مسابقه داستان نویسی با عکس{مرحله پنجم}

AWWA

New member

سلام بر دوستان اهل قلم
در سری پنجم داستان نویسی با عکس هستیم.
یه توضیح کوتاه برای کسایی که اولین باره با این تاپیک آشنا میشن:
روال مسابقه اینطوریه که یه عکس گذاشته میشه و هرکس که داوطلب بود یه داستان کوتاه راجع بهش مینویسه. و متنشو برای من پیغام خصوصی میکنه. روز آخر همه داستانها بدون اسم نویسنده توی تاپیک گذاشته میشه و بقیه رای میدن. برندهء بهترین داستان، تعیین کننده موضوع بعدی مسابقه و قوانین خواهد بود.

نکات مهم:
1) داستان حداقل 100 کلمه و حداکثر 500 کلمه داشته باشه و اسمی براش تعیین بشه.
2) وقتی میخوایین داستان رو برام پیام کنین عنوان پیام همون اسم داستانتون باشه.:smiliess (4):
3) نفر برنده ای که موضوع و تصویر بعدی رو تعیین میکنه میتونه قانون هم بذاره. مثلا کلماتی رو مشخص کنه و دیگران باید از اون کلمات در داستانشون استفاده کنن. یا بخواد که داستان دیالوگ محور یا خاطره نویسی یا طنز و ..... باشه.
4)نوشته حتما باید از تراوشات ذهنی فرد باشه وکپی برداری اصلا قبول نیست. مگر اینکه از یک داستان معروف استفاده کنه و در اون داستان تغییر قابل ملاحظه ای ایجاد کنه.
5) نوشته ها مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.

AWWA

New member
عکس مورد نظر این مرحله که توسط یکی از برندگان مرحله قبل یعنی مقراض تعیین شد این هست. منتظر داستانای خوبتون هستیم:rose:

تا 5 شهریور فرصت داره

آخرین ویرایش:

ati1408

New member
چقدر دوست دارم دوباره شرکت کنم و آخر شم :25r30wi:
ولی حیف که وقت نمیشه . کسی جای آخری رو نگیره ها ! مال خودمه ! همتون باید اول شین :motat:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

AWWA

New member
سلام
بچه ها چه خبر؟
من این دفه نتونستم با تصویر ارتباط قوی برقرار کنم. هنوز ننوشتم شما چی؟

مجید دیجی

مدیر بخش
سلام
بچه ها چه خبر؟
من این دفه نتونستم با تصویر ارتباط قوی برقرار کنم. هنوز ننوشتم شما چی؟

قلم رو بذار رو کاغذ خودش میره جلو :sdasdasd:...
.
.
.
.
بعد بهش شاخ و برگ بده:j58r36j3gcr4suxymup و چن روز مختلف به مدت 5 دقیقه از زاویه های مختلف بهش نگاه کن :j58r36j3gcr4suxymup کم و زیادش بکن یه هویی میبینی یه چیز توپ نوشتی .:thumbsupsmileyanim:..

AWWA

New member
قلم رو بذار رو کاغذ خودش میره جلو :sdasdasd:...
.
.
.
.
بعد بهش شاخ و برگ بده:j58r36j3gcr4suxymup و چن روز مختلف به مدت 5 دقیقه از زاویه های مختلف بهش نگاه کن : کم و زیادش بکن یه هویی میبینی یه چیز توپ نوشتی .:thumbsupsmileyanim:..

باشه سعیمو میکنم. یه خرده ام تنبل شدم اینبار:smiliess (9):

ZOT

New member
من اصلا نتونستم وقت پیدا کنم بنویسم همش سرم تو پایان نامه ام بود! :((((

بالا