مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Leyli002

New member
عزیزم مهنام ومریم راست میگن.به تعداد صفحات نگاه نکن.مهم کیفیته.
من چون فعلا صبح و ظهر وقت دارم و عصر معمولا نمیتونم بخونم.برا اینکه درس خوندنم منظم باشه سی میکنم از صبحا خیلی خوب استفاده کنم.
اولش که شروع کردم فقط 4ص اما الان 8 ص در 1 ساعت.اینجوری سی میکنم تمرکزم زیاد بشه.ضمنا چون این مطالبی که میخونم قبلا خونده بودم سرعتم بالاست.
اول روزنامه واری و سریع 1 پاراگرافو میخونم.بعد دوباره کمی ارومتر میخونم و خط میکشم.و بعد 1 ساعت خونده هامو مرور میکنم و اگه بتونم(که فعلا نتونستم )برا همون مبحث تست خواهم زد.بعد فرداش همونارو مرور میکنم

منم همین مراحلو طی میکنم...ولی من ژن اکرمی رو نهایتش اگه صفحاتشfullنباشه 3 ص تو ساعت میخونم...دیگه کلا باس خودکشی کنم تا به برنامه روزانم عمل کنم:smilies:

Leyli002

New member
دیروز:8ص ژن+مرور15ص قبلی +خلاصه نویسی+یه پاراگراف زبان ازیه متن 2صفحه ای+مرورفیشای زبان وژن وبیو ازجعبه لایتنر.دیروز مجبورشدم برم بیرون 3ساعت وقتم اونطوری رفت وگرنه بیشتر میخوندم:applause:نگا کنین خودم خودمو تشویق میکنم...

Leyli002

New member
بچه ها من بیورو تموم نکردم خیلی اعصابم خورده.به نظرتون تا5مهر میشه متابولیسم لیپیدوآمینواسیدو هورمونارو خوندودوره کرد.اگه نخونم برنامه هام حسابی قاطی میشه..:smiliess (11):

serin

New member
مگه اکرمی منابع وزارت بهداشت هستش که میخونین؟ چرا امری تامسون ... کسی نمیخونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کسایی که برا علوم هم اماده میشن اکرمی رو میخونن.البته برا یادگیری امری هم کمک میکنه
تامسونو بهتره نخونین.ینی اگه وقت اضافی داشتین بخونین.
برا بهداشت منبع امری و هزاره ست

serin

New member
دیروز:8ص ژن+مرور15ص قبلی +خلاصه نویسی+یه پاراگراف زبان ازیه متن 2صفحه ای+مرورفیشای زبان وژن وبیو ازجعبه لایتنر.دیروز مجبورشدم برم بیرون 3ساعت وقتم اونطوری رفت وگرنه بیشتر میخوندم:applause:نگا کنین خودم خودمو تشویق میکنم...

چرا میگی نمیخونم.پس اینارو من خوندم!!!!
مرور میکنی خلاصه نویسی داری از جعبه لایتنر استفاده میکنی و فقط 1 درس نمیخونی.
دیگه چی میخوای عزیزم.

بچه ها من بیورو تموم نکردم خیلی اعصابم خورده.به نظرتون تا5مهر میشه متابولیسم لیپیدوآمینواسیدو هورمونارو خوندودوره کرد.اگه نخونم برنامه هام حسابی قاطی میشه..:smiliess (11):

برنامتو انقدر فشرده نکن.خسته میشیاااااااا.
چرا مباحث سختو یه جا جمع کردی.با برنامه ازمونی پیش میری.
هورمون که واسه خودش یه دنیاست(به نظر من).متابولیسم امینواسیدم زیاده.
هورمونو با ویتامین بخون که کمه.ساختمان و متابولیسم هر کدومو هم با خودش بخون.

z.bio

New member
z.bio جان اون واسه زمانی بود که دانشکده رو تعمیر میکردن و درست میگین ولی الان که دانشکده کاملا امادست خیلی با امکانات هستش. یعنی در حد لالیگا:4d564ad6:
استاداش هم که در مقایسه با دانشگاه های دیگر به غیر ار تهران خیلی خوبه

دوست عزیزم یعنی شما از استادای عزیزی که اسم نمیبرم و ادعای درس خوندن تو فرانسه و انگلیس دارن و وقتی میرن یه شکل بکشن 4 ساعت گیج میزنن راضی هستی؟ یه سوالم که میپرسی باید تا آخر کتابشو ورق بزنه تا جوابو پیدا کنه....
به هرحال شاید من نتونستم رابطه برقرار کنم و حق باشماست:riz304:

serin

New member
تا الان 6ص غشا+7 ص هزاره که تقریبا چیزی نفهمیدم چون خیلی خوابم میاد.
چشامم درد میکنه
برم ببینم چی کار میتونم بکنم.

baharnarenj16

New member
سلام امروز راضیم از خودم چراکه بیشتر از دیروز درس خواندم(8صفحه امری ژنتیک تکوین+6صفحه سلولی ترجمه6صفحه بیو رونویسی و1صفحه زبان 504و مرور لغات )بعد از ماهها از مرز 5ساعت گذشت:thumbsupsmileyanim:

baharnarenj16

New member
بچه ها بنظرتون کنکور اینده بازم مثل امسا تو خرداده یا مثل سالای قبل تو تیر ماه اگه کسی منبع خبری موثقی داره:smilies: اعلام کنه که خیلی محتاجم:black_eyed::riz304:

Leyli002

New member
چرا میگی نمیخونم.پس اینارو من خوندم!!!!
مرور میکنی خلاصه نویسی داری از جعبه لایتنر استفاده میکنی و فقط 1 درس نمیخونی.
دیگه چی میخوای عزیزم.

