا هرکی تاپیکم رو می بینه پاسخ بده.
من برای میکروب هم جاوتزچاپ87 دارم وهم مورای سال 92.سوالم اینه که کدوم رو بخونم بهتره؟

جاوتز شامل بخش میکروب شناسی تشخیصی وبالینی ،بخش مقدمه میکروبیولوژی وبخش باکتری شناسی پزشکی داره .اگه پیشنهادتون جاوتز است این سه بخش رو بخونم؟

آخرین ویرایش:

love virology

New member
من برای میکروب هم جاوتزچاپ87 دارم وهم مورای سال 92.سوالم اینه که کدوم رو بخونم بهتره؟

جاوتز شامل بخش میکروب شناسی تشخیصی وبالینی ،بخش مقدمه میکروبیولوژی وبخش باکتری شناسی پزشکی داره .اگه پیشنهادتون جاوتز است این سه بخش رو بخونم؟

درود دوست گرامی سوالات 93 و 94 عمدتا از جاوتز مخصوصا 2013 چون در بخش انتی بیوتیک و ریزه کاری های عوض شده / بهتره نخست جاووتز خوب خوب بخونید اگر وقت داشتید مورای نگاه بهش بندازید جاووتز بعلاوه تست های 20ساله تا حدود 70 الی80 جواب میده/ جاووتز همه فصولشو بخونید بخش تشخیصی مثلا محیط کشت ها و روش رنگ امیزی نگاه کنید

- - - Updated - - -

درود دوست گرامی سوالات 93 و 94 عمدتا از جاوتز مخصوصا 2013 چون در بخش انتی بیوتیک و ریزه کاری های عوض شده / بهتره نخست جاووتز خوب خوب بخونید اگر وقت داشتید مورای نگاه بهش بندازید جاووتز بعلاوه تست های 20ساله تا حدود 70 الی80 جواب میده/ جاووتز همه فصولشو بخونید بخش تشخیصی مثلا محیط کشت ها و روش رنگ امیزی نگاه کنید

بالا