منابع آزمون ارشد بیوتکنولوژی پزشکی (وزارت بهداشت)

biotechnologist

New member
سلام. بچه ها من کتاب لودیش 2007 دارم، بنظرتون جدیدشو بخرم و چ ترجمه ای؟ لطفا کمکم کنید ممنونم

واسه آزمون امسال که لودیش خوندن دیره، ولی اگه واسه سال بعد می خواید حتما جدیدشو بگیرید. ترجمه های جدید رو ندیدم ولی لودیش خودم ترجمه دکتر بهادر، خوبه.

hanas68

New member
ممنونم، ایشالا برا سال بعد میخوام.بیوشیمی لنینجر خوبه، نه؟

biotechnologist

New member
ممنونم، ایشالا برا سال بعد میخوام.بیوشیمی لنینجر خوبه، نه؟
رفرنسی که معرفی شده چیه؟ هارپر، لنینجر، استرایر؟ هر کدوم رفرنسه از الان اونو بخونید. این کتابها تو جزئیات با هم تفاوت دارن. مثلا هارپر خیلی ریز شده و کامل تره ولی لنینجر مطالب رو به زبان ساده تری توضیح داده. موفق باشید

hanas68

New member
دوستان چرا کم رنگ شدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ ایشالا هیشکی خواب نباشو درس بخونین...عامین

hanas68

New member
بچه ااااااااااااااااااااااااا لطفا بگید وزارت بهداشت رفرنس بیوشیمیو چیا اعلام کرده؟

A2biotech

New member
نه دیگه، نگران نباش. باکتری شناسی یعنی باکتری شناسی، ویروس و انگل نمیاد

سلام...آخه منبع رو میکروبیولوژی معرفی کرده نه باکتری شناسی...
الان یک سوال:آیا میکروبیولوژی شامل قاچ شناسی و انگل شناسی و ویروس هم میشود؟؟
تورو خدا جواب بدید نگرانم...

Aysel

New member
بله میکروبیولوژی اعلام کرده ولی قارچ و انگل و ویروس نمیاد
نگران نباشید

biotechnologist

New member
سلام...آخه منبع رو میکروبیولوژی معرفی کرده نه باکتری شناسی...
الان یک سوال:آیا میکروبیولوژی شامل قاچ شناسی و انگل شناسی و ویروس هم میشود؟؟
تورو خدا جواب بدید نگرانم...
ویروس و انگل و قارچ نمیااااااااااااااااااااااااااااد.:sdasdasd:

Mohammad gh

New member
بچه ها کتاب تستی نمیشناسید که مطابق سرفصل های لودیش یا فقط برای لودیش باشه
مخصوصا که الان منبع سلولی فقط لودیش شده درصورتی که در کتب تست دیگه از منابعی مثل صالحی یا البرتس هم سوال اومده

واقعا این سوال واجبه

stem_cell

New member
بچه ها کتاب تستی نمیشناسید که مطابق سرفصل های لودیش یا فقط برای لودیش باشه
مخصوصا که الان منبع سلولی فقط لودیش شده درصورتی که در کتب تست دیگه از منابعی مثل صالحی یا البرتس هم سوال اومده

واقعا این سوال واجبه

همچین کتاب تستی وجود نداره چارش فقط خوندن کتاب لودیش 2013 و نکته برداریه

Mohammad gh

New member
درود divine avenger مگه قبول نشدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ / فعلا 2تا کتاب بیشتر سلولی ندیدیم طبقه بندی / و سلولی تست دکتر عبادی انتشارات کتابخانه فرهنگ/ یک کتاب هست موسی بهری میخاد چاپ کنه 1000 آزمون سلولی براساس لودیش نمیدونم چاپ شده یا نه/ شاد باشید

اوووه من تازه سال بعد امتحان میدم
فعلا فقط میخوام منابعو با دقت جمع کنم

مرسی پس اون کتاب موسی بهری باید جالب باشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sara77

New member
من ضروریات رضا محمدی رو شنیدم که میگن عالیه
البته چون واسه ما ضریب 1 هس بیو چون کتای حجیمی میشه نگرفتمش ولی اکثرا راضی بودن

milad.f67

New member
سلام كتاب نور محمدي كامل هست ولي سنگين هست كسي كه هيچي بيوشيمي نميدونه بهتر كتاب احساني رو بخونه بعد ضروريات رو

carbon

New member
سلام بچه ها واسه بیوشیمی اول احسانی بعد گنجینه سوالات با پاسخ تشریحیه به نظرم تا 70-80 راحت ساپورت میکنه--چون وقت هست واسه سلولی مولکولی حتما لودیش بخونید بعد میکروبم میتونید مورای با جواتز یا جواتز با کتاب تالیفی دکتر بهادر بخونید ...کتاب تالیفی بهادر خیلی شبیه مورای هستش و واسه زبانم من 504 بعد تافل بعد زبان عمومی رضا زاده آخرشم لزگی...اینا گلچین بهترین منابعن .

aseman1322

New member
ممنون از همه دوسان که جواب دادن.
یه کتابی هست به اسم 2e بیوشیمی انتشارات خسروی، کسی میدونه کتاب خوبیه یا نه؟ کسی مطالعه کرده
من شنیدم میگفتن این کتاب از کتاب دکتر احسانی خیلی بهتره واسه وزارت بهداشت
کتاب احسانی رو بیشتر واسه علوم توصیه میکنن

سلام بچه ها من بیوشیمی دکترجعفرنژادو خوندم.بعدشم کتاب تست گنجینه روهمراه با پاسخنامه خوندم. وااااقعا قشنگ و روونیه. امسالم 70% زدم.راضی بودم ازش.جون خودم قبلش واقعابیوشیمی بلدنبودم.

milad.f67

New member
سلام بچه ها من بیوشیمی دکترجعفرنژادو خوندم.بعدشم کتاب تست گنجینه روهمراه با پاسخنامه خوندم. وااااقعا قشنگ و روونیه. امسالم 70% زدم.راضی بودم ازش.جون خودم قبلش واقعابیوشیمی بلدنبودم.
كدوم كتاب دكترجعفرن‍‍ژاد اسم كتابش چي هست؟ ماله كدوم انتشارات؟منظورت همون گنجينه هست

بالا