ماساژ صورت تاثیری در جوان ماندن و شادابی پوست ندارد

DNA

New member
ماساژ صورت ورزشی غیر فعال است که برای ایجاد احساس آرامش لحظه ای مفید است و تاثیری در جوان ماندن و شادابی پوست ندارد.

دکتر حسین طباطبایی در گفت وگو با خبرنگار بهداشت و درمان ایسنا منطقه دانشگاه علوم پزشکی تهران، اظهار داشت: انقباض و انبساط عضلات صورت توسط خود شخص تا حدی عضلات صورت را تقویت می کند ولی تکرار بیش از حد آن موجب شکستگی عضلات صورت و چین و چروک عمیق عضلانی می شود.

وی در ادامه افزود: ماساژ صورت ورزشی غیرفعال است که برای ایجاد احساس آرامش لحظه ای مفید است و تاثیری در جوان ماندن و شادابی پوست ندارد و انجام آن در حد تفریحی منعی ندارد اما از نظر علمی ماساژ و انقباض و انبساط عضلات صورت صحیح نیست.

کرم های حاوی رتینوئید موجب جمع شدن منافذ باز پوست می شود

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به اینکه پوست های چرب دارای منافذ بازتری هستند گفت: شست وشوی مداوم پوست با آب سرد و صابون و استفاده از کرم های حاوی رتینوئید که شب ها برای پوست استفاده می شود موجب جمع شدن منافذ باز پوست می شود.

وی افزود: گرمای مداوم، آفتاب و برخی از غذاها که موجب افزایش تعریق می شوند منافذ پوست را بازتر می کنند.

این متخصص پوست یادآور شد: استفاده از ماسک های میوه تاثیر موقتی در جمع شدن منافذ پوستی دارند ولی استفاده از کرم های آرایشی استاندارد به علت داشتن مواد نگهدارنده مدت زمان بیشتری روی پوست می مانند و دارای تاثیر بیشتری هستند.
 
E

elah

Guest
عقیده من برعکس این اقا دکترس!! این اقا دکتر یه کم.....................:riz481:
 

irancnet

New member
بعد از خستگی مفرط روزانه یکی از راه های رسیدن به شادابی استفاده از ماساژ است. ماساژ درمانی با صندلی ماساژور بسیار دقیق انجام می شود و کیفیت و دسترسی بالای این دستگاه آن را میان همگان محبوب نموده است.خستگی های روازنه، درد های موضعی، دیسک کمر و بسیاری از بیماری هایی که به نوعی واکنش بدن در شرایط مختلف هستند ناشی از عدم رسیدگی به بدن ایجاد می گردند. ماساژ درمانی از زمان های قدیم رایج بوده و به شکل سنتی هنوز هم در حمام های عمومی از آن بهره برده می شود.انجام ماساژ به شکل مدرن روش های مختلفی دارد که صندلی ماساژور به گفته ی کارشناسان بهترین آن هاست.

بعد از یک روز خسته کننده کاری استفاده از ماساژ برای رفع خستگی و افزایش شادابی و طراوت همیشگی، بهترین احساس را درون فرد ایجاد می کند. اما انجام ماساژ در محل های ارائه دهنده ی ماساژ همیشه در دسترس نیست و فرد وقت کافی برای مراجعه مداوم نخواهد داشت. صندلی ماساژور فعالیت های یک ماساژور را به صورت دقیق و استاندارد انجام داده و دسترسی آسان به آن می تواند یکی از دلایل مهم استفاده از آن باشد.
با استفاده از صندلی ماساژور که در انواع مختلفی تهیه می گردد می توان بسیاری از درد ها را تسکین داد و چون با آناتومی افراد قابل تغییر است، قابل استفاده برای همه ی سنین و جنسیت ها خواهد بود. یعنی با خرید یک صندلی ماساژور کل خانواده می توانند از آن بهره ببرند و استفاده از آن کاملا بهداشتی خواهد بود.منبع: صندلی ماساژور
 
بالا