محل تجمع قبولی های ارشد 92-93

thickety

New member
سلام
به همه اونایی که قبول شدن تبریک میگم
منم دانشگاه تهران قبول شدم
یه سوال... برا ارشد تعهد محضری لازمه؟؟
آخه تو سایت سنجش پی که چیزی ننوشته بود...!
سلام.بهتون تبریک میگم.برای استفاده از خوابگاه و دریافت کمک هزینه تحصیلی باید تعهد محضری داشته باشید

parisa90

New member
ايمني شناسي دانشگاه ايران قبول شدم.
چه خوب ميشد منم بدونم با كيا همكلا سم
:rolleyessmileyanim:

سلام تبررریک میگم بهتون.میشه لطف کنین منابع و درصدهایی که خودتون محاسبه کردین رو برای ما بذارید.نمی دونم چرا بیشتر بچه ها منابعشون رو نمیگند

parisa90

New member
Ashkan_abbasi_0060خودمون استاد راهنما رو مشخص میکنیم چند تا استاد راهنما ست؟ کدومشون تو شیراز بهترن؟ ممنون میشم جوابمو بدی راستی اهل کدوم شهری؟ سال چندی؟

سلام marlik جان من دانشجوی سلولی ملکولی شیرازم و امسال میشه سال آخرم.منم میخوام ایمنی شرکت کنم..پارسال دو واحد ایمنی تو علوم پزشکی شیراز پاس کردم.استاداشون به نظرم خیلی خوب بودن.مخصوصا استاد حبیب آگهی و نجات الهی .میشه لطف کنی منابعی رو که استفاده کردی بگی. خیلی دلم میخواد همین امسال قبول شم.
اگه دوست داشته باشی خوشحال میشم باهم آشناشیم....

somayeh mo

New member
سلام منم مامایی تبریز تنها انتخابم قبول شدم .خیلی خوشحالم.خدایا شکرت.به اونایی که قبول شدن تبریک می گم.اونایی هم که قبول نشدن مطمئنا با تلاش بیشتروتوکل سال بعد حتما قبولن.منم خودم پارسال اینطوری بودم.

coffee

New member
سلام ... بچه هایی که دانشگاه تهران قبول شدین شما میدونید ثبت نام به چه صورت هست؟؟؟؟؟
من شنیدم نیازی به مراجعه نیست و مراحل ثبت نام کاملا اینترنتیه؟؟؟؟
حسابی کلافه شدم لطفا اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه

سلام ... بچه هایی که دانشگاه تهران قبول شدین شما میدونید ثبت نام به چه صورت هست؟؟؟؟؟

منظورتون گه علوم پزشکیه که نمیدونم اما خود تهران :

عطف به نامه شماره 31832/1 مورخ 30/5/1392 به استحضار مي رساند، ثبت نام الكترونيكي پذيرفته شدگان آزمون تحصيلات تكميلي مقطع كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1392 كليه پرديس ها و دانشكده ها (و پرديس هاي اقماري) و دوره هاي مجازي از روز چهارشنبه مورخ 13/6/1392 الي دوشنبه مورخ 18/6/1392 وثبت نام حضوري آنان با ارايه اصل مدارك تحصيلي از طريق سامانه در روزهاي سه شنبه و چهار شنبه 19و20/6/1392 و شنبه مورخ 23/6/1392 در محل پرديس/دانشكده قبولي (طبق برنامه پيش بيني شده) هر واحد انجام خواهد گرديد.

taravat2013

New member
سلام من تازه عضو شدم:ad54ad: امیدوارم همه کساییکه قبول شدن موفق باشن:riz304:

MANDI89

New member
سلام ب همه شما ک قبول شدین تبریک میگم دوستان
کسی ارشد اناتومی قبول شده ک منو یکم راهنمایی کنه

[q

imeni

New member

سلام
بله تو سایت زده 16 شهریور و کاملا اینترنتی

sepehri dost

New member
بچه ها اگر در مورد اعلام نتایجه بین المللی اطلاعاتی داشتین لطفا هطلاع بدید /ممنون میشم:thumbsupsmileyanim:

marlik

New member
سلام اشکان عباسی هم دانشگاهی من بودی آخه من پارسال زیست عمومی دانشگاه شیراز بودم اعتماد به سقف فکر کردم سال 2 ارشدی که به من میگی ترم بوقی ایمنی ابولعباس ترجمه ماهرو میر احمدیان وسلولی مهدوی بخون اگه وقت نداری که وقت نداری سلولی دکتر یوسفی بخون آخه من سال اولم هم از تابستون شروع کردم وپارسال از مهر شروع کردم ویوسفی خوندم وباکتری عباس بهادر و بیوشیمی سعی کن کامل مخصوصا دکتر تخشی پیدا کنی وکتابچه بیوشیمی برای کنکور واسه همش تستiqb بزن اگه تست نزنی خوندنت بی فایده هست من میلیونها تست زدم زبان لزگی فول باش احتیاج به iqb زبان نداری اگه وقت داشتی کتاب زبانهایی که سنجش واسه امتحان ایمنی معرفی کرده بخون اگه نه لزگی خوب بخون هرکمکی بتونم به همه ی شما میکنم

آخرین ویرایش:
بالا