مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 1

sahar.z69

New member
:33:گرامر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام، بله گرامر
در زبان انگلیسی انواع مختلف زمان ها را داریم،زمان حال ساده،گذشته ساده،حال ساده استمراری،گذشته ساده استمراری،ماضی نقلی،بعید،آینده کامل استمراری،...که یادگیری آن در ترجمه اهمیت زیادی داره،تا وقتی شما نتونی زمان ها را درست تشخیص بدی،ترجمه درستی هم نمیتونی داشته باشی،یا خیلی افعال به صورت مجهول در آمده اند، که صورت مجهول افعال گمراه کنندس،که فقط با تسلط بر گرامر که میتونید تشخیص بدید و ترجمه درستی داشته باشید،شاید شما دایره لغاتتون خیلی بالا باشه،و معنی تک تک لغات یه متن را بدونید،اما اگه به ساختار جملات امری و مجهول آشنا نباشی،نمی توانی آن را به فارسی ترجمه کنی
موفق باشید

- - - Updated - - -

زینبی

New member
slm zeynab jan,khobi?bara selloli chi bekhonam khobe?sar 2rahi mondam....

سلام. ممنونم. والا تقریبا سلولی برای همه یک دو راهی هستش.
نظر خود من که لودیش میخونم اینه که اگه فرصت دارین لودیش رو شروع کنین و در کنارش تست هم بزنین که دستتون بیاد چطوری بخوید و کجا تاکید کنید.
بعضی بچه ها هم هایی رو معرفی کردن که من اطلاعی ندارم ولی دارن اونها رو میخونن. نظرها متفاوته ولی شما اگه در کنار خودندن تست هم بزنید متوجه می شید مطالبی که میخونید تا چه حد پوشش میده.
موفق باشی دوست خوبم

- - - Updated - - -

اون قسمت که حذف شده ج ز وه هایی هستش.

- - - Updated - - -

بچه ها وزارت علوم هم افتاده اردیبهشت اینطوری خیلی عالی شد. آخ جون!

زینبی

New member
عاقا دیگه!:dadad4:
من خیلی عقبم .راستش اصن درست و حسابی شروع نکردم هنوز.خونمون همش یا در حال بنائیه یا میخاد مهمون بیاد!:sdasdasd:
منم دلسرد شدم.گذاشتم درسارو مهر ماه شروع کنم.البته اونموقع طرحمم شروع میشه، باید تا 2 بعداز ظهرهم سرکار باشم:13:

نظر بنده حقیر اینه که اگه هر روز چند صفحه هم بخونید که کاملا قع ارتباط نکرده باشید خیلی خوبه. بعدشم اگه مدیریت زمان خوبی داشته باشید از مهرم جدی شروع کنید میشه. فرصت هست. ناامید نباشید:p

.Nazanin

New member
دوستان هر روز گزارش مطالعه رو بگيد حتی اگر کم خونده باشيد اينطوری مجبور می شيد بخونيد

Hobbit

New member
سلام، بله گرامر
در زبان انگلیسی انواع مختلف زمان ها را داریم،زمان حال ساده،گذشته ساده،حال ساده استمراری،گذشته ساده استمراری،ماضی نقلی،بعید،آینده کامل استمراری،...که یادگیری آن در ترجمه اهمیت زیادی داره،تا وقتی شما نتونی زمان ها را درست تشخیص بدی،ترجمه درستی هم نمیتونی داشته باشی،یا خیلی افعال به صورت مجهول در آمده اند، که صورت مجهول افعال گمراه کنندس،که فقط با تسلط بر گرامر که میتونید تشخیص بدید و ترجمه درستی داشته باشید،شاید شما دایره لغاتتون خیلی بالا باشه،و معنی تک تک لغات یه متن را بدونید،اما اگه به ساختار جملات امری و مجهول آشنا نباشی،نمی توانی آن را به فارسی ترجمه کنی
موفق باشید

- - - Updated - - -
بله شما درست میگی.اما فک کنم کنکور زبانی ک سوالاتش بر مبنای گرامر باشه بیشتر واس علوم بیاد نه بهداشت.من شنیده بودم لغتو و متن واس بهداشت کافیه:21:

Hobbit

New member
نظر بنده حقیر اینه که اگه هر روز چند صفحه هم بخونید که کاملا قع ارتباط نکرده باشید خیلی خوبه. بعدشم اگه مدیریت زمان خوبی داشته باشید از مهرم جدی شروع کنید میشه. فرصت هست. ناامید نباشید:p

ممنونم از راهنماییت دوستم.ایشاله همین کارو میکنم:smilies-azardl (181

marynas

New member
دیروز و امروز 0ساعت :dadad4:
وای فای مفت پیدا کردم اومدم گزارش نخوندن دادم

.Nazanin

New member
من امروز 4ساعت سلولی و 3ساعت بيوشيمی می خوام برم زبان بخونم...

melinaa

New member
بچه ها کسی برای درس میکروب رشته بیوتکنولوژی کتاب برای کنکور میکروب رو خیلی خوب بخون چقد میتونه بزنه؟؟؟میتونه خوب بزنه درصد میکروبشو یا نه؟؟؟؟؟؟؟

Fatimaaa

New member
عاقا دیگه!:dadad4:
من خیلی عقبم .راستش اصن درست و حسابی شروع نکردم هنوز.خونمون همش یا در حال بنائیه یا میخاد مهمون بیاد!:sdasdasd:
منم دلسرد شدم.گذاشتم درسارو مهر ماه شروع کنم.البته اونموقع طرحمم شروع میشه، باید تا 2 بعداز ظهرهم سرکار باشم:13:

نه نا امید نیم 2 3 ساعتم بخونین از هیچی بهتره

sepide.s

New member
بچه ها کسی برای درس میکروب رشته بیوتکنولوژی کتاب برای کنکور میکروب رو خیلی خوب بخون چقد میتونه بزنه؟؟؟میتونه خوب بزنه درصد میکروبشو یا نه؟؟؟؟؟؟؟

سلام.به نظر من فلش کارت میکروبیولوژی دکترجبارزاده انتشارات نوپردازان خیلی خیلی بهتر و کاملتره.

melinaa

New member
سلام.به نظر من فلش کارت میکروبیولوژی دکترجبارزاده انتشارات نوپردازان خیلی خیلی بهتر و کاملتره.

سپیده جان یعنی کتاب برای کنکور جوابگوش نیست؟؟؟تا چه حد میتونم بزنم عزیزم؟؟؟
این کتاب برای کنکور برای رشته ژنتیک وزارت علوم هم جوابگو نیست؟؟؟

sepide.s

New member

سپیده جان یعنی کتاب برای کنکور جوابگوش نیست؟؟؟تا چه حد میتونم بزنم عزیزم؟؟؟
این کتاب برای کنکور برای رشته ژنتیک وزارت علوم هم جوابگو نیست؟؟؟

عزیزم من هم این کتابو داشتم هم فلش کارتشو .واقعا فلش کارته خیلی عالی تر و کاملتر ازکتابش بود.نمیگم کتابه بد هست.ولی اصلا قابل مقایسه بااین فلش کارت نیست.من بااین فلش که کامل هم نرسیدم بخونمش میکروب علوم رو نزدیک 60 درصد زدم.مخصوصا اینکه فلش فصلایی رو داره مث میکروب محیط و خاک و غذایی و صنعتی و قارچ که تو اون کتابچه این فصلا رو نداره.انتشارات نوپردازان تهران(آقای نجفی) این فلشارو داره من رفتم کتابفروشی شهرخودمون سفارش دادم .با پست پیشتاز از تهران واسم آوردش.شماره تلفن انتشاراتشم داشتم تهران.خواستین تا بفرستم واستون.البته یه چیز دیگه هم بگم من این فلشو واسه کنکور علوم خوندم.نمیدونم واسه وزارت بهداشت چجور باشه.فلش کارته خلاصه ی میکروب جاوتز هست.ببینین منبع وزارت بهداشت همین جاوتز هست یا نه.اگه باشه خوبه.

آخرین ویرایش:

melinaa

New member
یعنی الان من واسه میکروب بجای خوندن کتاب برای کنکور سبز رنگ فلش کارتشو بخونم عزیزم؟؟؟؟خب مگه فلش کارتش همون خود کتاب نیس؟؟؟فقط یکم بیشتره واون فصلا رو داره دیگه؟؟؟

alireza-ja

New member
عزیزم من هم این کتابو داشتم هم فلش کارتشو .واقعا فلش کارته خیلی عالی تر و کاملتر ازکتابش بود.نمیگم کتابه بد هست.ولی اصلا قابل مقایسه بااین فلش کارت نیست.من بااین فلش که کامل هم نرسیدم بخونمش میکروب علوم رو نزدیک 60 درصد زدم.مخصوصا اینکه فلش فصلایی رو داره مث میکروب محیط و خاک و غذایی و صنعتی و قارچ که تو اون کتابچه این فصلا رو نداره.انتشارات نوپردازان تهران(آقای نجفی) این فلشارو داره من رفتم کتابفروشی شهرخودمون سفارش دادم .با پست پیشتاز از تهران واسم آوردش.شماره تلفن انتشاراتشم داشتم تهران.خواستین تا بفرستم واستون.البته یه چیز دیگه هم بگم من این فلشو واسه کنکور علوم خوندم.نمیدونم واسه وزارت بهداشت چجور باشه.فلش کارته خلاصه ی میکروب جاوتز هست.ببینین منبع وزارت بهداشت همین جاوتز هست یا نه.اگه باشه خوبه.

من هم این فلش کارتا رو کاملا توصیه میکنم واقعا کامل و بدردبخور هستش . یعنی خود خود کنکوره. نمیشه از یه برگش هم بگذری.

بیوشیمیش هم عاااااالیه

آخرین ویرایش:

melinaa

New member
من هم این فلش کارتا رو کاملا توصیه میکنم واقعا کامل و بدردبخور هستش . یعنی خود خود کنکوره. نمیشه از یه برگش هم بگذری.

پس بگیرمش دیگه همونا رو بخونم...بعد داداش جان برای بهداشت و علوم هردوتاش میشه دیگه اره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

alireza-ja

New member
پس بگیرمش دیگه همونا رو بخونم...بعد داداش جان برای بهداشت و علوم هردوتاش میشه دیگه اره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آره آبجی شما این دو تا رو بگیر خوب بخونش قبول نشدی اونوقت بیا منو بکش. واسه علوم بهداشت دکترا آزاد پیام نور علمی کاربردی فراگیر پودمانی شبانه روزانه هر چی که فکرشو بکنی خوبه. فقط بخونش. امری هم همون یوسفیان رو بخون.:smiliess (2):

بیوشیمیش برای هم علوم هم بهداشت خوبه میکروب واسه علوم فوق العادس واسه بهداشت باید چند فصلشو کنار بزاری و بخش پژشکی وسیستماتیکشو بخونی.

Chromosome

New member
سلام بچه ها؛ همگی خسته نباشین
میشه برای بقیه ی دروس یعنی سلولی مولکولی و بیوشیمی و ژنتیک و زیست عمومی و ... هم اگه فلش کارت خوبی تو بازار هست معرفی کنید. لطفا نویسنده و انتشاراتشونم بگید.
یه سوال هم دارم، اینکه میشه بجای خلاصه نویسی یا نکته برداری از کتابا، از همین فلش کارتا استفاده کرد؟ آخه نصف وقت من بابت خلاصه نویسی از دست میره؛ فکر کنم خیلی ها هم همین مشکل رو داشته باشن

امیر.k

New member
سلام. بلاخره این هفته شروع کردم.
گزارش: ژنتیک اساس سلولی و مولکولی وراثت
زیست: مولکول ها، سلول ها، تکامل + ساختار های شیمیایی
بیوشیمی: بیومولکول ها و ماکرومولکولها + آب و pH
زبان: درس اول 504

numen

New member
سلام دوستان کنکوری خسته نباشید !
من سوالات کنکور ارشد بهداشت مجموعه علوم آزمایشگاهی1 سال 94 رو میخوام کسی میدونه از کجا میتونم دانلود کنم ؟؟

آخرین ویرایش:
بالا