مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rawy

New member
سلام بچه ها من خیلی علاقه دارم به روانشناسی...کارشناسی فنی بودم ومیخام ارشد شرکت کنم...
حالا گویا ارشد رو نمیتونم شرکت کنم چون لیسانسم مرتبط نیست درسته؟
و بنظرشما اصلا بهتره ک ارشد شرکت کنم یا لیسانسش رو دوباره بخونم؟

سلام
کنکور ارشد وزارت علوم رو میتونید شرکت کنید و هیچ مشکلی ندارید ، فقط کنکور وزارت بهداشته که لیسانس مرتبط میخواد (اکثر بچه هاییکه تو این انجمن فعالیت میکنن واسه کنکور وزارت بهداشت میخونن ، ولی ظرفیت پذیرش و احتمال قبولی کنکور وزارت علوم بالاتر هستش)
به نظر من از همون ارشد شروع کنید سریعتر به نتیجه میرسید ولی با مطالعه زیاد اون 4سال لیسانس رو جبران کنید ،
موفق باشید

سلام
فرمایش مرضیه جون تا امسال کاملا درسته, البته من شنیدم که از سال آینده برای آزمون وزارت علوم هم حتما باید رشته مرتبط باشه, حالا اینکه دقیقا چه رشته هایی رو اطلاع ندارم
دلیلش هم اینه که واقعا روان شناسی چیزی نیست که بشه دوساله توش به جایی رسید, خیلی گسترده است و سالها مطالعه می خواد و چه خوب که شما هم علاقه اش رو دارید و عجله ای هم ندارید
اتفاقا تا به حال که تغییر رشته ای ها امکان شرکت داشتند بچه های فنی خیلی موفق بودند توی آزمون های ارشد روانشناسی بالینی و تعدادی از دوستان من تغییر رشته ای هستند با اطلاعات خیلی خوب
موفق باشید

*سما*

New member
سلام دوستان...با آرزوی سلامتی...
اطلاع کسی نداره کلید نهایی ارشد وزارت بهداشت کی میاد؟گفتن 22 خرداد ولی امروز 29 هستش وهنوز نیومده..اگه کسی خبر داره اطلاع بده..سپاسگزارم

seyyed reza

New member
سلام
دفترچه راهنمای انتخاب رشته منتشر شد.
کارنامه اولیه از 8 تیر قابل دسترسی است.
انستیتو دانشجوی ارشد در رشته روان شناسی سلامت جذب می کند.5 نفر
تعداد دانشجو روان شناسی بالینی به صورت پذیرش عادی ( یعنی همون بدون شهریه):37نفر

دوستان من داوطلب کنکور سال قبل هستم امروز دیدم ی سنا بدون اجازه کارنامه ی منو برداشته و واسه خودش تبلیغات کرده در حالی که من در هیچ ای شرکت نکرده بودم خواستم بهتون بگم در تخمین رتبه ی سنا شرکت نکنین که از کارنامهاتون سوء استفاده میکنه.

psychology93

New member
سلام دوستان طاعاتتون قبول باشه
خداروشکر بعد از چند وقت بالاخره ی خبر خوشحال کننده از وزارت بهداشت شنیدیم و ان اینکه روان بالینی اختصاصا زیر نظر وزارت بهداشت شد و وزارت علوم دیگه در این گرایش دانجشو جذب نمی کنه البته از ی بعد دیگه شاید بد باشه که دانشجو به سمت بهداشت سر ریز شن و رقابت رو سخت تر می کنه.
فقط خدا کنه حداقل ظرفیتارو بالا ببرن.

R-H

New member
الان هم که ظهره وتا حالا منتشرنشده اصلا هیچی معلوم نیست انگار هر وقت دلشون خواست کاری را انجام میدن:dadad4:

psychology93

New member
سلام خدمت دوستان غایب
بالاخره نتایج اومد امیدوارم مزد زحماتتونو گرفته باشید و بهترین جایی که حقتونه قبول شید.
لطفا شما هم نتایجتونو اعلام کنید.

*سما*

New member
سلام دوستان..با آرزوی سلامتی وتبریک به عزیزانی که قبول شدن و آرزوی قبولی برای دوستانی که درسال آینده کنکور دارند..

من رتبه در سهمیه 27 ورتبه کل 28

پیوست‌ها

• tmp_9702-IMG_20160628_183340-1-1871989026.jpg
    tmp_9702-IMG_20160628_183340-1-1871989026.jpg
    80.8 کیلوبایت · بازدیدها: 60
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rawy

*سما*

New member
سلام به همه. من 4:riz304::riz304:2شدم بنظرتون زاهدان میارم؟[/quoسلام تبریک میگم لطفا اگه امکانش هست کارنامه رو هم بزارید

دوستان تبریییییییک میگم بهتون..ان شاءالله موفقیتای بیشترتون رو نظاره گرباشم::rose::rose::

- - - Updated - - -

بنظرتون کاشان رو بیارم؟

zahraba

New member
سلام به همه. من 42شدم بنظرتون زاهدان میارم؟

سلام تبریک میگم:riz304:

سلام دوستان..با آرزوی سلامتی وتبریک به عزیزانی که قبول شدن و آرزوی قبولی برای دوستانی که درسال آینده کنکور دارند..

سلام
تبریک میگم ،واقعا خسته نباشی سما جان:a2d3:

بقیه ی دوستانی هم که قبول شدن مبارک باشه،همیشه موفق و شاد باشید
بقیه ی دوستانی هم که مثل من موندن برا سال بعد،ما هم میتونیم:bunnyearsmiley:

*سما*

New member
ممنونم زهرا جان...موفقیت شما هم آرزوی منه
دوستان بنظرتون کاشان رو بیارم؟

psychology93

New member

سلام خیلی تبریک میگم انشاء الله که قبول شید البته اگر زبانو بیشتر میزدید فکر میکنم رتبتون خیلی بهتر می شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا