مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

parvaneh.g

New member
میکرو سفالی میشه کوچیک شدن سر.البته سفالی به معنیه مغز هم میشه.اگه جنین پاس کرده باشی کلماته مربوط بهشو زیاد داره

mandy

New member
آره از این جور کلمه ها من این ترم انسانی داشتم باید واسه امتحان که سه روز دیگست 14 فصل امری بخونم این کلمه های پزشکیش تو مخمه پس میام اینجا می پرسم
مثلأ میکروسفالی و این چیزا منظورته؟
مگه ژنتیک نخوندی؟
پروانه راست می گه تو اینترنت سرچ کن
اینجاهم بگو شاید ما تونستیم کمک کنیم

Maryam.A

Well-known member
آره از این جور کلمه ها من این ترم انسانی داشتم باید واسه امتحان که سه روز دیگست 14 فصل امری بخونم این کلمه های پزشکیش تو مخمه پس میام اینجا می پرسم

mandyجان شما سراسری درس می خونی؟

serin

New member
بچه ها توی کتاب امری یک عالمه کلمه های عجیب غریب و تخصصی داره که آدم (من) اصلا نمی فهمه چیه؟!!!مخصوصا علائم بیماری ها از کلمات تخصصی زیاد استفاده شده!!خوب آدم (من) باید اول بدونه معنی اینا چیه تا راحت حفظش کنه شماها می دونید باید از کجا معنیاشو پیدا کرد؟

یه دیکشنری پزشکی مثلا دورلند بخر و خودتو راحت کن
دیکشنری اخر کتاب هم خیلی چیزارو نوشته هااا

serin

New member
منم ژنتیک خوندم فصل سرطانم.خییییلییییییی هم سخته :smiliess (2):

برا سرطان باید بخش سیگنال دهی سلولی و فصل 6 امری رو بلد باشی.اونوقت راحتتر میفهمی

سوالاتونم تو تاپیک رفع اشکال دسته جمعی بروبج ژنتیک پزشکی مطرح کنید:auizz3ffy9vla57584x

Mrs.Pink

New member
بچه ها یه سوال از اونایی که قبلا این کتابو خوندن داشتم !!مثلا توی فصل دو اسم کلی بیماری و سندرم اورده...برای مثال سندرم واردنبرگ نوع یک یا مثلا نوروپاتی حسی حرکتی... حالا سوال من اینه توی فصلای آتی شرح مفصل این سندرما یا بیماری ها داده میشه یا بایستی خودمون بریم تو دیک پزشکی بگردیم و همینطور از لغت نامه ی آخرکتاب استفاده کنیم؟؟؟؟:smilies-azardl (181
:33:
پیشاشیش از جواب دادنتون ممنونم:riz304:

Mrs.Pink

New member
راستی بچه ها اگه دوس داشتین اعلام کنیم هرکی آزمون چی میده , متحدشیم:28::thanks:

parvaneh.g

New member
بچه ها یه سوال از اونایی که قبلا این کتابو خوندن داشتم !!مثلا توی فصل دو اسم کلی بیماری و سندرم اورده...برای مثال سندرم واردنبرگ نوع یک یا مثلا نوروپاتی حسی حرکتی... حالا سوال من اینه توی فصلای آتی شرح مفصل این سندرما یا بیماری ها داده میشه یا بایستی خودمون بریم تو دیک پزشکی بگردیم و همینطور از لغت نامه ی آخرکتاب استفاده کنیم؟؟؟؟:smilies-azardl (181
آره توضیح داده مفصل.فقط بدیش این که توضیح ها پراکندس.خودت دسته بندی کن

_30min_

New member
یه چیز بگم:
احساس میکنم هیچ خبری تو کنکور نیست و هممون خیلی راحت قبول میشیم به راحتی آب خوردن البته انشاالله

negin.

New member
یه چیز بگم:
احساس میکنم هیچ خبری تو کنکور نیست و هممون خیلی راحت قبول میشیم به راحتی آب خوردن البته انشاالله

البته که قبولیم همه .فقط 1 اشکال هست اونم اینکه ظرفیت کمه متقاضی زیاد به اینم فکر کن!!!!!!!!!!!!!:13:

_30min_

New member
البته که قبولیم همه .فقط 1 اشکال هست اونم اینکه ظرفیت کمه متقاضی زیاد به اینم فکر کن!!!!!!!!!!!!!:13:
تو بگو ده نفر پذیرش دارن من که شده نفر دهمم با اطمینان میگم
اگه قبولم نشم بازم هیچ خبری توش نیست

آخرین ویرایش:

serin

New member

نمایه فارسی اخر کتابو نگاه کن.صفحات تمام بیماری و سندرم هارو نوشته
سندرم واردنبگ تو فصل 6 (ژن های جعبه paired توضیح داده)
راستی بانوی صورتی باکستو خالی کن.چون هر چی پیام میدم قبول نمی کنه(نباید بیش از 15 تا باشه)

farzanee20

New member
بچه ها کسی هست که کتاب ژنتیک استنسفیلد را خونده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟اگه هس میشه یه توضیح مختصر در مورد فصلای کتاب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا