مطالعه ي گروهي لزگي( تمامي رشته ها)ورژن جدید( 93) بیا تو ضرر نمیکنی

آیا شما برای زبان کارشناسی ارشد از کتاب لزگی استفاده می

• مجموع رای دهندگان
    0

ir_pari

New member
سلام
منم مشکلم با نرم افزار حل شد
پس منم هستم:ad54ad:
سطح زبانم ضعیف
اما اومدم که دیگه خوب بشه
ضمنا الان توی سفرم اما با این وجود از فردا شروع میکنم سعی میکنم به برنامه ای که میدید برسم
برنامه لطفا؟
و آیا باید حتما گزارش روزانه بدیم؟
مرسی

mf2009

New member
سلام
منم مشکلم با نرم افزار حل شد
پس منم هستم:ad54ad:
سطح زبانم ضعیف
اما اومدم که دیگه خوب بشه
ضمنا الان توی سفرم اما با این وجود از فردا شروع میکنم سعی میکنم به برنامه ای که میدید برسم
برنامه لطفا؟
و آیا باید حتما گزارش روزانه بدیم؟
مرسی
خوش امدید روزی 30 تا بعد تا ده روز دیگه مهارت یک رو تمام و کمال تموم میکنی یعنی 30 تا رو خوندی میری سراغ متن اول کتاب شروع میکنی به خوندن و هر روز همین کار رو میکنی مهارت که تموم شد یه امتحان ازت میگیرم اگه قبول شدی میری مهارت بعدی اسم شما به لیست اضافه شد موفق باشی سفر هم خوش بگذره :riz304:

elmira1365

New member
سلام با تشکر از شما. منم میخوام شروع کنم. سطح b1 بودم. میشه راهنمایی کنید

mahboobe90

New member
خوب الان کلمات لزگی هم اومد تو برنامه.الان من باید چیکار کنم و هرشب بیام چی رو گزارش بدم

mf2009

New member
سلام با تشکر از شما. منم میخوام شروع کنم. سطح b1 بودم. میشه راهنمایی کنید
سطح شما متوسط رو به پایینه روزی 30 تا لغت حفظ می کنید و هر روز قسمتی از مهارت یک کتاب لزگی رو میخونید به صورتی که تا ده روز دیگه باید مهارت یک رو تموم کنید در ضمن سعی کنید هر شب یا هر دو شب یک ار هم گزارش بدید اسم شما به لیست اضافه شد

mf2009

New member
خوب الان کلمات لزگی هم اومد تو برنامه.الان من باید چیکار کنم و هرشب بیام چی رو گزارش بدم
روزی 30 تا لغت حفظ میکنید و قسمتی از کتاب لزگی رو میخونید. شما میاید هر روز یا دو شب یک بار هر چیزی رو که خوندید یه من میگید که خوندید تا من مطمئن بشم دارید به برنامه عمل میکنید موفق باشید

prancess yasaman

New member
سلام منم می خوام شرکت کنم تازه این تاپیکو دیدم. تو تعیین سطح b1 شدم. 15تا لغتو می تونم حفظ کنم روزی 30 تا 45 دقیقه برای زبان وقت می تونم بزارم.

mf2009

New member
سلام منم می خوام شرکت کنم تازه این تاپیکو دیدم. تو تعیین سطح b1 شدم. 15تا لغتو می تونم حفظ کنم روزی 30 تا 45 دقیقه برای زبان وقت می تونم بزارم.
خوش امدی همکار گرامی . روزی 20 لغت برای شما . روش کار :روزی 20 تا بعد تا 15 روز دیگه مهارت یک رو تمام و کمال تموم میکنی یعنی 20 تا رو خوندی میری سراغ متن اول کتاب شروع میکنی به خوندن و هر روز همین کار رو میکنی مهارت که تموم شد یه امتحان ازت میگیرم اگه قبول شدی میری مهارت بعدی اسم شما به لیست اضافه شد موفق باشی

parisa_sisi

New member
سلام من هم خسته نباشید میگم به شما دوست عزیز
منم سطح b1هستم روزی 35 تا میتونم حفظ کنم فعلا هم روزی 2 ساعت میتونم بخونم
از 9 یا 10 شهریور هم شروع میکنم

mf2009

New member
سلام من هم خسته نباشید میگم به شما دوست عزیز
منم سطح b1هستم روزی 35 تا میتونم حفظ کنم فعلا هم روزی 2 ساعت میتونم بخونم
از 9 یا 10 شهریور هم شروع میکنم
خوش امدی همکار گرامی . روزی 35 لغت برای شما . روش کار :روزی 35 تا بعد تا 9 روز دیگه مهارت یک رو تمام و کمال تموم میکنی یعنی 35 تا رو خوندی میری سراغ متن اول کتاب شروع میکنی به خوندن و هر روز همین کار رو میکنی مهارت که تموم شد یه امتحان ازت میگیرم اگه قبول شدی میری مهارت بعدی اسم شما به لیست اضافه شد موفق باشی

شوکا88

New member
ببخشید من نمیتونم لزگیو بریزم رووی فیل 504.......لطفا یکی برای من توضیح بده..برنامه برای ویندوزو نصب کردم.....لزگیم مهارت یکیشو دانلود کردم..ولی اونقسمت جایگیزینیه فوتو نوشته و دیکشنریو لزگی مشکل دارم.اصن چنین صفحه ای برای من بازنمیشه......لطفا یکی برای من توضیح بده

mf2009

New member
ببخشید من نمیتونم لزگیو بریزم رووی فیل 504.......لطفا یکی برای من توضیح بده..برنامه برای ویندوزو نصب کردم.....لزگیم مهارت یکیشو دانلود کردم..ولی اونقسمت جایگیزینیه فوتو نوشته و دیکشنریو لزگی مشکل دارم.اصن چنین صفحه ای برای من بازنمیشه......لطفا یکی برای من توضیح بده
طبق عکس عمل کن . در مرحله دوم که تو عکس 2 نوشتم فایل دیکشنری رو انتخاب کن و در مرحله 3 عکس ها رو

137794086426661.png

شوکا88

New member
عاغا منم هستم میتونم رز 30 تالغت بخونم.البته چونفعلا یماهونیم ازتافل مونده فقط لغات لزگیومیتونم بخونم........متنشو بعد تافل اگه خدابخاد

بالا