برنامتو انقدر فشرده نکن.خسته میشیاااااااا.
چرا مباحث سختو یه جا جمع کردی.با برنامه ازمونی پیش میری.
هورمون که واسه خودش یه دنیاست(به نظر من).متابولیسم امینواسیدم زیاده.
هورمونو با ویتامین بخون که کمه.ساختمان و متابولیسم هر کدومو هم با خودش بخون.

همیشه که اینطورنمیخونم سرین جون.هرکس دیگه بود تواین تایم 40 ص میخوند.من حلزونیم:pشماهارو میبنم انگیزه میگیرم.
بیوشیمی ساختمانو ترم 3پاس کردم ازاون موقع هی تا ساختارا میخونم متابولیسم میمونه واسه همین گفتم یه دور متابولیسموبزنم یکم خیالم راحت شه.

saeed92

New member
کسایی که برا علوم هم اماده میشن اکرمی رو میخونن.البته برا یادگیری امری هم کمک میکنه
تامسونو بهتره نخونین.ینی اگه وقت اضافی داشتین بخونین.
برا بهداشت منبع امری و هزاره ست
serin جان واسه من کار از کار گذشته! هیچی نشده 2 دور تامسون خوندم+ 1 دور امری. با این وضع هنوذ که واسه کنکورم 2 سال وقت هست خیلی اضطراب دارم!
یا زیادی بزرگش کردم یا اینکه کلا این بهداشت سخته.
تازه ،چنتا از دوستای هم دانشگاهیم که دیدم امسال قبول نشدن من کلا شوکه شدم
:sad:

negin.

New member
serin جان واسه من کار از کار گذشته! هیچی نشده 2 دور تامسون خوندم+ 1 دور امری. با این وضع هنوذ که واسه کنکورم 2 سال وقت هست خیلی اضطراب دارم!

چرا الکی به خودت استرس میدی؟وقتی کسی رو درسا مسلط باشه حتما قبول میشه من امسال رو ژنتیک خوب کار کرده بودم سر جلسه هم همه سوالا واسم آشنا بود اما چون زبان و بیو ضعیف بودم قبول نشدم اینم تقصیر کم کاری خودم بود قبول دارم.اگه بتونی روی نقطه ضعفات کار کنی مطمئن باش موفق میشی زمان خوبیم داری میتونی بلافاصله قبول شی نترسو به خودت اعتماد ب نفس بده حتما قبولی اشالا:a2d3:

serin

New member

بزرگترین گناه ترس بزرگترین بلا نومیدی بزرگترین سرمایه اعتماد بنفس
پس از ترس و نومیدی جددددا خودداری کنید و اعتماد به نفسو از دست ندین:riz277:
وضعتون تا الان که خوبه.
همونطور که دوستمون گفتن فعلا رو نقطه ضعفاتون کار کنید.
مطمن باشید اون دوستاتون هم به نکاتی توجه نکردن که قبول نشدن

serin

New member
همیشه که اینطورنمیخونم سرین جون.هرکس دیگه بود تواین تایم 40 ص میخوند.من حلزونیم:pشماهارو میبنم انگیزه میگیرم.
بیوشیمی ساختمانو ترم 3پاس کردم ازاون موقع هی تا ساختارا میخونم متابولیسم میمونه واسه همین گفتم یه دور متابولیسموبزنم یکم خیالم راحت شه.

عزیزم ساختارارو پشت سر هم نخون کههههه!!!
ساختمان و متابولیسم اگه باهم خونده بشن بهتر یاد میگیری.
هورمون هم برا مرحله پایانیه چون نیازه همه ترکیبات الی رو یاد گرفته باشی.

shiren

New member
امروز و دیروز ژن فصل چهارم هزاره فناوری dnaنوترکیب( کلی جوری که بفهمم چی به چیه)الانم فصل پنجمو شروع کردم باید امشب تمومش کنم

آخرین ویرایش:

serin

New member
امروز: 13ص ژنتیک فصل 3 هزاره+15 تا تست+مرور+5ص لزگی+2درس504

Leyli002

New member
سلام دوستای گلم.امروزرفتم آموزشگاه dr.kh.چه ها نمیدونم آزمون 12 یا 8مرحله ای بثبتنامم.خودم فکر میکنم 12مرحله ای بهتره چون آز آذرشروع میشه وآخرای ترمه ومنم میخوام بیشتر واحدامو این ترم ور دارم.ولی خوب گرونه یکم:smiliess (11):ازطرفی حجم مباحثم کمه .ولی 8 مرحله ای ازمهره منم تا اول ابان برنامه ی خودمو دارم.شماها میخواین چه کارکنین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا