مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

taravat2013

New member
امیدوارم همگی پیروز و موفق باشن:auizz3ffy9vla57584x
یا علی منم رفتم درسامو بخونم به امید خدا یکی دو روز دیگه رو سفید بیام بگم چجوری پیش رفتم
میرسونم نه؟:smilies-azardl (181

shiren

New member
سلام بچه ها از امروز منم گزارش میدم ژن:اساس سلولی وراثت و ناهنجاری های کروموزمی دلویی+ زبان :یه ریدینگ خیلی خیلی سخت +مرور نکات

آخرین ویرایش:

Leyli002

New member
منم که الان یکم افتادم رو دور تند گزارش میدم: دیروز، ژن پایه:تستای تنطیم بیان ژن از کتاب اکرمی +مرور خلاصه های ترجمه+5ص از مهندسی ژن.واسه امروزم امشب میدم.

serin

New member
سلااااااااااااااااااااااااااام مریم جون.خوش اومدی عزیزم
خوش گذشت؟

Maryam.A

Well-known member
سلااااااااااااااااااااااااااام مریم جون.خوش اومدی عزیزم
خوش گذشت؟

سلام سرین جون
خداروشکر جاتون خالی خیلی خوب بود
از بچه های ژنتیک خبر داری؟
کی قبول شده؟
تاپیک شو پیدا نکردم!:1dco2x0p1lilzhfpg1t

_30min_

New member
سلام سیمین جون.این کتابی که میگی چند صفحست؟من کتاب احسانی رو دارم میخونم.برا سلولی عبا دی میخاین بخونین یا لودیش؟من یه دفترچه دارم که توش نوشته آزمون 8 مرحله ای از اسفند شروع میشه که واسه سال 90 هستش.واسه امسالم اینطوره؟یعنی تا اسفند بدون آزمون بمونیم؟؟؟

سلام منم سلولی میخوام عبادی بخونم آزمونم از 20 مهر شروع میشه همین هشت مرحله ایی
بیوشیمی هم دو جلده ولی زیاد نیست اینقدر جذابه که شک میکنی که ژنتیک رو ادامه بدی....شوخی کردم ولی کلا من خیییییییییییییییییییییییییلیییی قبولش دارم

serin

New member
مریم جون فک کنم تاپیکشو پیدا کردی:smiliess (3):.بچه زرنگ به تو میگن:thanks:

حسان

Well-known member
به سلامتی تبریک میگم کجا قبول شدی؟
میخوای بمونی یا بری؟
مگه چه جور درس میخوندی؟؟؟؟یعنی مطالبو حفظ میکردی؟؟؟؟؟؟؟؟

حسان جان پس کیفیت خوندن رو هم به ما بگو چطو بخونیم ؟
من خودم جز اون دسته ام که کیفیت اهمییت کمی میدم

کیفیت خوندنتون باید طوری باشه ک اولا هر چی میخونین رو حتما حتما یاد بگیرین و مهمتر از اون حفظ کنید...+ مرور+ مرور + مرور و در مرحله بعد این که هیچ چیز نخونده نذارین... تست های مفهومی رو با یکی دو نمونه دیدن دستتون میاد چی به چیه اما تست های حفظی ؟؟؟ بچه ها اینو جدی بگیرید و خیلی خوب همه چیز رو حفظ کنید چون در این ازمون ک رقابت سر یک یا دو تست تفاوته کسیک همه مطالب رو یاد گرفته و خوب حفظ کرده و خوب هم میتونه بیاد بیاره برنده است:a2d3:

امیدوارم همه موفق باشیم.

من مطمئنم سال آینده تعداد بچه های بیشتری از انجمن قبول خواهند شد :thanks:

هانیه

Well-known member
به نظرتون بین بیوتک میکروبی الزهرا وزنتیک دانشگاه تب کدوم برای ادامه تحصیل بهتر هست? زنتیک وبیو هردو جزو رشته های وزارت علوم هستن واینکه میزان علاقه هم یکسان هست

Maryam.A

Well-known member
به نظرتون بین بیوتک میکروبی الزهرا وزنتیک دانشگاه تب کدوم برای ادامه تحصیل بهتر هست? زنتیک وبیو هردو جزو رشته های وزارت علوم هستن واینکه میزان علاقه هم یکسان هست

به رفت و آمدتون فک کنید
کدوم براتون راحت تره
چون دوتاش علومه زیاد فرقی نیست
علاقه مهم تره وچون به هر دو علاقه دارید
پس حتمأ موفق میشید

هورمون

New member
زبان:درس نهم504+مرور لغات 
ژن: تست ناهنجاری های کروموزومی
بیوشیمی: دوره متابولیسم کربوهیدرات ها
:(50):

آخرین ویرایش:

Leyli002

New member
دوستان یکی منو در مورد آزمونا informکنه.رفتم توسایتش ی 12 مرحله ای بود که از 8 آذر شروع میشه...لینکشو هرکی داره برام بذاره لطفا

mandy

New member
سلام منم سلولی میخوام عبادی بخونم آزمونم از 20 مهر شروع میشه همین هشت مرحله ایی
بیوشیمی هم دو جلده ولی زیاد نیست اینقدر جذابه که شک میکنی که ژنتیک رو ادامه بدی....شوخی کردم ولی کلا من خیییییییییییییییییییییییییلیییی قبولش دارم
سیمین هشت مرحله ای آزمون اول افتاده واسه 29 شهریورااااااااااااااااااااااا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا