مطالعه گروهي ارشد سم شناسي 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

karshenasgh

New member
ایطور که شما میگید پس باید دانشگاه شهرضا 33نفر پارسال گرفته باشه این با عقل جور درنمیاد 33 نفر!!!!!!!

آره! با عقل جور در نمیاد... اما سالهای پیش اینکار رو کردن... امسال هم حتماً اینکار رو خواهند کرد!

تازه، این 33 تا مال دانشگاه شهرضا هست... دانشگاه اهر و علوم دارویی تهران هم هر کدوم همین مقدار دانشگاه گرفتن و می گیرن!
دیگه شما حساب کن ببین......

shapur68

New member
آره! با عقل جور در نمیاد... اما سالهای پیش اینکار رو کردن... امسال هم حتماً اینکار رو خواهند کرد!

تازه، این 33 تا مال دانشگاه شهرضا هست... دانشگاه اهر و علوم دارویی تهران هم هر کدوم همین مقدار دانشگاه گرفتن و می گیرن!
دیگه شما حساب کن ببین......

پس من فکر می کردم رشته مون زیاد فارغ التحصیل نداشته باشه نگو این دانشگاه آزاد به همه چی گند زده از جوابت دوست عزیز سپاسگذارم

shapur68

New member
آقا یه سوال:
ترکیبات آمفی پاتیک که در فصل 5 بیوشیمی اومده یعنی چه؟ این بیوشیمی برا ما گیاهپزشکیا خیلی سنگینه من تازه رسیدم به فصل آنزیما اعصابم خورده خیلی عقبم:33:

لبخند

New member
آقا یه سوال:
ترکیبات آمفی پاتیک که در فصل 5 بیوشیمی اومده یعنی چه؟ این بیوشیمی برا ما گیاهپزشکیا خیلی سنگینه من تازه رسیدم به فصل آنزیما اعصابم خورده خیلی عقبم:33:

اینطور که من خوندم به ترکیباتی میگن که یه سرشون آبدوسته و یک سرشون آبگریز مثل فسفو لیپیدهای غشایی
خداییش بیو خیلی سخته و از این ناراحتم که ضریبشو کم کردن چون این همه باید سرش وقت بذاریم هونوقت با بقیه درسا ضریبش یکی شده

لبخند

New member
بچه ها میخواستم نظرتونو بپرسم: درمورد اینکه اگه کسی (مثل من)پایه زبانش خیلی خوب نباشه الان واسه شروع کردن به خوندن این درس دیر نیست ؟؟یعنی اگه وقتمو واسه همون درسا که خوندم بذارم بهتره؟؟ راستش کلا قید زبانو زذه بودم از وقتی دیدم ضریبش با بیو شیمی و شیمی یکی شده ترس برم داشته!!!:idea_majidonline:

shapur68

New member
بچه ها میخواستم نظرتونو بپرسم: درمورد اینکه اگه کسی (مثل من)پایه زبانش خیلی خوب نباشه الان واسه شروع کردن به خوندن این درس دیر نیست ؟؟یعنی اگه وقتمو واسه همون درسا که خوندم بذارم بهتره؟؟ راستش کلا قید زبانو زذه بودم از وقتی دیدم ضریبش با بیو شیمی و شیمی یکی شده ترس برم داشته!!!:idea_majidonline:[/QUOTE

آره بابا چرا که نرسی راحت میشه از الان تا کنکور504 تموم کرد منم تا حالا 17تا درس بیشتر نخوندم ، خداییش 504 خیلی کتاب خوبیه جدا از بحث کنکور کلا برای زبان خیلی مفیده .
در ضمن طبق آماری که گرفتم زبان خیلی تو قبول شدنت و اینکه چه رتبه ای بیاری موثره مثلا به این رتبه و درصدا دقت کن
بیوشیمی 71 زیست 50 شیمی 45 زبان 30 رتبه 3 دانشگاه تهران قبول شده
بیوشیمی 54 زیست 53 شیمی 61 زبان 10 رتبه 39 دانشگاه اصفهان قبول شده

لبخند

New member
بچه ها میخواستم نظرتونو بپرسم: درمورد اینکه اگه کسی (مثل من)پایه زبانش خیلی خوب نباشه الان واسه شروع کردن به خوندن این درس دیر نیست ؟؟یعنی اگه وقتمو واسه همون درسا که خوندم بذارم بهتره؟؟ راستش کلا قید زبانو زذه بودم از وقتی دیدم ضریبش با بیو شیمی و شیمی یکی شده ترس برم داشته!!!:idea_majidonline:[/QUOTE

آره بابا چرا که نرسی راحت میشه از الان تا کنکور504 تموم کرد منم تا حالا 17تا درس بیشتر نخوندم ، خداییش 504 خیلی کتاب خوبیه جدا از بحث کنکور کلا برای زبان خیلی مفیده .
در ضمن طبق آماری که گرفتم زبان خیلی تو قبول شدنت و اینکه چه رتبه ای بیاری موثره مثلا به این رتبه و درصدا دقت کن
بیوشیمی 71 زیست 50 شیمی 45 زبان 30 رتبه 3 دانشگاه تهران قبول شده
بیوشیمی 54 زیست 53 شیمی 61 زبان 10 رتبه 39 دانشگاه اصفهان قبول شده

مرسی از راهنماییت :ad54ad: منم کتاب 504 رو دارم اما یه کتاب دیگه هم دارم که مال امیر لزگی و چندتا از آزمونها رو با ج داره و زبان رو به صورت مهارتی یاد داده.انقدر توش کلمه ی جدید زیاد داره که تو 1یا2 ساعت فقط میتونم 1صفحه از تستاشو بخونم .بعدشم دیگه چشمام و کمرم داغون میشه .:1dco2x0p1lilzhfpg1tواسه همین دیدم نمیتونم خیلی زود پیش برم فک کردم اصلا نخونم بهتره ولی یکی از دوستامم میگفت وقتت زیاده بخونی خوبه. حالا ببینم چی میشه

ROZZA

New member
سلام
امیدوارم همه دوستای سم شناس با انرژی و انگیزه تا روز کنکور پیش بریم

donia

New member
[سلام میخک جان
منم میخوام سم شناسی شرکت کنم
خوشحال میشم اگه کمکم بکنی
مرسی

shapur68

New member
امروز وقتی داشتم اطلاعیه جدیدو می خوندم به کلمه ی "نیز" دقت نکردم و یه لحظه گفتم وای خدایا ....:shocked:

3- رشته سم شناسي : براساس اعلام دبيرخانه شوراي آموزش داروسازي و تخصصي دارندگان مدارك زير نيز مجاز به انتخاب رشته امتحاني سم شناسي مي باشند:

كارشناسي: علوم بيولوژي (جانوري، سلولي مولكولي، گياهي، ميكروبيولوژي و ژنتيك)، علوم و صنايع غذايي، فيزيولوژي،زیست شناسی، پرستاري، بيهوشي

یعنی بچه ها پیش خودم گفتم با این کارایی که جدیدن کردن این کارم ازشون بعید نبودا
خدااااااااااااااااااااااااااااااا را شکر به خیر گذشت
بچه ها سفت بچسبین به درس که رقبامون بیشتر شدن
یا علی مدد

لبخند

New member
سلام بچه ها خبر ندارین فرم ثبت نام کی میاد توسایت؟؟؟
پول رو به حساب واریز کردم ولی خبری از فرم نیست!!!!!!!!!!!!!!:21:

mikhak s

New member
امروز وقتی داشتم اطلاعیه جدیدو می خوندم به کلمه ی "نیز" دقت نکردم و یه لحظه گفتم وای خدایا ....:shocked:

3- رشته سم شناسي : براساس اعلام دبيرخانه شوراي آموزش داروسازي و تخصصي دارندگان مدارك زير نيز مجاز به انتخاب رشته امتحاني سم شناسي مي باشند:

كارشناسي: علوم بيولوژي (جانوري، سلولي مولكولي، گياهي، ميكروبيولوژي و ژنتيك)، علوم و صنايع غذايي، فيزيولوژي،زیست شناسی، پرستاري، بيهوشي

یعنی بچه ها پیش خودم گفتم با این کارایی که جدیدن کردن این کارم ازشون بعید نبودا
خدااااااااااااااااااااااااااااااا را شکر به خیر گذشت
بچه ها سفت بچسبین به درس که رقبامون بیشتر شدن
یا علی مدد

ديگه واقعاشورشو در آوردن :mad_majidonline:

mikhak s

New member
[سلام میخک جان
منم میخوام سم شناسی شرکت کنم
خوشحال میشم اگه کمکم بکنی
مرسی

سلام دنيا خانم به جمع ما خوش آمدي، خوشحال ميشم اگه بتونم كمكي كنم، در خدمتم هر سوالي داري بفرما.

naari

New member
سلام به بچه هاي سم شناسي..... توروخدا سوال منو شما جواب بديد كارشناسي زيست شناسي گرايش عمومي ميتونه ارشد سم شناسي ازاد شركت كنه؟؟؟؟؟؟؟

mikhak s

New member
سلام به بچه هاي سم شناسي..... توروخدا سوال منو شما جواب بديد كارشناسي زيست شناسي گرايش عمومي ميتونه ارشد سم شناسي ازاد شركت كنه؟؟؟؟؟؟؟

سلام متاسفانه اطلاعي نداريم زنگ بزن از خودشون بپرس

mikhak s

New member
تو سايت سنجش هيچ گزينه اي براي ثبت نام نيست كسي تونسته ثبت نام كنه؟:smilies:

لبخند

New member
بچه هاا کمک الان دارم ثبت نام میکنم وقتی ثبت نهایی میزنم بهم error2843میده ای خدا چکار کنم؟؟یعنی هنوز ثبت نام نشدم؟؟کد رهگیری بهم نمیده!!!!!!!!!!!

sa.as135

New member
سلاااااااااام بچه ها
وقتی کد رهگیری بهتون داد ا.ن موقع ثبت نامتون انجام شده
حواستون باشه اشتباه نکنیدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا