مسابقه داستان نویسی با عکس<سری چهارم>

AWWA

New member

سلام بر دوستداران علم و هنر و ادب:)

در سری چهارم داستان نویسی با عکس هستیم.
یه توضیح کوتاه برای کسایی که اولین باره با این تاپیک آشنا میشن:
روال مسابقه اینطوریه که یه عکس گذاشته میشه و هرکس که داوطلب بود یه داستان کوتاه راجع بهش مینویسه. و متنشو برای من پیغام خصوصی میکنه. روز آخر همه داستانها بدون اسم نویسنده توی تاپیک گذاشته میشه و بقیه رای میدن. برندهء بهترین داستان، تعیین کننده موضوع بعدی مسابقه و قوانین خواهد بود.

نکات مهم:
1) داستان حداقل 5 سطر و حداکثر 20 سطر باید باشه. و اسمی براش تعیین بشه.
2) وقتی میخوایین داستان رو برام پیام کنین عنوان پیام همون اسم داستانتون باشه.:smiliess (4):
3) نفر برنده ای که موضوع و تصویر بعدی رو تعیین میکنه میتونه قانون هم بذاره. مثلا کلماتی رو مشخص کنه و دیگران باید از اون کلمات در داستانشون استفاده کنن. یا بخواد که داستان دیالوگ محور یا خاطره نویسی یا طنز و ..... باشه.
4)نوشته ها حتما باید از تراوشات ذهنی فرد باشه وکپی برداری اصلا قبول نیست. مگر اینکه از یک داستان معروف استفاده کنه و در اون داستان تغییر قابل ملاحظه ای ایجاد کنه.
5) نوشته برنده مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahii

AWWA

New member
عکس این مرحله که زهرا جون(برنده مرحله سوم) انتخاب کردن

پ ن: عکسای مورد نظر این مسابقه به این دوتا تغییر پیدا کرد. تا 1 مرداد برای ارسال آثار فرصت هست​

[/QUOTE]​

آخرین ویرایش:

hebe.nurse

New member
هووووووم :smiliess (11):
خیلی سخت میشه ی ایده درآورد. نمیدونم شایدم واسه من سخته. به نظرم بهتره عکسا اجزای بیشتری داشته باشن تا گستره ذهن هم بتونه فراتر بره. این عکس یکم محدودیت ایجاد میکنه از نظر من :wacsmiley:

AWWA

New member
منم همین نظرو دارم. از زهراجون خواستم اگه شد یه تصویر دیگه ام پیشنهاد بده.
دوستای دیگه ام اگه نظری دارن بگن یا اگه تصویر پیشنهادی دارن بیارن تا کمکی به زهرا جان بشه

AWWA

New member
مثلا من یکی از این دوتا عکسو پیشنهاد میدم تا با ترکیب اون وعکس زوت یه داستان نوشته بشه

بقیه دوستانم حتما نظر بدن تا زهرا جون تصمیم بگیرن

eeeeeeehsan

New member
بچه ها منم نظرم اینه یه تصویر عمیق تر رو زهرا انتخاب کنه، ولی تهش با انتخاب اون باشه. مزه مسابقه به همینه.

AWWA

New member
بچه ها منم نظرم اینه یه تصویر عمیق تر رو زهرا انتخاب کنه، ولی تهش با انتخاب اون باشه. مزه مسابقه به همینه.

آره دیگه....زهرا خودش انتخاب میکنه. مام اگه عکسی داریم پیشنهاد بدیم تا کمکی بهش بشه.تصمیم نهایی رو بگیره

ZOT

New member
این!؟

یا این!!؟؟

یا دیگه این!

دیه لوس نشید! :65d6a5d6s: ههههههه والا بچه های خوبی باشید واسه یکی از اینا بنویسید حالا بهتون ارفاق مینمویم اون دوتا اولی رو با هم ادغام هم میتونید کنید ولی تکی باشه بهتره

آخرین ویرایش:

Meghraz

New member
الان کدوم شد من گیج شدم : )) از بین این سه تای آخری که گذاشتی انتخاب کنیم؟!

آخرین ویرایش:

AWWA

New member
اینا خیلی قشنگن زهرا. از بین اینا خودت یکیشونو قطعی کن. البته به نظرم دوتای اول باهم باشن بهتره

mhfazel

New member
بالاخره چی شد؟ کدوم و بنویسیم ... الکی مثلا من نیم خیز رو خط شروع آماده مسابقه ام و منتظر شلیک تفنگ

ZOT

New member
اینا خیلی قشنگن زهرا. از بین اینا خودت یکیشونو قطعی کن. البته به نظرم دوتای اول باهم باشن بهتره

الان کدوم شد من گیج شدم : )) از بین این سه تای آخری که گذاشتی انتخاب کنیم؟!

بالاخره چی شد؟ کدوم و بنویسیم ... الکی مثلا من نیم خیز رو خط شروع آماده مسابقه ام و منتظر شلیک تفنگ

این دوتا تصویب شدن! بدویید برید بنویسید بچه های خوب! آفرین! راحت و خوبن داستانهای رونی میشه نوشت! :)

mhfazel

New member
آورین خوبه ... حالا بگین تا کی وقت داریم تا ببینیم کی باید شروع کنیم

eeeeeeehsan

New member
من واسه این مینویسم :)

zgltmr80mxzgoqw1k0s7.jpg

melinaa

New member
اینجا داستان نویسیه....
بچه ها اگه درمورد عشق و عاشقی داریدا من تا فردا براتون مینویسم....باور کنین....
:14:

AWWA

New member
من واسه این مینویسم :)

zgltmr80mxzgoqw1k0s7.jpg

دوتا تصویرو باید باهم ترکیب کنین. یه داستان بشه:smiliess (4):

پ ن:اگه همه موافق همین یه شکل باشن اشکال نداره. وگرنه همه برا دوتا بنویسیم تا عادلانه باشه

آخرین ویرایش:
بالا