مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

marzieh88

New member
سلام بچه ها
من اومدم براتون ارزوی موفقیت کنم :bunnyearsmiley:
امیدوارم همگیتون قبول شین :thanks:

به به سلام سپیده جون ، چطوری خوبی ؟
گمونم شما وارد فاز کنکور دکتری شده باشی درسته ؟ ایشالا موفق باشی:ad54ad:

sepideeee

New member
به به سلام سپیده جون ، چطوری خوبی ؟
گمونم شما وارد فاز کنکور دکتری شده باشی درسته ؟ ایشالا موفق باشی:ad54ad:
سلام .. فدات خوبم :riz304:
نه بابا فاز کنکور کجا بود :))) .. فعلا در کف موضوع پایان نامه ام :5:

oksana

New member
بچه ها درباره تخمین رتبه سایت علوم پزشکی چیزی میدونید سال قبل شرکت کردید؟ تا چه حدی ممکنه درست باشه؟ با رتبه واقعی چقدر تفاوت داره؟

mmdreza.psy

New member
بچه ها درباره تخمین رتبه سایت علوم پزشکی چیزی میدونید سال قبل شرکت کردید؟ تا چه حدی ممکنه درست باشه؟ با رتبه واقعی چقدر تفاوت داره؟

سلام دوسته عزیز...این درصدا و تخمینای ها مخصوصا خوده علوم پزشکی دات کام همش الکیه.... چون یه عده از عمد درصد وارد میکنن.یه عده ی زیادی هم درصداشونو درست حساب نکردن من جمله خودم که اون سال اینجوری شدم..یه عده هم نمیان و هزارتا دلیل دیگه....پارسال منو گفت 15ولی شدم 35 فک کنم....یه همکلاسی الانمو گفته بود 8اما شد 23-22..در کل ملاک اصلی تموم داوطلبان....الان سعی کن خودتو برای هر جوابی اماده کنی....و از تعطیلات لذت ببری....ولی خب امسال از این تایپیک بوی قبولی خوبی میاد....اقا ژیار...سما خانم...اقا رضا ...مرضیه خانم و.... .
فقط شیرینی هاتون رو از الان بگین چی میدین...تا ماهم شماره کارت بدیم نقدا بفرستین:rose:
:rose:

marzieh88

New member

به نظر منم شرکت نکنید چون به هیچ وجه اعتباری نداره ،
من البته پارسال به این توصیه دوستان توجه نکردم و شرکت کردم ، تخمین رتبه واسم 24 زد که روش حساب کردم ولی متاسفانه 78 شدم و خیلی تو ذوقم خورد

marzieh88

New member
سلام دوسته عزیز...این درصدا و تخمینای ها مخصوصا خوده علوم پزشکی دات کام همش الکیه.... چون یه عده از عمد درصد وارد میکنن.یه عده ی زیادی هم درصداشونو درست حساب نکردن من جمله خودم که اون سال اینجوری شدم..یه عده هم نمیان و هزارتا دلیل دیگه....پارسال منو گفت 15ولی شدم 35 فک کنم....یه همکلاسی الانمو گفته بود 8اما شد 23-22..در کل ملاک اصلی تموم داوطلبان....الان سعی کن خودتو برای هر جوابی اماده کنی....و از تعطیلات لذت ببری....ولی خب امسال از این تایپیک بوی قبولی خوبی میاد....اقا ژیار...سما خانم...اقا رضا ...مرضیه خانم و.... .
فقط شیرینی هاتون رو از الان بگین چی میدین...تا ماهم شماره کارت بدیم نقدا بفرستین:rose:
:rose:

نه بابا منکه امسال اصلا نخوندم :whistle:

seyyed reza

New member
سلام آقا رضا, احوال شما
کنکور چطور بود؟ ندیدم نظر شما رو یا نگفتید؟
تاپیک رو معمولا خود ادمین ایجاد می کرد و من لینکش رو می ذاشتم, خیلی وقته درخواست کردم جایگزین کنند اهمیت ندادند
زیرپاتون رو نگاه کنید همون دور و برا :rolleyessmileyanim:

سلام خانم مدیر
کنکور؟؟؟ ( مدل جناب خان بخونیدش)
منتظر نتایج می مونم ... نه خانم مدیر چیزی ننوشته بودم.
شما تاج سر هستید... بالا رو نگاه می کنم....

oksana

New member
سلام ممنون از توضیحات دوستا درباره تخمین رتبه علوم پزشکی با توجه به توضیحاتی که خودشونم دادن رتبه را دقیق پیش بینی نمیکنه و مسلما دقیق نیست اینجوری گفتن اگه مثلا رتبه تون بین 10تا 20 شد در3 ضربش کنید تا نزدیک به رتبه واقعیتون بشه با توجه به رتبه هایی که دوستان گفتن حساب کنیم زیادم خطا نکرده

zahramirmohamad

New member
سلام دوستان
امیدوارم همیشه در مسیری ک دوست دارید شاد و موفق باشید :28:

- - - Updated - - -

سما گلم صندوقت پره پیام بهت نمیرسه سلام عزیزم
درصدا عالیه بنظر من ارشد رو بخون 2 ساله بیخیال حساسیته تهران و غ تهران با مطالعات جانبی و کارگاه های اموزشی و .. خودت رو راضی کن
بهترین ها رو برات میخام :heart:

psychology93

New member
سلام وتشکر ازتون آقای سیدرضا...
شنیدم که روانشناسی عمومی هیلگارد تغییر کرده صحت داره؟
سلام حالا این چاپ جدید تغییر کرده ؟؟؟
هیلگارد که میگفتن تغییرات جزیی داشته دوستانی ک خبر دارن اطلاع رسانی کنن

seyyed reza

New member
دوستان به نظرتون کدوم منابع چاپ جدید میشه برای سال 96 ؟؟
روان درمانی و شخصیت که احتمال تغییرش خیلی کم هست.
بالینی ولی مال 2009 هست نمیدونم تغییر بکنه یا نه....
شما هم لطفا نظرتون رو بگین....

*سما*

New member
دوستان به نظرتون کدوم منابع چاپ جدید میشه برای سال 96 ؟؟
روان درمانی و شخصیت که احتمال تغییرش خیلی کم هست.
بالینی ولی مال 2009 هست نمیدونم تغییر بکنه یا نه....
شما هم لطفا نظرتون رو بگین....

سلام..قبول باشه نماز وروزه هاتون...من تاجاییکه میدونم شخصیت تغییر کرده..ونظریه های شخصیت 20 فصله..

seyyed reza

New member
سلام..قبول باشه نماز وروزه هاتون...من تاجاییکه میدونم شخصیت تغییر کرده..ونظریه های شخصیت 20 فصله..

خیلی ممنون،عبادات شما هم قبول درگاه حق...
بله هم شخصیت و هم روان درمانی ویراست 2013 هستن...

siteman

New member
سلام بچه ها من خیلی علاقه دارم به روانشناسی...کارشناسی فنی بودم ومیخام ارشد شرکت کنم...
حالا گویا ارشد رو نمیتونم شرکت کنم چون لیسانسم مرتبط نیست درسته؟
و بنظرشما اصلا بهتره ک ارشد شرکت کنم یا لیسانسش رو دوباره بخونم؟

marzieh88

New member
سلام بچه ها من خیلی علاقه دارم به روانشناسی...کارشناسی فنی بودم ومیخام ارشد شرکت کنم...
حالا گویا ارشد رو نمیتونم شرکت کنم چون لیسانسم مرتبط نیست درسته؟
و بنظرشما اصلا بهتره ک ارشد شرکت کنم یا لیسانسش رو دوباره بخونم؟

سلام
کنکور ارشد وزارت علوم رو میتونید شرکت کنید و هیچ مشکلی ندارید ، فقط کنکور وزارت بهداشته که لیسانس مرتبط میخواد (اکثر بچه هاییکه تو این انجمن فعالیت میکنن واسه کنکور وزارت بهداشت میخونن ، ولی ظرفیت پذیرش و احتمال قبولی کنکور وزارت علوم بالاتر هستش)
به نظر من از همون ارشد شروع کنید سریعتر به نتیجه میرسید ولی با مطالعه زیاد اون 4سال لیسانس رو جبران کنید ،
موفق باشید

siteman

New member
سلام
کنکور ارشد وزارت علوم رو میتونید شرکت کنید و هیچ مشکلی ندارید ، فقط کنکور وزارت بهداشته که لیسانس مرتبط میخواد (اکثر بچه هاییکه تو این انجمن فعالیت میکنن واسه کنکور وزارت بهداشت میخونن ، ولی ظرفیت پذیرش و احتمال قبولی کنکور وزارت علوم بالاتر هستش)
به نظر من از همون ارشد شروع کنید سریعتر به نتیجه میرسید ولی با مطالعه زیاد اون 4سال لیسانس رو جبران کنید ،
موفق باشید
سلام
ممنون از جوابت...
ببخشید ی سوال دیگه...گرایش بالینی حق تجویز نسخه دارن؟
حالا اگه شما جای من باشی کارشناسی میخونی یا ارشد/؟
ببینید من کارمند گذرنامه هستم و شاغل...عجله ای هم برای مدرک ندارم
ب روانشناسی و مشاوره هم علاقه دارم
حالا شما اگه جای من باشی چ تصمیمی میگیری
ممنون از وقتی ک میزارین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا